Zbiórka Walczymy o Joanne - zdjęcie główne

Walczymy o Joanne

56 069 zł  z 56 000 zł (Cel)
Wpłaciło 976 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Joanna to 37 letnia cudowna żona i kochająca mama dwóch córek – 14 letniej Wiktorii oraz 4 miesięcznej Emilki. Miła, sympatyczna, koleżeńska, zawsze skorado pomocy. Dzisiaj sama potrzebuje wsparcia by móc wrócić do rodziny.

Dnia 10.06.2021 została zabrana do szpitala zpowodu pęknięcia tętniaka. Po prawie 2 tygodniowej śpiączce udało się wybudzić Asie. Obecnie zmaga się ona z niedowładem lewej strony ciała oraz z rurką tracheostomijną.  

Joasia wymaga obecnie intensywnej rehabilitacji. Koszt miesięcznej prywatnej rehabilitacji w ośrodku to około 15 000 zł. Zbiórkę zaczynamy na razie od 30 000 zł (dwóch miesięcy).

Zwiększamy kwotę zbiórki dla Asi. O kolejny miesiąc rehabilitacji.
Z całego serca dziękujemy za dotychczasową pomoc.


Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.01.2022
  19.01.2022

  pomagam.pl/walczymy_o_joanne

 • RenataKapłan licytacja książka - awatar

  RenataKapłan licytacja książka

  14.01.2022
  14.01.2022

 • Renata Kapłan licytacja - awatar

  Renata Kapłan licytacja

  17.08.2021
  17.08.2021

 • Barbara Góra - awatar

  Barbara Góra

  16.08.2021
  16.08.2021

  Licytacja książki

 • Izabela Kijowska - awatar

  Izabela Kijowska

  15.08.2021
  15.08.2021

  Przelew za książkę "Rewolucja Maryi"

56 069 zł  z 56 000 zł (Cel)
Wpłaciło 976 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 976

Aga Filek puzzle 160 - awatar
Aga Filek puzzle 160
10
Aga Filek- licytacja zazdrostka - awatar
Aga Filek- licytacja zazdrostka
10
Alicja Pietrucha - awatar
Alicja Pietrucha
20
Zarzecka - awatar
Zarzecka
5
Marta Mądry-Wolak - awatar
Marta Mądry-Wolak
10
Aleksandra Dryzner - awatar
Aleksandra Dryzner
5
Bucki Skawek za fanty - awatar
Bucki Skawek za fanty
41
Justyna NK - awatar
Justyna NK
5
Ewelina Tuchowska9 - awatar
Ewelina Tuchowska9
5
Izabela Kijowska - awatar
Izabela Kijowska
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij