Zbiórka walczymy z rakiem trzustki! - zdjęcie główne

walczymy z rakiem trzustki!

7 572 zł  z 48 500 zł (Cel)
Wpłaciło 113 osób
Marta Antonowicz - awatar

Marta Antonowicz

Organizator zbiórki

Kochani w październiku 2017 roku u naszej mamy Iwony Malenty wykryto nieoperacyjnego raka trzustki. Przez całe lata walczyła o dobry byt i zdrowie swoich rodziców, a naszych dziadków, zapominając o swoich potrzebach i własnym zdrowiu. Dziś bardzo potrzebuje naszej pomocy.

Obecnie obstawiona toną lekarstw przeciwbólowych jest po pierwszej chemii. Czuje się fatalnie i prawie nic nie jest w stanie jeść. Wciąż liczymy, że za sprawą chemii uda się obniżyć poziom markerów i wykonać zabieg Nano-knife w Bydgoszczy, który niestety nie jest finansowany przez NFZ, ale może dać jej szansę na pozbycie się potwora, który szybko zjada ją od środka. Koszt zabiegu opiewa na prawie 50tys.

proszę pomóżmy jej w walce o lepsze jutro i czas spędzony wśród kochających ją córek, zięciów, wnuków i wszystkich przyjaciół. Wiem, że jest Nas tutaj wystarczająco dużo, aby dać jej tę nadzieję!

Aktualizacje


 • Marta Antonowicz - awatar

  Marta Antonowicz

  12.03.2018
  12.03.2018

  Kochani przykro mi Was poinformować, że wczoraj wieczorem odeszła Nasza NAJUKOCHAŃSZA mama, babcia, teściowa i przyjaciółka....przegrała tą wybitnie nierówną walkę. Dla Nas pocieszeniem niech będzie, że pewnie już biega po niebieskich łąkach z gromadką czworonogów przy nodze i z aparatem, którym uwiecznia swoje robale, pajęczyny i kwiaty...Uśmiecha się jak tylko ona potrafi... Nie cierpi już i to jest dla Nas najważniejsze... dziękujemy za Waszą obecność tutaj i w jej życiu...

  Zdjęcie aktualizacji 13 016

Komentarze


 • maria zielińska - awatar

  maria zielińska

  20.01.2018
  20.01.2018

  przytulam cieplutko buziaczki

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.01.2018
  18.01.2018

  Iwonko wierzę, że Ci się uda! Mocno ściskam kciuki!

 • saxony - awatar

  saxony

  15.01.2018
  15.01.2018

  Iwonko, dużo zdrowia i siły do walki!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.01.2018
  12.01.2018

  Trzymaj sie Zuzanka :)

 • Anonimowa - awatar

  Anonimowa

  12.01.2018
  12.01.2018

  Zyczymy duzo zdrowia i trzymamy mocne kciuki

7 572 zł  z 48 500 zł (Cel)
Wpłaciło 113 osób
Marta Antonowicz - awatar

Marta Antonowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 113

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marek Bińkowski - awatar
Marek Bińkowski
50
Cezary Jankowski - awatar
Cezary Jankowski
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
marta - awatar
marta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Szymon Czernielewski - awatar
Szymon Czernielewski
20
Katarzyna Czernielewska - awatar
Katarzyna Czernielewska
20
Marcin - awatar
Marcin
20
Lulu - awatar
Lulu
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij