Zbiórka Cudak walczy o życie - zdjęcie główne

Cudak walczy o życie

10 774 zł  z 13 000 zł (Cel)
Wpłaciło 156 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Sordyl - awatar

Natalia Sordyl

Organizator zbiórki

Kochani, jest to zbiórka na leczenie kota naszej dobrej koleżanki Iwonki Semczuk. Cudak bardzo prosi o pomoc. A oto jego historia. 

BŁAGAMY O POMOC, LECZENIE KOSZTUJE PONAD 10 TYSIĘCY 😭💔

Witajcie człowieki, 

mam na imię Cudak i jestem 15-miesięcznym kocurkiem. Dobrzy ludzie przywieźli mnie z Ukrainy do Polski, aby uchronić mnie przed śmiercią głodową lub bombami. Po kilkumiesięcznej rekonwalescencji pod okiem specjalistów, znalazłem swój wymarzony domek i kochających ludzi. Mam też towarzystwo dwóch innych kotków, uratowanych przez moich rodziców adopcyjnych.

Niestety Pan doktor monitorujący moje zdrowie, wykrył u mnie okrutne śmiertelne i bardzo groźne choróbsko, które bez leczenia niechybnie zaprowadzi mnie za tęczowy most. Wyrok brzmi - zakaźne zapalenie otrzewnej postać sucha😭💔

Spójrzcie na wyniki, są przerażające 😓

Leczenie tego okropieństwa jest długotrwałe i niestety bardzo drogie, a budżet moich rodziców adopcyjnych bardzo ograniczony. Jedna fiolka potrzebnego lekarstwa to koszt min. 600zł i to jest dawka zaledwie na ok 7 dni, a cała kuracja trwa blisko trzy miesiące...

Mam tylko 15 miesięcy. Pomóżcie mi proszę przeżyć i sprawcie, aby moje człowieki nie były takie smutne i przestały płakać. Będę wam za to mruczał do końca mojego kociego życia.

🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Gosia - awatar

  Gosia

  05.01.2023
  05.01.2023

  Cudaczku, zdrówka ♥️♥️♥️

 • Maqgdalena Ewa - awatar

  Maqgdalena Ewa

  03.12.2022
  03.12.2022

  Trzymaj się koteczku!!! <3

 • Stanisława Wilczyńska - awatar

  Stanisława Wilczyńska

  30.11.2022
  30.11.2022

  Będzie dobrze kochany Cudaczku.

 • Iwona - awatar

  Iwona

  29.11.2022
  29.11.2022

  Poszło

 • Rysiek i Krysia - awatar

  Rysiek i Krysia

  29.11.2022
  29.11.2022

  Wracaj do zdrowia Cudaku! ❤️

10 774 zł  z 13 000 zł (Cel)
Wpłaciło 156 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Sordyl - awatar

Natalia Sordyl

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 156

aleksandra klonowska - awatar
aleksandra klonowska
20
aleksandra klonowska - awatar
aleksandra klonowska
25
Magda R - awatar
Magda R
21
Paulina O - awatar
Paulina O
20
Elżbieta Miklasz-Schab - awatar
Elżbieta Miklasz-Schab
115
Sylwia - awatar
Sylwia
60
Agata Czyżowska, stanik - awatar
Agata Czyżowska, stanik
32
Natalia Sordyl ciuchy - awatar
Natalia Sordyl ciuchy
20
Emilia Jesior - awatar
Emilia Jesior
35
Aśka Morga - awatar
Aśka Morga
75

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij