Zbiórka Walka Kirsis - zdjęcie główne

Walka Kirsis

920 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób

Naszej Kirsis znowu się pogorszyło 😿, bardzo posmutniała, mniej je i dosłownie niknie w oczach 😔.

Badanie USG pokazało, że mięśniówka jelit jest nadal pogrubiona i wszystko wskazuje na to, że Kirsis ma tzw. IBD, czyli przewlekły stan zapalny przewodu pokarmowego 🔥. Jednak nie to jest najgorsze.

U Kirsis wykryto także niepokojące zmiany w obrazie śledziony. Wygląda ona tak, jak śledziona kotka chorego na chłoniaka 😭. Żeby wykluczyć tę podstępną i trudną do leczenia chorobę, lekarze zrobili biopsję śledziony i teraz czekamy na wynik.

Jeśli okaże się, że to chłoniak, Kirsis będzie miała operację usunięcia śledziony i wdrożymy dalsze leczenie choroby nowotworowej.

Jesteśmy załamani 🥺.

Założyliśmy dla tej małej zbiórkę. Na jej badania, leczenie i konsultacje u specjalistów.

Aktualizacje


 • Fundacja Przytul Kota - awatar

  Fundacja Przytul Kota

  15.04.2023
  15.04.2023

  Kirsis już zupełnie wróciła do siebie. Jest cudowna, spokojna i przekochana. Codziennie rano czeka na śniadanko i chociaż troszkę grymasi, to kiedy już trafimy w jej smak – miseczkę wylizuje do czysta.

  Obecnie otrzymuje leki osłaniające przewód pokarmowy, wyciszające tarczycę oraz kroplówki odżywcze, by jeszcze dodatkowo ją wzmocnić. Ale w jej przypadku, podawanie tego wszystkiego, to czysta przyjemność. Kirsis bez jednego miauknięcia pozwala zrobić ze sobą dosłownie wszystko, co zrobione być musi.

  Nadal czekamy na wyniki badań z pobranych podczas operacji tkanek.

  Zbiórkę zamknęliśmy, ponieważ dzięki Wam jest cała, ale o stanie zdrowia i dalszym leczeniu oczywiście nadal będziemy Was informować na naszej stronie i profilu FB.

  Dziękujemy z całego serca za pomoc dla tej biednej koteczki!

  Zdjęcie aktualizacji 118 109

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Kiciunia - awatar

  Kiciunia

  13.03.2023
  13.03.2023

  Powodzenia Maleńka 💗

920 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób

Wpłaty: 16

Yana Krutko - awatar
Yana Krutko
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Julia - awatar
Julia
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Halina Nerkowska - awatar
Halina Nerkowska
200
Agnieszka - awatar
Agnieszka
28
stefki - awatar
stefki
50
JuDo - awatar
JuDo
100
Win Dan - awatar
Win Dan
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij