Zbiórka Walka Kirsis - zdjęcie główne

Walka Kirsis

920 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób

Naszej Kirsis znowu się pogorszyło 😿, bardzo posmutniała, mniej je i dosłownie niknie w oczach 😔.

Badanie USG pokazało, że mięśniówka jelit jest nadal pogrubiona i wszystko wskazuje na to, że Kirsis ma tzw. IBD, czyli przewlekły stan zapalny przewodu pokarmowego 🔥. Jednak nie to jest najgorsze.

U Kirsis wykryto także niepokojące zmiany w obrazie śledziony. Wygląda ona tak, jak śledziona kotka chorego na chłoniaka 😭. Żeby wykluczyć tę podstępną i trudną do leczenia chorobę, lekarze zrobili biopsję śledziony i teraz czekamy na wynik.

Jeśli okaże się, że to chłoniak, Kirsis będzie miała operację usunięcia śledziony i wdrożymy dalsze leczenie choroby nowotworowej.

Jesteśmy załamani 🥺.

Założyliśmy dla tej małej zbiórkę. Na jej badania, leczenie i konsultacje u specjalistów.

Aktualizacje


 • Fundacja Przytul Kota - awatar

  Fundacja Przytul Kota

  15.04.2023
  15.04.2023

  Kirsis już zupełnie wróciła do siebie. Jest cudowna, spokojna i przekochana. Codziennie rano czeka na śniadanko i chociaż troszkę grymasi, to kiedy już trafimy w jej smak – miseczkę wylizuje do czysta.

  Obecnie otrzymuje leki osłaniające przewód pokarmowy, wyciszające tarczycę oraz kroplówki odżywcze, by jeszcze dodatkowo ją wzmocnić. Ale w jej przypadku, podawanie tego wszystkiego, to czysta przyjemność. Kirsis bez jednego miauknięcia pozwala zrobić ze sobą dosłownie wszystko, co zrobione być musi.

  Nadal czekamy na wyniki badań z pobranych podczas operacji tkanek.

  Zbiórkę zamknęliśmy, ponieważ dzięki Wam jest cała, ale o stanie zdrowia i dalszym leczeniu oczywiście nadal będziemy Was informować na naszej stronie i profilu FB.

  Dziękujemy z całego serca za pomoc dla tej biednej koteczki!

  Zdjęcie aktualizacji 118 109

Komentarze


 • Kiciunia - awatar

  Kiciunia

  13.03.2023
  13.03.2023

  Powodzenia Maleńka 💗

920 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób

Wpłaty: 16

Yana Krutko - awatar
Yana Krutko
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Julia - awatar
Julia
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Halina Nerkowska - awatar
Halina Nerkowska
200
Agnieszka - awatar
Agnieszka
28
stefki - awatar
stefki
50
JuDo - awatar
JuDo
100
Win Dan - awatar
Win Dan
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij