Zbiórka Uratujmy Kasię w walce z rakiem - zdjęcie główne

Uratujmy Kasię w walce z rakiem

21 901 zł z 463 000 zł (Cel)
Wpłaciły 162 osoby
Anna Kaczmarska - awatar

Anna Kaczmarska

Organizator zbiórki

W zeszłym tygodniu mój największy strach się spełnił. Rak powrócił i rozprzestrzenił się na różne części mojego ciała. W zeszłym roku zakończyłam leczenie raka piersi i cieszyłam się, że wreszcie nastał czas na odbudowanie swojego życia... Mam 31 lat,  jestem bardzo aktywna z mnóstwem planów oraz marzeń i diagnoza absolutnie przewróciła moje życie do góry nogami. 

Pierwsze leczenie w 2019, była to trudna i długa droga, która pochłonęła mój cały czas, pieniądze i energię. Możecie sobie wyobrazić ulgę i szczęście, które poczułam kiedy byłam gotowa, aby zacząć na nowo żyć, pracować i robić to, to co kocham. Podczas leczenia (16 chemioterapii, 30 radioterapii, 2 operacje), zaplanowałam i marzyłam tak wiele rzeczy, z w ostatnich miesiącach wreszcie miałam czas i energię, aby zacząć je realizować.

Byłam zdeterminowana, aby wykorzystać wszystko, czego nauczyłam się w słyżbie zdrowia z mojej pracy jak i mojego osobistego doświadczenia jako pacjentka, aby oddać i uczynić opiekę zdrowotną lepszym miejscem. Jak możecie sobie wyobrazić, byłam tak pochłonięta pracą oraz odbudową życia i zdrowia, że wiadomość o powrocie i rozprzestrzenieniu się raka całkowicie mnie sparaliżowała.

Niestety refundowane leczenie na NFZ nie może mi pomóc w moim rzypadku, ale istnieją leki i leczenie za granicą, które okazały się bardzo skuteczne w przypadkach takich jak mój, są one jednak bardzo kosztowne i pochłaniające. Jak możesz sobie wyobrazić, wszystkie moje oszczędności i zasoby zostały wyczerpane podczas mojego pierszego leczenia, ponieważ nie mogłam w tym czasie pracować, a jako osoba prowadządza swoją działalność gospodarczą nie miałam szans na otrzymanie żadnej pomocy ani wsparcia publicznego. Mimo że refundowane leczenie onkologiczne nie podziałało na mnie, wyzdrowiałam dzięki terapiom i lekom dostępnym prywatnie i wierzę, że tym razem też tak będzie. 

Dlatego moją jedyną możliwością jest skontaktować się z Tobą i poprosić o pomoc. Czas jest tu kluczowy, gdyż objawy stają się coraz gorsze, guz rozprzestrzenił się namoje kości i  płuca, co utrudnia mi bardzo oddychanie oraz poruszanie się i przypomina mi, że nie mogę czekać. Naprawdę doceniam Twój czas na czytanie mojej historii i Twoja pomoc w tym momencie znaczy dla mnie wszystko.

Dziękuję wszystkim nawet za najdrobniejsze wsparcie, gdyż dzięki  temu będę mogła uzyskać dostęp do leczenia i wreszcie mieć dostęp do leków i metod, które mnie wyleczą. 

Wiem, że z całą Waszą pomocą i wsparciem wszystko będzie dobrze a ja będę miala okazję odwdzięczyć się i podać dalej Wasze dobro. Dziękuję Ci!

Komentarze


 • mikken - awatar

  mikken

  18.05.20
  18.05.20

  Zdrowia!

 • Karina - awatar

  Karina

  13.05.20
  13.05.20

  Kasiu, życzę Ci dużo, dużo siły. Wierzę, że wyjdziesz zwycięsko z tej walki i spełnisz wszystkie plany i marzenia ❤️

 • krystyna - awatar

  krystyna

  13.05.20
  13.05.20

  Wierzę, że wygrasz! Nie ma innej opcji!!

 • Tomek - awatar

  Tomek

  12.05.20
  12.05.20

  Trzymaj się Kasia, dasz rade, będzie dobrze!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.05.20
  12.05.20

  Trzymam kciuki!!! Zdrowka😘

21 901 zł z 463 000 zł (Cel)
Wpłaciły 162 osoby
Anna Kaczmarska - awatar

Anna Kaczmarska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 162

Bożena Pakulska - awatar
Bożena Pakulska
480
mikken - awatar
mikken
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
<3 <3 - awatar
<3 <3
200
Anonim - awatar
Anonim
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Grzegorz S. - awatar
Grzegorz S.
100
Arkadiusz Labus - awatar
Arkadiusz Labus
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij