Zbiórka Uratujmy Kasię w walce z rakiem - zdjęcie główne

Uratujmy Kasię w walce z rakiem

21 901 zł z 463 000 zł (Cel)
Wpłaciły 162 osoby
Anna Kaczmarska - awatar

Anna Kaczmarska

Organizator zbiórki

W zeszłym tygodniu mój największy strach się spełnił. Rak powrócił i rozprzestrzenił się na różne części mojego ciała. W zeszłym roku zakończyłam leczenie raka piersi i cieszyłam się, że wreszcie nastał czas na odbudowanie swojego życia... Mam 31 lat,  jestem bardzo aktywna z mnóstwem planów oraz marzeń i diagnoza absolutnie przewróciła moje życie do góry nogami. 

Pierwsze leczenie w 2019, była to trudna i długa droga, która pochłonęła mój cały czas, pieniądze i energię. Możecie sobie wyobrazić ulgę i szczęście, które poczułam kiedy byłam gotowa, aby zacząć na nowo żyć, pracować i robić to, to co kocham. Podczas leczenia (16 chemioterapii, 30 radioterapii, 2 operacje), zaplanowałam i marzyłam tak wiele rzeczy, z w ostatnich miesiącach wreszcie miałam czas i energię, aby zacząć je realizować.

Byłam zdeterminowana, aby wykorzystać wszystko, czego nauczyłam się w słyżbie zdrowia z mojej pracy jak i mojego osobistego doświadczenia jako pacjentka, aby oddać i uczynić opiekę zdrowotną lepszym miejscem. Jak możecie sobie wyobrazić, byłam tak pochłonięta pracą oraz odbudową życia i zdrowia, że wiadomość o powrocie i rozprzestrzenieniu się raka całkowicie mnie sparaliżowała.

Niestety refundowane leczenie na NFZ nie może mi pomóc w moim rzypadku, ale istnieją leki i leczenie za granicą, które okazały się bardzo skuteczne w przypadkach takich jak mój, są one jednak bardzo kosztowne i pochłaniające. Jak możesz sobie wyobrazić, wszystkie moje oszczędności i zasoby zostały wyczerpane podczas mojego pierszego leczenia, ponieważ nie mogłam w tym czasie pracować, a jako osoba prowadządza swoją działalność gospodarczą nie miałam szans na otrzymanie żadnej pomocy ani wsparcia publicznego. Mimo że refundowane leczenie onkologiczne nie podziałało na mnie, wyzdrowiałam dzięki terapiom i lekom dostępnym prywatnie i wierzę, że tym razem też tak będzie. 

Dlatego moją jedyną możliwością jest skontaktować się z Tobą i poprosić o pomoc. Czas jest tu kluczowy, gdyż objawy stają się coraz gorsze, guz rozprzestrzenił się namoje kości i  płuca, co utrudnia mi bardzo oddychanie oraz poruszanie się i przypomina mi, że nie mogę czekać. Naprawdę doceniam Twój czas na czytanie mojej historii i Twoja pomoc w tym momencie znaczy dla mnie wszystko.

Dziękuję wszystkim nawet za najdrobniejsze wsparcie, gdyż dzięki  temu będę mogła uzyskać dostęp do leczenia i wreszcie mieć dostęp do leków i metod, które mnie wyleczą. 

Wiem, że z całą Waszą pomocą i wsparciem wszystko będzie dobrze a ja będę miala okazję odwdzięczyć się i podać dalej Wasze dobro. Dziękuję Ci!

Komentarze


 • mikken - awatar

  mikken

  18.05.20
  18.05.20

  Zdrowia!

 • Karina - awatar

  Karina

  13.05.20
  13.05.20

  Kasiu, życzę Ci dużo, dużo siły. Wierzę, że wyjdziesz zwycięsko z tej walki i spełnisz wszystkie plany i marzenia ❤️

 • krystyna - awatar

  krystyna

  13.05.20
  13.05.20

  Wierzę, że wygrasz! Nie ma innej opcji!!

 • Tomek - awatar

  Tomek

  12.05.20
  12.05.20

  Trzymaj się Kasia, dasz rade, będzie dobrze!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.05.20
  12.05.20

  Trzymam kciuki!!! Zdrowka😘

21 901 zł z 463 000 zł (Cel)
Wpłaciły 162 osoby
Anna Kaczmarska - awatar

Anna Kaczmarska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 162

Bożena Pakulska - awatar
Bożena Pakulska
480
mikken - awatar
mikken
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
<3 <3 - awatar
<3 <3
200
Anonim - awatar
Anonim
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Grzegorz S. - awatar
Grzegorz S.
100
Arkadiusz Labus - awatar
Arkadiusz Labus
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij