Zbiórka Daj piątaka na Warciaka - zdjęcie główne

Daj piątaka na Warciaka

1 605 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób

Kochani,

Wasze i nasze drogi zeszły się w tym roku.


Wy, kochający, wrażliwi na cierpienie, chętni do pomocy naszym „braciom mniejszym” bohaterzy i my, chcący wyrwać z dramatycznych warunków każde Złotko.


Czytaliście nasze posty, wypełnialiście ankiety, z niecierpliwością i obawą oczekiwaliście na wizytę przedadopcyjną. Potem kolejny stres i pytania zadawane samemu sobie - "Czy jestem wystarczająco dobrym człowiekiem, czy mam wystarczająco duże pokłady miłości i wielkie serce, aby stać się domem dla tych najbardziej skrzywdzonych?".


I w końcu pojawił się w waszym domu ten jedyny, wyczekany i niepowtarzalny!

Psiak, który bez względu na wiek, choroby, płeć i wady jest tym, za którego oddalibyście wszystko!

Ma na imię Mia, Szafir, Benek, Luna, Beza, Benny, Kenzo czy Tofik. Stał się członkiem waszej rodziny, dzisiaj nikt z Was nie wyobraża sobie bez tego psiaka domu. Wy kochacie jego, a on nie widzi świata poza swoimi człowiekami.


Każdy pies w nowym domu to WIELKI sukces Fundacji, to nasze podstawowe zadanie - zapewnić bezpieczeństwo psom będącym na życiowym zakręcie, zabezpieczyć, wyleczyć lub pokazać im, że nie każdy człowiek jest zły, i że można mu bezgranicznie zaufać.


Na dzień dzisiejszy jesteśmy w dramatycznej sytuacji.

Leczymy chorego na raka Bastera, Bianka jest po podaniu komórek macierzystych, Majlo ma głęboką dysplazję.


Na zdjęciu Baster po operacji raka nosa.Bianka z kroplówką po podaniu komórek macierzystych.

Poza tym staramy się w różnym stopniu pomóc każdemu z naszych kilkunastu podopiecznych w znalezieniu domu.

A wczoraj… Wczoraj ratowaliśmy życie Badiemu… psiakowi, którego dwa dni wcześniej udało się nam wyciągnąć z dramatycznych warunków w schronisku. Każda z nas, płacząc, szukała pomocy - pieniądze dla nas nie grały roli, najważniejszym celem było uratowanie mu życia.


Tym razem się udało, ale niestety to może być nasz ostatni pies, któremu pomożemy.

Kasa fundacji jest pusta, nie możemy pozwolić sobie na pomoc kolejnemu psu, mimo, że w „poczekalni” jest jeszcze kilkanaście złotek i codziennie pojawiają się nowe zgłoszenia o Goldenach, które bez nas zginą, zostaną zakatowane lub oddane do masowego rozmnażania.


Prosimy Was o pomoc… W tej chwili KAŻDA złotówka ratuje nas przed wstrzymaniem działalności Fundacji.

 Jeśli nie możecie nam ofiarować pieniędzy to zapraszamy do zakupu kalendarza lub do naszego sklepiku.


W świecie bezduszności pomóżcie nam odbudować zaufanie do ludzi.

Każda pomoc jest na wagę złota, a my takiej właśnie potrzebujemy.


Chcemy dalej ratować psy, które czekają na naszą pomoc.

Chcemy wyciągać je ze schronisk, gdzie żyją na zimnym betonie, niejednokrotnie jedząc tynk zamiast prawdziwej karmy.

Chcemy jeździć tam, gdzie mamy sygnał o goldenie, który jest w potrzebie, który wymaga operacji, jest po wypadku, nie posiada właściciela.

Chcemy pomagać każdemu, młodemu i staremu, choremu i zdrowemu...

Bez Was nam się nie uda.

Komentarze


 • Daria - awatar

  Daria

  06.11.2016
  06.11.2016

  Powodzenia!

 • Marta R. - awatar

  Marta R.

  02.11.2016
  02.11.2016

  Powodzenia!

 • Abra - awatar

  Abra

  01.11.2016
  01.11.2016

  Warto pomagać Warciakom. <3

1 605 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób

Wpłaty: 51

Agnieszka Widymajer - awatar
Agnieszka Widymajer
10
Diego - awatar
Diego
20
Ania K - awatar
Ania K
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Agnieszka - awatar
Agnieszka
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Laura Krysztofiak - awatar
Laura Krysztofiak
10
Largo - awatar
Largo
10
Daria - awatar
Daria
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij