Zbiórka Nasze zwierzaki zbierają na opał - zdjęcie główne

Nasze zwierzaki zbierają na opał

1 615 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby

Nasz azyl to dom na wsi, do najbliższego sąsiada mamy kawał drogi. Korzystają na tym nasze koniki, mają gdzie rozprostować kopytka. Pieski też mogą się wybiegać. Odległość od cywilizacji ma jednak minusy, np. takie jak ogrzewanie. Żadnych szans żeby się do jakiejkolwiek sieci miejskiej podłączyć, musimy zwyczajnie rozpalić w piecu żeby nasze kaloryfery były ciepłe.  Ta zima nie była dotkliwa, ale ostatnie tygodnie dały nam trochę w kość, kilku podopiecznych się zaziębiło i musieliśmy dbać o ciepło w pomieszczeniach. Węgla zostało nam na jakieś 2-3 dni. Znaczy taką mamy nadzieję, bo ma nie być na razie dużych mrozów. Musimy ogrzewać cały dom. Parter który dzielą pieski z dzikimi kotkami i piętro gdzie mieszkają kotki oswojone. Większość naszych kotków to koty po kocim katarze, które są bardzo wrażliwe, pieski to płaskonoski – łatwo się zaziębiają i długo zdrowieją. Muszą mieć cieplutko… Tona węgla starcza nam na około miesiąc, trochę krócej jeśli łapią duże mrozy, albo ciut dłużej jeśli w nocy są temperatury dodatnie. Wydaje nam się, że dwie tony starczą nam do końca zimy, ale to ogromny koszt – 1.500 zł… L

Bardzo, bardzo prosimy Was o pomoc… Każda złotóweczka to chwila ciepełka dla naszych słodkich futrzaków…

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.02.2017
  16.02.2017

  Powodzenia dla Was i ogonków :)

 • Kaśka Korwin-Kulesza - awatar

  Kaśka Korwin-Kulesza

  03.02.2017
  03.02.2017

  Aby cieplutko im było

  • Fundacja Azylu Koci Świat - awatar

   Fundacja Azylu Koci Świat - Organizator zbiórki

   06.02.2017
   06.02.2017

   Pięknie dziękujemy :)

1 615 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby

Wpłaty: 34

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Renata - awatar
Renata
370
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Nika - awatar
Nika
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij