Zbiórka Operacja ACL dla Weroniki - zdjęcie główne

Operacja ACL dla Weroniki

13 016 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 116 osób
Mateusz Biegański - awatar

Mateusz Biegański

Organizator zbiórki

Kochani! 

Ruszamy z pomocą dla naszej wspaniałej zawodniczki i mistrzyni Taekwondo Olimpijskiego - Weroniki Przybysz.

Weronika to prawdziwa wojowniczka i utalentowana sportsmenka, która wielokrotnie udowadniała już, że dzięki ciężkiej pracy i wyrzeczeniom można osiągać rzeczy wielkie. 

Na co dzień Weronika trenuje w klubie UKS Hwarang Września i jest reprezentantką naszego kraju w Taekwondo Olimpijskim. Jej potencjał i umiejętności są ogromne, stąd tak duże dotychczasowe sukcesy jak medale Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy, Pucharów Polski oraz Pucharów Świata. Zdobytych medali i pucharów nie sposób policzyć! :)

Niestety ten bieg po dalsze marzenia zatrzymała okropna kontuzja - całkowite zerwanie więzadła krzyżowego, co dla profesjonalnego sportowca oznacza praktycznie koniec kariery. 

Stąd tak pilnie potrzebna jest kosztowna operacja rekonstrukcji więzadła, pobyt w klinice oraz rehabilitacja, aby Weronika mogła wrócić do normalnego funkcjonowania i znowu mogła stanąć na macie, walczyć o swoje marzenia i dalej z sukcesami reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej. 

Kto wie, być może właśnie pomożemy przyszłej medalistce Igrzysk Olimpijskich? 

Liczy się każda złotówka, dlatego my wszyscy - czyli cała rodzina Taekwondo oraz przede wszystkim Weronika będziemy ogromnie wdzięczni za każdą pomoc i wsparcie w tej sytuacji.

Aktualizacje


  • Mateusz Biegański - awatar

    Mateusz Biegański

    23.03.2022
    23.03.2022

    Dziękujemy wszystkim aniołom za pomoc! Jesteście niesamowici! Dzisiaj już wiemy, że się udało i Weronika przejdzie operację, dzięki której będzie mogła wrócić na swoją mistrzowską drogę do sportu. Wróci jeszcze silniejsza! Jeszcze raz dziękujemy każdemu z osobna za wielkie serca i wsparcie! :)

13 016 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 116 osób
Mateusz Biegański - awatar

Mateusz Biegański

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 116

Pawel - awatar
Pawel
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowo - awatar
Anonimowo
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij