Zbiórka Rita i Ora-po lepsze jutro. - zdjęcie główne

Rita i Ora-po lepsze jutro.

1 779 zł z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 90 osób
Gabrielle Gy - awatar

Gabrielle Gy

Organizator zbiórki

Tak to się zaczęło... Będąc wyjazdowo w innym miejscu przeglądałam fejsa i trafiłam na post kolegi, który wstawił zdjęcia tych dwóch maluchów błąkających się przy głównej ulicy Terespola. Nie mogłam pomóc tam na miejscu,więc poprosiłam by choć na noc je zabezpieczył a rano jak wrócę to od razu je od niego odbiorę.  Chłopak bez problemu się zgodził (za co ogromnie dziękujemy!) i zabrał sunie do siebie. 


Następnego dnia rano z mamą byłyśmy już na miejscu.  Z domu wybiegły dwa małe,wychudzone i całe w kleszczach nieszczęścia. 

Niestety historia nie kończy się szczęśliwie... Z powodu braku miejsca w naszym prywatnym mieszkaniu Rita i Ora musiały trafić za kraty miejskiej przechowalni gdzie są do dziś.  Pomimo ogłoszeń adopcyjnych nie znalazł się NIKT kto chciałby zaproponować im lepsze życie. Dlatego chcemy o nie walczyć!

Tak ostatnio wyglądała miska Rity i Ory,gdy przyjechałyśmy po nie by zabrać je na szczepienie... Zimny ,mokry kojec ,brak spacerów, brak kontaktu z człowiekiem i pomyje do jedzenia.

Nasza decyzja-zabieramy je do hotelu dla psów,gdzie bedą miały odpowiednią opiekę , ciepłe schronienie, porządną karmę.Niestety koszt pobytu jednej z nich to około 400 złotych, za dwie to już 800 złotych. Wstępnie małe mają pojechać na dwa miesiące co daje kwotę 1600 złotych.  Niestety nie jesteśmy w stanie same tego opłacić.Bardzo prosimy o pomoc , każdy grosz się liczy bo w grupie siła.Wierzę, że uda nam się poprawić los Rity i Ory. One czekają... Pokażmy im ,że życie to coś więcej niż cztery ściany brudnego kojca.

Komentarze


 • Maciek Kuska - awatar

  Maciek Kuska

  20.12.18
  20.12.18

  Lecimy nie śpimy pomagamy!

 • Iza knigawka - awatar

  Iza knigawka

  17.12.18
  17.12.18

  Mam nadzieje ze znajdą domek

1 779 zł z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 90 osób
Gabrielle Gy - awatar

Gabrielle Gy

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 90

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Monika Kuźmiuk - awatar
Monika Kuźmiuk
50
Magdalena Mazur - awatar
Magdalena Mazur
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paulina Kłoczewska - awatar
Paulina Kłoczewska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
22
Rrrrrrr.... - awatar
Rrrrrrr....
50
Tomek - awatar
Tomek
120
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij