Zbiórka Rita i Ora-po lepsze jutro. - zdjęcie główne

Rita i Ora-po lepsze jutro.

1 779 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 90 osób
Gabrielle Gy - awatar

Gabrielle Gy

Organizator zbiórki

Tak to się zaczęło... Będąc wyjazdowo w innym miejscu przeglądałam fejsa i trafiłam na post kolegi, który wstawił zdjęcia tych dwóch maluchów błąkających się przy głównej ulicy Terespola. Nie mogłam pomóc tam na miejscu,więc poprosiłam by choć na noc je zabezpieczył a rano jak wrócę to od razu je od niego odbiorę.  Chłopak bez problemu się zgodził (za co ogromnie dziękujemy!) i zabrał sunie do siebie. 


Następnego dnia rano z mamą byłyśmy już na miejscu.  Z domu wybiegły dwa małe,wychudzone i całe w kleszczach nieszczęścia. 

Niestety historia nie kończy się szczęśliwie... Z powodu braku miejsca w naszym prywatnym mieszkaniu Rita i Ora musiały trafić za kraty miejskiej przechowalni gdzie są do dziś.  Pomimo ogłoszeń adopcyjnych nie znalazł się NIKT kto chciałby zaproponować im lepsze życie. Dlatego chcemy o nie walczyć!

Tak ostatnio wyglądała miska Rity i Ory,gdy przyjechałyśmy po nie by zabrać je na szczepienie... Zimny ,mokry kojec ,brak spacerów, brak kontaktu z człowiekiem i pomyje do jedzenia.

Nasza decyzja-zabieramy je do hotelu dla psów,gdzie bedą miały odpowiednią opiekę , ciepłe schronienie, porządną karmę.Niestety koszt pobytu jednej z nich to około 400 złotych, za dwie to już 800 złotych. Wstępnie małe mają pojechać na dwa miesiące co daje kwotę 1600 złotych.  Niestety nie jesteśmy w stanie same tego opłacić.Bardzo prosimy o pomoc , każdy grosz się liczy bo w grupie siła.Wierzę, że uda nam się poprawić los Rity i Ory. One czekają... Pokażmy im ,że życie to coś więcej niż cztery ściany brudnego kojca.

Komentarze


 • Maciek Kuska - awatar

  Maciek Kuska

  20.12.2018
  20.12.2018

  Lecimy nie śpimy pomagamy!

 • Iza knigawka - awatar

  Iza knigawka

  17.12.2018
  17.12.2018

  Mam nadzieje ze znajdą domek

1 779 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 90 osób
Gabrielle Gy - awatar

Gabrielle Gy

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 90

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Monika Kuźmiuk - awatar
Monika Kuźmiuk
50
Magdalena Mazur - awatar
Magdalena Mazur
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paulina Kłoczewska - awatar
Paulina Kłoczewska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
22
Rrrrrrr.... - awatar
Rrrrrrr....
50
Tomek - awatar
Tomek
120
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij