Zbiórka Wiosna na bogato - zdjęcie główne

Wiosna na bogato

2 000 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby

Na bogato? To znaczy spokojnie

Szczepienia, zabiegi, leczenie, weterynaryjny granulat, zioła, sianko, podkłady higieniczne, worki na śmieci, nowe moskitiery na wybiegu... - od wydatków aż kręci się w głowie. Taki jest los organizacji ratujących zwierzęta - żeby dobrze działać, trzeba skutecznie pozyskiwać środki i je wydawać jak najrozsądniej i jak najkorzystniej dla podopiecznych.

Niech Was nie zmyli tytuł zbiórki. Nie przepuścimy tych pieniędzy na wielką imprezę z ziołami z Madagaskaru i szampanem ;) Fundusze zgromadzone podczas zbiórki "Wiosna na bogato" pozwolą nam po prostu przeżyć tę wiosnę spokojniej.

Zdjęcie opisu zbiórki Wiosna na bogato

Jesteśmy z Azylu

Azyl dla Królików w Toruniu powstał w 2012 roku jako pierwsze takie miejsce w Polsce. Jest przystanią dla wszystkich potrzebujących królików: zaniedbanych, chorych, niechcianych, znalezionych w parkach, na ulicach na śmietnikach...

Mamy przystosowane dla królików pomieszczenie, jednak wiosną uruchamiamy też zewnętrzny wybieg. Króliki uwielbiają kopać w ziemi i wygrzewać się na słońcu. Widząc je szczęśliwe, brykające, zrelaksowane - zdajemy sobie sprawę, że warto to wszystko robić. 

Zdjęcie opisu zbiórki Wiosna na bogato

Nasi podopieczni

Pod naszą opieką znajduje się obecnie ponad 60 królików, w tym 30 na miejscu w Azylu (reszta jest w domach tymczasowych). 

Początkowo Azyl był miejscem, gdzie nie było rezydentów - wszystkie króliki trafiały do adopcji. Życie zrewidowało marzycielskie początki. Obecnie w Azylu przebywa wiele królików przewlekle chorych (encephalitozoonoza, choroby układu oddechowego, problemy z zębami), dla których trudno jest znaleźć odpowiednie domy.

Dokładamy wszelkich starań, aby podopieczni Azylu mieli jak najlepszą opiekę. Jak wiadomo - taka opieka kosztuje nie tylko czas, ale i realne pieniądze. 

Na zdjęciach widzicie kilkoro naszych podopiecznych specjalnej troski: Faworka, który w wieku kilku miesięcy musiał mieć usuniętą część zębów i walczy z przewlekłym katarem, Aksamitkę po encephalitozoonozie (skręcony łepek), małą Tove z niewykształconą łapą i splay leg (wady genetyczne), Duszka, naszego rezydenta (jest z nami 2,5 roku), z bombą zegarową - ropniem w płucach.

Zdjęcie opisu zbiórki Wiosna na bogato

Potrzeby królików, potrzeby Azylu

Króliki potrzebują takiej samej opieki weterynaryjnej jak inne zwierzęta. Wymagają również odpowiedniej diety, zwłaszcza te chore, z problemami z zębami, z interwencji. Bardzo ważne są okresowe szczepienia przeciwko chorobom zakaźnym - pomorowi królików i myksomatozie, zwłaszcza w okresie wiosennym (choroby przenoszą komary i meszki). Zabiegi kastracji to już standard - pozwalają uniknąć poważnych chorób (m.in. częstych u samiczek nowotworów jajników, macicy i listwy mlecznej). Dzięki zabiegom króliki mogą żyć w zgodnych parach. 

Adopcja królika z Azylu jest bezpłatna. Do domów uszate wędrują wykastrowane, przebadane, zaszczepione. A to wszystko dzięki darczyńcom, którzy nam ufają i chcą razem z nami ratować królicze życia.

Zdjęcie opisu zbiórki Wiosna na bogatoZdjęcie opisu zbiórki Wiosna na bogatoZdjęcie opisu zbiórki Wiosna na bogatoZdjęcie opisu zbiórki Wiosna na bogatoZdjęcie opisu zbiórki Wiosna na bogato

Komentarze


 • ♡ - awatar

  14.06.16
  14.06.16

  ♡♡♡

 • Basia - awatar

  Basia

  15.05.16
  15.05.16

  Żeby nasze Uszate przytulaski były szczęsliwe😍

 • Karina - awatar

  Karina

  13.05.16
  13.05.16

  Życzę powodzenia!Sama mam dwa króliki,dwa koty i psa i wiem ile to pracy.

 • natalia - awatar

  natalia

  13.05.16
  13.05.16

  dla uszatych:)

 • Aldona - awatar

  Aldona

  30.04.16
  30.04.16

  Z serca dla Uszu :)

2 000 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby

Wpłaty: 54

Katarzyna - awatar
Katarzyna
80
Malwina - awatar
Malwina
10
jagoda - awatar
jagoda
10
Ewelina - awatar
Ewelina
20
♡ - awatar
50
Lidia - awatar
Lidia
50
Michalina - awatar
Michalina
10
Natalia - awatar
Natalia
10
ewa - awatar
ewa
20
Maciej - awatar
Maciej
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij