Zbiórka Zbiórka dla WOŚP Tomek i Lucyna - zdjęcie główne

Zbiórka dla WOŚP Tomek i Lucyna

520 zł
Wpłaciło 12 osób
Tomasz Banasiak - awatar

Tomasz Banasiak

Organizator zbiórki

(PL)

Cześć,

Jeśli w tym roku także planujesz wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, nie czekaj do ostatniej chwili. Wesprzyj WOŚP razem z nami już teraz - szybko i wygodnie, przez naszą zbiórkę na Pomagam.pl!

Celem 27 finału WOŚP jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Wszystkie pieniądze z tej zbiórki zostaną automatycznie przekazane na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Serwis Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty związane z księgowaniem przelewów. Oznacza to, że cała wpłacona przez Ciebie kwota zostanie przeznaczona na pomoc potrzebującym!


(EN)

Hi,

If you are also planning to support the Great Orchestra of Christmas Charity this year, do not wait until the last minute. Support WOŚP with us now - quickly and conveniently, through our collection at Pomagam.pl!

The goal of the 27th WOŚP finale is the purchase of modern medical equipment for specialist children's hospitals.

All the money from this collection will be automatically transferred to the account of the Great Orchestra of Christmas Charity. The Pomagam.pl website covers all costs related to transfers accounting. This means that the entire amount you have paid will be used to help the needy!


Aktualizacje


 • Tomasz Banasiak - awatar

  Tomasz Banasiak

  15.01.2019
  15.01.2019

  Zamykam skarbonkę - kiedyś trzeba :)
  Na pomagam.pl/wosp jest jeszcze wiele otwartych skarbonek.
  Serdecznie dziękuję wszystkim za datki, a także za wsparcie, polubienia
  i udostępnienia. Wyszło super, jesteście super!

  Do przyszłego roku - Siema!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Danuta Płachetko - awatar

  Danuta Płachetko

  14.01.2019
  14.01.2019

  Sie ma !!!<3

  • Tomasz Banasiak - awatar

   Tomasz Banasiak - Organizator zbiórki

   15.01.2019
   15.01.2019

   Wielkie dzięki! Szacunek - Siema :)

520 zł
Wpłaciło 12 osób
Tomasz Banasiak - awatar

Tomasz Banasiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Danuta Płachetko - awatar
Danuta Płachetko
20
Tomasz B. - awatar
Tomasz B.
20
Bartek i Natalia - awatar
Bartek i Natalia
100
Madź Kowalczyk-Avdic - awatar
Madź Kowalczyk-Avdic
50
Ilona - awatar
Ilona
10
monjka - awatar
monjka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Paweł - awatar
Paweł
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij