Wózek dla Krystiana

17 008 zł z 17 000 zł (Cel)
Wpłaciło 277 osób
Greg Pastorczyk - awatar

Greg Pastorczyk

Organizator zbiórki

Nazywam się Grzegorz Pastorczyk i aktualnie pracuję w Parafii Trójcy Świętej w Koniecpolu -pełniąc posługę wikariusza. Chciałbym Wam przedstawić Krystiana Wizemberga - mojego parafianina, który cierpi na dziecięce porażenie mózgowe cztero-kończynowe.  Jest to bardzo inteligentny i pogodny chłopak, któremu chce się żyć. Pragnie realizować swoje marzenia, ale większość z nich jest niestety nieosiągalna. Wpadłem na pomysł w porozumieniu z mamą Krystiana, że może warto zwrócić się do dobrych ludzi o pomoc, by dzięki zgromadzonym pieniądzom, zakupić dla Krystiana wózek elektryczny, który znacznie ułatwi Mu życie. Razem możemy spełnić niektóre z marzeń Krystiana. Zachęcam do pomocy,gdyż wiem, że wspaniałych ludzi w naszym kraju nie brakuje:)

Komentarze


 • Andrzej, Ania i Nikodem - awatar

  Andrzej, Ania i Nikodem

  20.11.17
  20.11.17

  Wszystkiego dobrego przesyła dalsza rodzina z Pomorza.....pzdr

 • FilolodzyBIZ - awatar

  FilolodzyBIZ

  19.11.17
  19.11.17

  Dreams come true :)

 • marta - awatar

  marta

  17.11.17
  17.11.17

  wszystkiego dobrego :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.11.17
  16.11.17

  Powodzenia Krystian :)

 • Michał Gac - awatar

  Michał Gac

  16.11.17
  16.11.17

  Trzymaj się ciepło!

17 008 zł z 17 000 zł (Cel)
Wpłaciło 277 osób
Greg Pastorczyk - awatar

Greg Pastorczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 277

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Waldemar Kasprzak - awatar
Waldemar Kasprzak
100
Krzysiek z rodziną. Pozdrawiamy - awatar
Krzysiek z rodziną. Pozdrawiamy
50
Andrzej, Ania i Nikodem - awatar
Andrzej, Ania i Nikodem
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
FilolodzyBIZ - awatar
FilolodzyBIZ
105
Jarosław Wolski - awatar
Jarosław Wolski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij