Wózek dla Krystiana

17 008 zł  z 17 000 zł (Cel)
Wpłaciło 277 osób
Greg Pastorczyk - awatar

Greg Pastorczyk

Organizator zbiórki

Nazywam się Grzegorz Pastorczyk i aktualnie pracuję w Parafii Trójcy Świętej w Koniecpolu -pełniąc posługę wikariusza. Chciałbym Wam przedstawić Krystiana Wizemberga - mojego parafianina, który cierpi na dziecięce porażenie mózgowe cztero-kończynowe.  Jest to bardzo inteligentny i pogodny chłopak, któremu chce się żyć. Pragnie realizować swoje marzenia, ale większość z nich jest niestety nieosiągalna. Wpadłem na pomysł w porozumieniu z mamą Krystiana, że może warto zwrócić się do dobrych ludzi o pomoc, by dzięki zgromadzonym pieniądzom, zakupić dla Krystiana wózek elektryczny, który znacznie ułatwi Mu życie. Razem możemy spełnić niektóre z marzeń Krystiana. Zachęcam do pomocy,gdyż wiem, że wspaniałych ludzi w naszym kraju nie brakuje:)

Komentarze


 • Andrzej, Ania i Nikodem - awatar

  Andrzej, Ania i Nikodem

  20.11.2017
  20.11.2017

  Wszystkiego dobrego przesyła dalsza rodzina z Pomorza.....pzdr

 • FilolodzyBIZ - awatar

  FilolodzyBIZ

  19.11.2017
  19.11.2017

  Dreams come true :)

 • marta - awatar

  marta

  17.11.2017
  17.11.2017

  wszystkiego dobrego :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.11.2017
  16.11.2017

  Powodzenia Krystian :)

 • Michał Gac - awatar

  Michał Gac

  16.11.2017
  16.11.2017

  Trzymaj się ciepło!

17 008 zł  z 17 000 zł (Cel)
Wpłaciło 277 osób
Greg Pastorczyk - awatar

Greg Pastorczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 277

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Waldemar Kasprzak - awatar
Waldemar Kasprzak
100
Krzysiek z rodziną. Pozdrawiamy - awatar
Krzysiek z rodziną. Pozdrawiamy
50
Andrzej, Ania i Nikodem - awatar
Andrzej, Ania i Nikodem
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
FilolodzyBIZ - awatar
FilolodzyBIZ
105
Jarosław Wolski - awatar
Jarosław Wolski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij