Wózek dla Krystiana

17 008 zł  z 17 000 zł (Cel)
Wpłaciło 277 osób
Greg Pastorczyk - awatar

Greg Pastorczyk

Organizator zbiórki

Nazywam się Grzegorz Pastorczyk i aktualnie pracuję w Parafii Trójcy Świętej w Koniecpolu -pełniąc posługę wikariusza. Chciałbym Wam przedstawić Krystiana Wizemberga - mojego parafianina, który cierpi na dziecięce porażenie mózgowe cztero-kończynowe.  Jest to bardzo inteligentny i pogodny chłopak, któremu chce się żyć. Pragnie realizować swoje marzenia, ale większość z nich jest niestety nieosiągalna. Wpadłem na pomysł w porozumieniu z mamą Krystiana, że może warto zwrócić się do dobrych ludzi o pomoc, by dzięki zgromadzonym pieniądzom, zakupić dla Krystiana wózek elektryczny, który znacznie ułatwi Mu życie. Razem możemy spełnić niektóre z marzeń Krystiana. Zachęcam do pomocy,gdyż wiem, że wspaniałych ludzi w naszym kraju nie brakuje:)

Komentarze


 • Andrzej, Ania i Nikodem - awatar

  Andrzej, Ania i Nikodem

  20.11.2017
  20.11.2017

  Wszystkiego dobrego przesyła dalsza rodzina z Pomorza.....pzdr

 • FilolodzyBIZ - awatar

  FilolodzyBIZ

  19.11.2017
  19.11.2017

  Dreams come true :)

 • marta - awatar

  marta

  17.11.2017
  17.11.2017

  wszystkiego dobrego :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.11.2017
  16.11.2017

  Powodzenia Krystian :)

 • Michał Gac - awatar

  Michał Gac

  16.11.2017
  16.11.2017

  Trzymaj się ciepło!

17 008 zł  z 17 000 zł (Cel)
Wpłaciło 277 osób
Greg Pastorczyk - awatar

Greg Pastorczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 277

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Waldemar Kasprzak - awatar
Waldemar Kasprzak
100
Krzysiek z rodziną. Pozdrawiamy - awatar
Krzysiek z rodziną. Pozdrawiamy
50
Andrzej, Ania i Nikodem - awatar
Andrzej, Ania i Nikodem
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
FilolodzyBIZ - awatar
FilolodzyBIZ
105
Jarosław Wolski - awatar
Jarosław Wolski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij