Zbiórka Biegnę dla Hospicjum Świetlikowo - zdjęcie główne

Biegnę dla Hospicjum Świetlikowo

6 488 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób

Cześć! 

Ruszamy z nową akcją! Chociaż słowo "ruszamy" to za duże słowo ;) Bo rusza to Michał Kiecoń. 

Michał to człowiek wielu pasji: gra w tenisa, chodzi po górach, jeździ na rowerze, pływa i biega dużo i długo. Ultramaratończyk, zdobywca kilku 4 i 5 tysięczników, Ironman. Jest założycielem  Stowarzyszenia Bieg Świętego Dominika oraz pomysłodawcą Biegu Świętego Dominika. 

Co jakiś czas Michał wpada na nowy pomysł akcji charytatywnej, jak np. plan wejść 100 razy w ciągu miesiąca na Czantorię (najwyższe wzniesienie Pasma Stożka i Czantorii w Beskidzie Śląskim, 995 m)  dla Ewy- mieszkanki Ustronia!! Wszedł 125 razy, a wpłat za jego wejście było około 23 000 zł. 

Oczywiście gdyby nie Wasza hojność, to nic by z tego nie było!<3 

Nowy plan jest taki: Michał biega, a my wpłacamy pieniądze. Proste co nie?;)
Liczy się każda złotówka!  

Cel: Wsparcie Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo

Czas trwania akcji:  13.06.2024 - 19.07.2024

Biegi:     
 * 15.06.2024 Bieg w Rogoźniku IV Ultra Rogo Hero (URH) – około 104km         
 * 28.06.2024 Letni Festiwal Biegowy ULTRA WAY, 100 km    
  *18.07.2024 Super Trail 130 km

Jak widzicie, biegania jest sporo i po płaskim i po górach. Znamy Michała, wiemy, że da z siebie 1000 %, ale bez naszego wsparcia i wpłat ta akcja nie ma sensu, więc wiecie co robić!! 

Kilka słów o Fundacji dla której Michał będzie biegał:

"Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo, której siedziba mieści się w Tychach przy ul. Jaroszowickiej 113 pomaga nieuleczalnie chorym dzieciom, prowadząc Hospicjum Domowe oraz Centrum Opieki Dziennej.

Hospicjum Domowe zapewnia pomoc medyczną, psychologiczną, rehabilitacyjną i socjalną w domach chorych dzieci, którym współczesna medycyna nie jest już w stanie pomóc i które wracają do swoich rodzin, aby wśród bliskich sobie osób i znajomego otoczenia spędzić ostatni etap swojego życia.

Personel opiekuje się małymi pacjentami 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, dbając m.in. o to, by nie odczuwali bólu i lęku oraz dostarczając specjalistyczny sprzęt, umożliwiający karmienie, ułatwiający oddychanie czy poruszanie się.

Centrum Opieki Dziennej to miejsce, w którym nieuleczalnie i przewlekle chore dzieci spędzają pod specjalistyczną opieką czas w ciągu dnia, kiedy ich rodzice są w pracy lub potrzebują wolnej chwili dla siebie, aby pozałatwiać różne sprawy.

Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo nie mogłaby kupować leków, środków opatrunkowych i spełniać ostatnich marzeń małych pacjentów, gdyby nie wielkie serca osób, które wspierają te działania."Sukcesem będzie spełnienie chodź jednego marzenia, a wiemy, że z Wasza pomocą możemy spełnić ich więcej! 

Do dzieła!


Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Piotr Tuszyński - awatar

  Piotr Tuszyński

  23.06.2024
  23.06.2024

  Pozdrawiam,powodzenia :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.06.2024
  14.06.2024

  Powodzenia!

6 488 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób

Wpłaty: 51

Ekipa Stowarzyszenia :) - awatar
Ekipa Stowarzyszenia :)
120
Angela3 - awatar
Angela3
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marek - awatar
Marek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Piotr Mankiewicz - awatar
Piotr Mankiewicz
10
Biegowa brać - awatar
Biegowa brać
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
sue_ - awatar
sue_
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij