Psia rodzina W POTRZEBIE!

1 161 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób

Kochany Darczyńco! Pilnie potrzebujemy Twojej pomocy!

Pod naszą opiekę trafiła dzielna psia mama...i aż ósemka jej dzieci!


Suczka oszczeniła się miesiąc temu w bardzo niebezpiecznym miejscu- na budowie. Robotnicy z Polski i z Ukrainy, dokarmiali stadko, zabezpieczyli mamusię przed kleszczami i poprosili nas o pomoc. Dzieciaki zaczęły już się rozchodzić, bardzo szybko mogłyby znależć się pod kołami koparki, walca lub ciężarówki- brawa za postawę tych Panów! Suczka na budowie jest już 6 miesięcy- przybłąkała się ze stalową linką wrośniętą! w szyję- musiała zerwać się z uwięzi, na której tkwiła od szczeniaka...

Nie mogliśmy odmówić... nie psom...
Na nas spoczywają dalsze obowiązki. Musimy odchować dzieciaki, wykarmić całą ferajnę, zaszczepić,odrobaczyć, odpchlić, założyć książęczki, wysterylizować mamę... no i znależć bezpieczne, kochające domy.

Obecnie walczymy z robaczycą. Dzieciaki są słabe, codziennie dostają wzmacniające kroplówki, które stawiają je na łapki i parafinę. Mają rozdęte brzuszki, robaki wychodzą tonami...tak zarobaczonych psiaków nie widzieliśmy już dawno :( 


Kochani!
Koszty utrzymania psiej rodziny przekraczają nasze możliwości finansowe...ba, my jesteśmy bez grosza!
Zapasy karmy nie istnieją. Na prawdę, zostało nam 5 puszek mokrej. Dług u weterynarza wzrasta, budowa nowego Przytuliska w toku... a to aż 9 nowych psów.

Na prawdę, nie poradzimy sobie bez Was. Rodzina zjada ogromne ilości jedzenia. Mama jest bardzo wygłodniała, szczeniaki wysysają z niej wszystko. Z kolei szczeniakom mleko mamy również już nie wystarcza- rosną bardzo szybko i potrzebują dużo wartości odżywczych. Dodatkowo, mama ma wilczy pazur, który musimy usunąć przy sterylizacji, a to kolejne koszty.
Sunia dostała imię Dolly- wygląda jak owieczka. Jest kochaną, wdzięczną sunią, która cieszy się z każdego ziarenka karmy podarowanego jej dzieciom. Ciągle się do nas przytula, wsuwa głowę pod rękę, prosząc o głaski. Jest przekochana.

 Przeszła w życiu wiele...zasługuje na spokój i na ciepły domek. Ma zaledwie 2 lata!

Prosimy o pomoc. Potrzebujemy wsparcia finansowego na pokrycie kosztów opieki weterynaryjnej, potrzebujemy mnóstwo karmy. Liczy się każda garstka, puszka i każda złotówka.
Nie pozwólmy, by suczka musiała jeszcze kiedykolwiek rodzić.

Prosimy!Kontakt 510855472

Wspomóc nas można również wysyłając sms:
NUMER 7 2 3 6 5
TREŚĆ S 6 2 7 8
Koszt 2,46 brutto (w tym VAT)

BAAAAAAARDZO PROSIMY WAS O KARMĘ!

NASZE ZAPASY SIĘ WYCZERPAŁY! 

MARKA NIE MA ZNACZENIA!

Karmę prosimy, wysyłajcie na adres:
Fundacja Pso-Ty i Koty
ul. Zakrzewie 20
05-240 Tłuszcz

Będziemy wdzięczni za każdą pomoc dla tych psin..


1 161 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób

Wpłaty: 36

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paulina Woron - awatar
Paulina Woron
10
Aneta Czuchta - awatar
Aneta Czuchta
50
Jan Czerwiński - awatar
Jan Czerwiński
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Sylwia Laskowska - awatar
Sylwia Laskowska
100
Magda Szymanska - awatar
Magda Szymanska
50
Dorota - awatar
Dorota
10
Emilio - awatar
Emilio
60

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij