Zbiórka Misia potrzebuje wsparcia - zdjęcie główne

Misia potrzebuje wsparcia

510 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób

MISIA potrzebuje Twojego wsparcia!

Nie bądź obojętny - pomóż!
Misia to był szkielet psa. W stanie skrajnego wychudzenia sunia została zabrana z potwornych warunków od ludzi, którzy byli zupełnie niezaradni życiowo. Skóra Misi była w tragicznym stanie: wyłysienia, setki pcheł. Skrajnie wyniszczona sunia wyglądała jak obciągnięty skórą szkielet.

W dniu zabrania to nie był pies, to był wrak psa. Strach było nawet transportować z obawy, że nie wytrzyma.

Zdjęcie opisu zbiórki Misia potrzebuje wsparcia

Misia jest w Fundacji SOS dla Jamników od 10 listopada 2014

Dzięki Karinie, która nie potrafiła przejść obojętnie wobec dramatu suni, znalazła się w Fundacji. Tu, pod troskliwa opieką, wraca do zdrowia. Teraz to fajna, nieduża sunia, uwielbiająca się bawić. Jest młoda, ma może ze 2 lata. Nieduża (do kolana). Sunia przebywa w hoteliku, do kosztów utrzymania dochodzą koszty weterynaryjne (sterylizacja, szczepienia).

O Misi wszyscy zapomnieli, początkowy entuzjazm osłabł gdy pies jest bezpieczny, nie jest głodny, socjalizowany. Fundacja ma już prawie 4000 zł długu. Misia nie ma deklaracji stałych, wpłaty jednostkowe. Czy grozi jej schronisko? Co mamy zrobić? Dług rośnie. Misia jest fantastyczną, młodą sunią, o którą nikt nie pyta. No bo jest po prostu kundelkiem. A to cudowny pies. Taka Misia jest teraz, popatrzcie na zdjęcia - mówią za siebie.

Zdjęcie opisu zbiórki Misia potrzebuje wsparciaZdjęcie opisu zbiórki Misia potrzebuje wsparciaZdjęcie opisu zbiórki Misia potrzebuje wsparciaZdjęcie opisu zbiórki Misia potrzebuje wsparciaZdjęcie opisu zbiórki Misia potrzebuje wsparciaZdjęcie opisu zbiórki Misia potrzebuje wsparciaZdjęcie opisu zbiórki Misia potrzebuje wsparciaZdjęcie opisu zbiórki Misia potrzebuje wsparciaZdjęcie opisu zbiórki Misia potrzebuje wsparcia

Aktualizacje


 • Adopcje jamników - S.O.S. dla jamników - awatar

  MISIA czeka na pomoc

  26.04.2016
  26.04.2016

  Misia jeszcze ma nadzieję i wiarę w pomoc. Teraz wygląda już dobrze, a nawet bardzo dobrze. Jest pięknym psem. A Fundacja w kłopotach finansowych. Dług Misi rośnie lawinowo. Czy nadal pomagać?

  Zdjęcie aktualizacji 801

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Magdalena Mossoczy - awatar

  Magdalena Mossoczy

  25.03.2017
  25.03.2017

  To piękny i mądry pies . Czeka na swój mądry i odpowiedzialny dom . Pomóż go znaleźć :)

 • Aneta - awatar

  Aneta

  14.03.2016
  14.03.2016

  "Najmniejsza pomoc jest więcej warta niż największe współczucie."

  • Adopcje jamników - S.O.S. dla jamników - awatar

   Adopcje jamników - S.O.S. dla jamników - Organizator zbiórki

   14.03.2016
   14.03.2016

   Dzięki Aneta. Dokładnie tak jak piszesz.

510 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób

Wpłaty: 17

Magdalena Mossoczy - awatar
Magdalena Mossoczy
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marcin - awatar
Marcin
10
Krzysztof - awatar
Krzysztof
20
Kasia - awatar
Kasia
10
delag - awatar
delag
50
Paulina - awatar
Paulina
20
Monika - awatar
Monika
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij