Zbiórka Wsparcie dla Stasia - zdjęcie główne

Wsparcie dla Stasia

11 496 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 205 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Jeszcze przed narodzeniem Stasiowi groziła zamartwica, wygrał walkę i urodził się zdrowy. Choroba zaatakowała, gdy Staś miał 3 latka. U dziecka zdiagnozowano padaczkę lekooporną i zespoły padaczkowe. Pomimo skomplikowanego leczenia stan mojego synka pogorsza się, często zagrażając bezpośrednio jego życiu, a rokowania, co do dalszego leczenia są bardzo niekorzystne. 

Specyficzne zaburzenia funkcji motorycznych, mieszane specyficzne zaburzenia rozwojowe, okresowa afazja, zaburzenia emocjonalne i nadpobudliwość psychomotoryczna, jak również napadowe bóle brzucha, głowy, rąk i nóg połączone ze spadkami saturacji lub tachykardią uniemożliwiają mu normalne funkcjonowanie. Staś nie ma siły chodzić na spacery ani bawić się jak inne dzieci. 

Wada genetyczna oraz choroby jej towarzyszące, jak również reakcje alergiczne na składnik leków przeciw padaczkowych sprawiają, że Staś wymaga drogiego leczenia i rehabilitacji. Dlatego wszystkich ludzi dobrej woli proszę o wsparcie w walce o zdrowie i życie mojego synka

Za okazaną pomoc z całego serca dziękuję. Mama Stasia. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.05.2022
  06.05.2022

  NIKT NIE CHCE NAM POMÓC. OSTATNI RAZ JADŁAM 2 DNI TEMU, ZA OSTANIE PIENIĄŻKI KUPIŁAM KARME DLA ZWIERZĄT. BŁAGAM ZLITUJCIE SIĘ. NIE MAM JUŻ NIC DO JEDZENIA DLA SIEBIE I MOICH ZWIERZĄTEK. MUSZĘ TUTAJ BŁAGAĆ BY ZJEŚĆ COKOLWIEK, WYKUPIĆ RECEPTĘ, KUPIĆ JEDZONKO DLA MOICH KOCHANYCH ZWIERZĄTEK. Bardzo się boję o kolejne dni i z tego strachu odważyłam się napisać. Nie mam co zjeść, chodzę do jadłodajni, nie mam w ogóle środków na podstawowe rzeczy. BŁAGAM O LITOŚĆ NADE MNĄ. https://zbieram.pl/9xkf2ve

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.01.2022
  03.01.2022

  Myślę o Was, Aniu. Życzę dużo zdrowia dla Stasia.

 • Marlena M - awatar

  Marlena M

  12.12.2021
  12.12.2021

  ❤️❤️❤️

 • M Stanek - awatar

  M Stanek

  08.11.2021
  08.11.2021

  Jesteśmy z Wami! Wracaj do zdrówka Stasiu!! ❤️❤️❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.11.2021
  08.11.2021

  Dużo zdrowia i siły dla Was! ❤

11 496 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 205 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 205

Lena Kruba - awatar
Lena Kruba
10
Majka - awatar
Majka
20
Lena Kruba - awatar
Lena Kruba
10
Lena Kruba - awatar
Lena Kruba
10
Lena Kruba - awatar
Lena Kruba
10
Agata Z. - awatar
Agata Z.
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Lena Kruba - awatar
Lena Kruba
10
Lena Kruba - awatar
Lena Kruba
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij