Zbiórka Wsparcie dla Sary - zdjęcie główne

Wsparcie dla Sary

114 997 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 3 080 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Sara zachorowała w wieku 23 lat, diagnozę usłyszała w listopadzie 2019roku. Nowotwór złośliwy jajnika w 4 stadium. Pod koniec 2019 roku rozpoczęła leczenie chemioterapią 6 cykli co 3 tygodnie. Po zakończonej chemii przyszedł czas na kontrolne badanie tomografem, które wykazało przerzuty do śledziony znaciekiem na płat wątroby, przeponę oraz jamę brzucha. Zlecono operację podczas której usunięto min. wszystkie narządy rodne. Lekarze z bydgoskiej Kliniki w której się leczyła stwierdzili, że już nic więcej nie mogą dla niej zrobić i skierowali ją na opiekę paliatywną w domu.

Oczywiście Nasza Bohaterka nie miała zamiaru się poddawać i po operacji, którą przeszła w czerwcu 2020 i która spowodowała znaczne ograniczenia w codziennym funkcjonowaniu trafiła do Kliniki w Gdańsku, gdzie jej stan się polepszył.Dostała kolejną dawkę chemii ponieważ kolejne badania tomografem nie przyniosły dobrych wyników- nowotwór zaatakował przestrzeń między przeponą a śledzioną, klatkę piersiową, węzły chłonne w pachwinie, jamie brzucha oraz zmiany w obrębie szyi i odbytu. Niestety leczenie chemią nie przyniosło oczekiwanych rezultatów, a dalsze jej podawanie byłoby dla Sary niebezpieczne. Aby funkcjonować na co dzień konieczne jest stosowanie plastrów z morfiną bez których ciężko się obyć. Obecnie nie jest prowadzone leczenie chemioterapią już od kilku miesięcy mimo iż bieżące wyniki krwi poprawiły się. Niestety stan neutrocytów nie pozwala na wdrożenie leczenia. Dalszy plan na leczenie, kiedy wyniki krwi się unormują, to podanie 3 cykli nowej chemii i dalsza terapia w prywatnej klinice w Gdańsku, która niestety nie jest refundowana, a miesięczny jej koszt to ok 30 tys. złotych. Do tego dochodzą koszty związane z dojazdami z rodzinnej Bydgoszczy do Gdańska, noclegi i leki, które zażywa na co dzień. Sara jest również w stałym kontakcie z niemiecką kliniką i jeżeli wyniki krwi nie będą pozwalały na podanie chemioterapii lub jej przyjmowanie będzie działać niekorzystnie to będzie leczyć się poza granicami kraju.


Zachęcamy Was do wsparcia leczenia Sary, każda nawet najmniejsza wpłata, ma znaczenie i w znaczny sposób poprawi komfort jej leczenia.

Fundacja Cancer Fighters

Naszym celem jest motywowanie dzieci do walki z chorobą nowotworową i udowodnienie im, że choroba to nie wyrok tylko impuls do pokazania swojej wewnętrznej siły! 

Organizujemy wydarzenia specjalne dla małych Wojowników na oddziałach onkologicznych , współpracujemy z osobami, które swoją determinacją i ciężką pracą dążą do osiągnięcia wymarzonych celów. Motywujemy dzieci do dalszej walki i robimy wszystko by choć na chwilę mogły zapomnieć o chorobie.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • tata innej Sary - awatar

  tata innej Sary

  25.05.21
  25.05.21

  zdrowia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.05.21
  02.05.21

  Zdrówka!

 • Banan i Martyna - Licytacja płyty Moli - jak spadały gwiazdy - awatar

  Banan i Martyna - Licytacja płyty Moli - jak spadały gwiazdy

  25.04.21
  25.04.21

  Życzymy Ci duuuuużo Twojego pięknego uśmiechu i jeszcze więcej zdrówka! ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.04.21
  13.04.21

  Nick na fb: Ania Kawka Przedmiot: Kubek

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.04.21
  12.04.21

  Nick na fb: Ania Kawka przedmiot: Taca lustrzana

114 997 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 3 080 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 3 080

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Monika Majewska - awatar
Monika Majewska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
tata innej Sary - awatar
tata innej Sary
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij