Zbiórka - Zbyszek, jesteśmy z Tobą - zdjęcie główne

- Zbyszek, jesteśmy z Tobą

159 310 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 689 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Sobolewska - awatar

Monika Sobolewska

Organizator zbiórki

 Edit 22.05.2020 : 

Chciałabym poinformować wszystkich którzy wsparli zbiórkę na leczenie Zbyszka,że nanoterapia na którą chcemy Go wysłać wbiła nas w ziemię. Jej koszt zaczyna się od 40 tys. Euro. Dlatego wspólnie z rodziną Zbynia podjęliśmy decyzję o zwiększeniu celu zbiórki. Liczymy na Państwa pomoc cały czas. Dziś Zbyszek jest już w Białymstoku na oddziale onkologii i zaczyna chemioterapię oraz radioterapię. Proszę również o modlitwę żeby wszystko się udało... 


Witajcie kochani. Nazywam się Monika Sobolewska i jestem koleżanką Zbyszka. Chciałabym przedstawić Wam historie naszego przyjaciela. Wielu z Was wie jakim wspanialym i ciepłym  człowiekiem jest Zbyszek. Niestety los postawił na jego drodze przeszkodę w postaci choroby nowotworowej. Sam nie da rady finansowo sobie z nią poradzić. Dlatego proszę Was o pomoc w Jego imieniu. I jednocześnie informuję o tym, że jestem upoważniona do umieszczania wszystkich informacji na temat choroby Naszego kolegi. Niżej przedstawiam Wam namiastkę tego co Go spotkało. Mój apel kieruję do WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI, którzy będą w stanie dobrowolnie przekazać darowiznę i tym samym wspomóc leczenie, drogę rehabilitacji i całkowitego wyleczenia z choroby Zbynia. Trzymam kciuki i wierzę w Was bo razem możemy wszystko! Pamiętajcie, że dobro wraca... 


RATOWAŁEM LUDZI - DZISIAJ SAM POTRZEBUJĘ RATUNKU ! GLEJAK IV stopnia odbiera mi życie !


Dzień dobry , tak chciałbym Was przywitać  pomimo tego iż wiem, że wcale "dobry" on nie jest.


Nazywam się  Zbigniew Gede , jestem ojcem dwójki wspaniałych dzieci i ukochanej żony.Mam 44 lata. Całe dorosłe życie ciężko pracowałem po to , by niczego im nie zabrakło, byłem jedynym żywicielem rodziny - teraz może zabraknąć im mnie. Muszę przełamać wstyd i pragnę prosić Was o pomoc, bo chcę żyć, chcę widzieć jak moje dzieci dorastają.


Od 25 lat jako strażak ochotnik ratowałem ludzkie życie , dzisiaj proszę by ludzie uratowali mnie.


Glejak IV stopnia zaatakował niespodziewanie. To była wigilia , tego wieczoru wraz z Orkiestrą OSP grałem koncert w kościele . Przeszywające kłucie i tępy ból dłoni nie pozwoliły na dalsze granie. Dłoń, która służyła mi do gry na saksofonie zdrętwiała , instrument upadł na ziemię a na mojej twarzy pojawiło się cierpienie. Od tamtego momentu już nigdy nie zagrałem...


Przez kilka miesięcy tułałem się od drzwi do drzwi lekarskich, moja żona każdego dnia pytała "Czy już wiadomo , co się dzieje ?" W jej oczach widziałem tylko strach. Obydwoje byliśmy przerażeni tą niewiedzą. Aż wreszcie po kilku miesiącach usłyszałem wyrok. Glejak IV stopnia wielopostaciowy.


Moje dzieci Jula i Filipek nie wiedzą czym jest Glejak IV stopnia, pytają mnie tylko : "Tato , nie zostawisz nas, prawda ?"


I to przede wszystkim dla nich błagam Państwa o pomoc! Póki starcza sił, póki mam dla kogo żyć , muszę zawalczyć!


4 kwietnia 2020 roku przeszedłem skomplikowaną operację, wycięto mi guza, ale to zdecydowanie za mało ponieważ tego rodzaju nowotwór złośliwy pozostawia po sobie wiele śladów , które są jeszcze większym zagrożeniem dla życia.


Lekarze mówią, że trzeba szybko działać, bo każdy dzień to walka o moje życie. Już 22 maja 2020 rozpoczynam sześciotygodniowe leczenie onkologiczne chemioterapią i radioterapią w Białymstoku . Po powrocie czeka mnie długi okres rehabilitacji i dalszego leczenia , które jest bardzo kosztowne.


Od kilku miesięcy nie pracuję, oszczędności, które udało nam się zgromadzić już wydaliśmy na dotychczasowe leczenie. Chemioterapia , leki, rehabilitacja to dla mnie ogromne koszty. Jeżeli ich nie zbiorę stanę się "warzywem" , aż w końcu umrę i już nigdy nie zobaczę jak rosną moje dzieci.. Już nigdy nie zagram na saksofonie, już nigdy jako strażak nie uratuję nikomu życia. A bardzo tego pragnę.


Dlatego proszę Was o pomoc , pomóżcie mi wygrać z chorobą.... ! 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Monika Sobolewska - awatar

  Monika Sobolewska

  24.09.20
  24.09.20

  Witajcie kochani. Spieszę do Was z najświeższymi informacjami o stanie zdrowia Zbynia . 1 listopada nasz Kolega jedzie na trzecią z sześciu serii chemii. Aktualnie są bardzo intensywnie rehabilitowane ubytki neurologiczne po operacji usunięcia guza mózgu. Niedowład kończyn z prawej strony ciała daje o sobie znać w życiu codziennym. Mimo to Zbynio jest pozytywnie nastawiony na dalsze leczenie . Każdy etap chemii bardzo obciąża organizm. Wdrożona została również suplementacja witaminami by ten organizm wzmocnić . Zbyszek pragnie Wam bardzo podziękować za każde wsparcie i słowo otuchy. Prosimy o modlitwę za zdrowie naszego kolegi !!

Komentarze


 • Gosia - awatar

  Gosia

  21.10.20
  21.10.20

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia 🤗🤗🤗

 • Beata - awatar

  Beata

  19.10.20
  19.10.20

  Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.10.20
  14.10.20

  Dużo zdrowia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.10.20
  11.10.20

  Życzę powrotu do zdrowia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.10.20
  05.10.20

  Jezu Ty się tym zajmij

159 310 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 689 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Sobolewska - awatar

Monika Sobolewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 689

MIchał - awatar
MIchał
180
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Łukasz Lewiński - awatar
Łukasz Lewiński
15
Wojtek. Sz - awatar
Wojtek. Sz
130
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Gosia - awatar
Gosia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Zbigniew Krawczyk - awatar
Zbigniew Krawczyk
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij