Zbiórka - Zbyszek, jesteśmy z Tobą - miniaturka zdjęcia

- Zbyszek, jesteśmy z Tobą

Zbiórka - Zbyszek, jesteśmy z Tobą - zdjęcie główne

- Zbyszek, jesteśmy z Tobą

137 766 zł z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 164 osoby
Wpłać teraz
 
Monika Sobolewska - awatar

Monika Sobolewska

Organizator zbiórki

 Edit 22.05.2020 : 

Chciałabym poinformować wszystkich którzy wsparli zbiórkę na leczenie Zbyszka,że nanoterapia na którą chcemy Go wysłać wbiła nas w ziemię. Jej koszt zaczyna się od 40 tys. Euro. Dlatego wspólnie z rodziną Zbynia podjęliśmy decyzję o zwiększeniu celu zbiórki. Liczymy na Państwa pomoc cały czas. Dziś Zbyszek jest już w Białymstoku na oddziale onkologii i zaczyna chemioterapię oraz radioterapię. Proszę również o modlitwę żeby wszystko się udało... 


Witajcie kochani. Nazywam się Monika Sobolewska i jestem koleżanką Zbyszka. Chciałabym przedstawić Wam historie naszego przyjaciela. Wielu z Was wie jakim wspanialym i ciepłym  człowiekiem jest Zbyszek. Niestety los postawił na jego drodze przeszkodę w postaci choroby nowotworowej. Sam nie da rady finansowo sobie z nią poradzić. Dlatego proszę Was o pomoc w Jego imieniu. I jednocześnie informuję o tym, że jestem upoważniona do umieszczania wszystkich informacji na temat choroby Naszego kolegi. Niżej przedstawiam Wam namiastkę tego co Go spotkało. Mój apel kieruję do WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI, którzy będą w stanie dobrowolnie przekazać darowiznę i tym samym wspomóc leczenie, drogę rehabilitacji i całkowitego wyleczenia z choroby Zbynia. Trzymam kciuki i wierzę w Was bo razem możemy wszystko! Pamiętajcie, że dobro wraca... 


RATOWAŁEM LUDZI - DZISIAJ SAM POTRZEBUJĘ RATUNKU ! GLEJAK IV stopnia odbiera mi życie !


Dzień dobry , tak chciałbym Was przywitać  pomimo tego iż wiem, że wcale "dobry" on nie jest.


Nazywam się  Zbigniew Gede , jestem ojcem dwójki wspaniałych dzieci i ukochanej żony.Mam 44 lata. Całe dorosłe życie ciężko pracowałem po to , by niczego im nie zabrakło, byłem jedynym żywicielem rodziny - teraz może zabraknąć im mnie. Muszę przełamać wstyd i pragnę prosić Was o pomoc, bo chcę żyć, chcę widzieć jak moje dzieci dorastają.


Od 25 lat jako strażak ochotnik ratowałem ludzkie życie , dzisiaj proszę by ludzie uratowali mnie.


Glejak IV stopnia zaatakował niespodziewanie. To była wigilia , tego wieczoru wraz z Orkiestrą OSP grałem koncert w kościele . Przeszywające kłucie i tępy ból dłoni nie pozwoliły na dalsze granie. Dłoń, która służyła mi do gry na saksofonie zdrętwiała , instrument upadł na ziemię a na mojej twarzy pojawiło się cierpienie. Od tamtego momentu już nigdy nie zagrałem...


Przez kilka miesięcy tułałem się od drzwi do drzwi lekarskich, moja żona każdego dnia pytała "Czy już wiadomo , co się dzieje ?" W jej oczach widziałem tylko strach. Obydwoje byliśmy przerażeni tą niewiedzą. Aż wreszcie po kilku miesiącach usłyszałem wyrok. Glejak IV stopnia wielopostaciowy.


Moje dzieci Jula i Filipek nie wiedzą czym jest Glejak IV stopnia, pytają mnie tylko : "Tato , nie zostawisz nas, prawda ?"


I to przede wszystkim dla nich błagam Państwa o pomoc! Póki starcza sił, póki mam dla kogo żyć , muszę zawalczyć!


4 kwietnia 2020 roku przeszedłem skomplikowaną operację, wycięto mi guza, ale to zdecydowanie za mało ponieważ tego rodzaju nowotwór złośliwy pozostawia po sobie wiele śladów , które są jeszcze większym zagrożeniem dla życia.


Lekarze mówią, że trzeba szybko działać, bo każdy dzień to walka o moje życie. Już 22 maja 2020 rozpoczynam sześciotygodniowe leczenie onkologiczne chemioterapią i radioterapią w Białymstoku . Po powrocie czeka mnie długi okres rehabilitacji i dalszego leczenia , które jest bardzo kosztowne.


Od kilku miesięcy nie pracuję, oszczędności, które udało nam się zgromadzić już wydaliśmy na dotychczasowe leczenie. Chemioterapia , leki, rehabilitacja to dla mnie ogromne koszty. Jeżeli ich nie zbiorę stanę się "warzywem" , aż w końcu umrę i już nigdy nie zobaczę jak rosną moje dzieci.. Już nigdy nie zagram na saksofonie, już nigdy jako strażak nie uratuję nikomu życia. A bardzo tego pragnę.


Dlatego proszę Was o pomoc , pomóżcie mi wygrać z chorobą.... ! 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Monika Sobolewska - awatar

  Monika Sobolewska

  22.05.20
  22.05.20

  Kochani, chciałam Was poinformować że Zbynio jutro jedzie na 6 tygodniowe leczenie chemioterapią i radioterapią. Jest szansa, że po leczeniu będziemy mogli wysłać Go na leczenie do Lublina gdzie światowej sławy neurolog leczy nanoterapią. Terapia ta polega na wszczepieniu cząsteczek srebra w ognisko choroby. Cząsteczki te nagrzewaja się i eliminują komórki rakowe, nie uszkadzając przy tym zdrowych komórek. Dotychczas takie zabiegi wykonywano tylko w Berlinie. Teraz można wykonać ten zabieg w Polsce. Koszt zaczyna się od 40 tysięcy euro. Pomódlcie się za niego żeby wrócił cały i zdrowy. 💚🙏

Komentarze


 • Katarzyna Zielińska - awatar

  Katarzyna Zielińska

  02.06.20
  02.06.20

  Życzymy wiele cierpliwości w tym trudnym czasie . Licytacja manikiuru hybrydowego od Basi Zielińskiej 🤗🙂

 • Beata Kozikowska - awatar

  Beata Kozikowska

  02.06.20
  02.06.20

  Woda toaletowa perfumowana Avon

 • Violetta - awatar

  Violetta

  01.06.20
  01.06.20

  Przejażdżka limuzyną

 • Violetta - awatar

  Violetta

  01.06.20
  01.06.20

  Strzyżenia licytacja Chwila dla pupila

 • Piotr Maruszak - awatar

  Piotr Maruszak

  31.05.20
  31.05.20

  Obraz na płótnie

137 766 zł z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 164 osoby
Wpłać teraz
 
Monika Sobolewska - awatar

Monika Sobolewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 164

Marcin Laskowski - awatar
Marcin Laskowski
50
Agnieszka Zielińska - licytacja zegarek - awatar
Agnieszka Zielińska - licytacja zegarek
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
360
Klaudia Rędzińska - awatar
Klaudia Rędzińska
30
Licytacja flakonik własnoręcznie robionyy - awatar
Licytacja flakonik własnoręcznie robionyy
40
Katarzyna Zielińska - awatar
Katarzyna Zielińska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aleksandra Oldakowska - awatar
Aleksandra Oldakowska
110
Łukasz S. zdrówka :) - awatar
Łukasz S. zdrówka :)
20
Mateusz Szadkowski - awatar
Mateusz Szadkowski
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij