Zbiórka Wsparcie Fundacji Złap Dom - zdjęcie główne

Wsparcie Fundacji Złap Dom

1 542 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby

Nie wszystkim co czujemy dzielimy się z Wami, czasem jest to zbyt trudne a czasem zwyczajnie nie mamy czasu..
Dziś jest czas na podsumowanie i podzielenie się z Wami tym co czujemy.
Prowadzenie Fundacji i pomoc zwierzętom to sinusoida – raz euforia i niewiarygodna wręcz moc do działania innym razem łzy i bezsilność.

Mija rok od czasu założenia przeze mnie Fundacji Złap Dom. Dość długo, za długo zwlekałam z tą decyzją angażując się w pomoc innym fundacjom i trochę nie wierząc, że ja mistrzyni chaosu poradzę sobie z ogarnięciem takiego przedsięwzięcia. Wyprowadzenie z boksu gryzącego psa owszem ale prowadzenie Fundacji ?
Pomoc zwierzętom jest obecna w moim życiu od 6 lat, to wtedy rozpoczęłam moją przygodę z wolontariatem. W wieku 32 lat podjęłam najbardziej ryzykowną decyzję w swoim życiu i rzuciłam pracę w korporacji żeby realizować się w pracy ze zwierzętami w schronisku. Od tego czasu w moim życiu wydarzyło się wiele zarówno dobrych jak i złych rzeczy ale pasja pozostała niezmienna.

Mam to szczęście, że jest przy mnie  kilka osób, na które mogę liczyć i które razem ze mną współtworzą Fundację angażując swój czas i wkładając w to co robimy całe swoje serca.
Mam również to szczęście, że wciąż mogę liczyć na wsparcie naszych fundacyjnych działań, na zaufanie, które dostajemy....  nie jest łatwo – czasem mamy więcej szczęścia niż rozumu ale nie poddajemy się – zaciskamy pięści i idziemy do przodu.
Przez ostatni rok udało Nam się uratować ponad 150 zwierząt (głównie psy ale również koty i jedną kozę), weekendy spędzamy w schronisku dla zwierząt w Sobolewie gdzie  każde ręce do pracy są na wagę złota.
Sprzątanie boksów, karmienie, wyprowadzanie psów na spacer, zabiegi pielęgnacyjno – weterynaryjne, ogłaszanie psów i szukanie im domów, wyciąganie do domów tymczasowych tych najbardziej potrzebujących, organizowanie zbiórek darów, pozyskiwanie nowych wolontariuszy..

Przez  rok działania Fundacji pomagaliśmy tym, które tej pomocy potrzebowały – teraz sami jesteśmy w potrzebie.
Pod naszą opieką w domach tymczasowych jest obecnie 16 psów i 2 koty.
Starszy Ludwiś, którego Pan trafił do hospicjum a Jego oddano do schroniska..
Niewidomy Gandalf, który żył na ulicy i tam też stracił wzrok w wyniku wypadku komunikacyjnego..
Foxi, której rehabilitacja pochłania niebagatelne środki ale razem z DT walczymy o uratowanie Jej łapki i uniknięcie amputacji..
Inka, która mieszkała w opuszczonej fabryce – starsza wyeksploatowana porodami sunia z ogromnymi problemami skórnymi, chorobą tarczycy i chorym sercem...
Judi, którą zabieraliśmy ze Schroniska bo miała być uśpiona przez to, że nie chodziła po wypadku..
Pikusia – przerażona sunia z problemami behawioralnymi uniemożliwiającymi Jej normalne funkcjonowanie..
Merida, w którą dzieci rzucały butelkami i uniemożliwiały Jej wyjście z kryjówki, którą sobie zrobiła  aby bezpiecznie urodzić szczeniaki..
Kot Frodo, który wymagał operacji łapy, Kotka Mariola zgarnięta z parkingu przy supermarkecie.
I te zwyczajne psy, które niczym się nie wyróżniają, nie wzbudzają większego zainteresowania ani litości ale równie mocno zasługują na pomoc  min. Zosia, Lux, Łapek, Kulka...

One mogą liczyć tylko na Nas a My bez Was nie jesteśmy w stanie pomagać. Walka o lepsze jutro, o jakiekolwiek jutro jest ciężka i wyczerpująca ale nie możemy się poddać, nie możemy  zawieźć tych, których jutro od Nas właśnie zależy.
Potrzebujemy pieniędzy żeby dalej spokojnie funkcjonować i móc pomagać dalej.
Musimy utrzymać zwierzęta w domach tymczasowych, one muszą jeść, odwiedzać weterynarzy, brać leki, bezpiecznie czekać na domy stałe.
Zdecydowanie wolimy dawać niż brać.
Nie jest nam łatwo prosić o pomoc. Ale musimy. Nie dla Nas – dla Nich.
Pomożecie ?

 Aby pomóc możecie:
- adoptować od nas psa
- zostać domem tymczasowym
- wesprzeć nas darowizną
- zostać wirtualnym opiekunem
- zostać e – wolontariuszem

Zapraszamy do kontaktu mailowego:
[email protected]

1 542 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby

Wpłaty: 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Irena M-a - awatar
Irena M-a
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Ewa Bogdaniuk - awatar
Ewa Bogdaniuk
20
Kasiak - awatar
Kasiak
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Ewa Bogdaniuk - awatar
Ewa Bogdaniuk
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij