Zbiórka Wsparcie ofiar wojny w Ukrainie - miniaturka zdjęcia

Wsparcie ofiar wojny w Ukrainie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wsparcie ofiar wojny w Ukrainie - zdjęcie główne

Wsparcie ofiar wojny w Ukrainie

36 881 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciło 675 osób

Jesteśmy jedną z najdłużej działających organizacji pomagającym ofiarom rosyjskiej wojny w Ukrainie. W ciągu 10 lat naszego działania wsparliśmy dziesiątki tysięcy osób! Wiemy, że w obliczu dużych wyzwań, jakie stoją przed Ukrainą, nasze doświadczenie i determinacja są bardziej potrzebne niż kiedykolwiek wcześniej.

Dołącz do naszej najnowszej kampanii, która ma na celu niesienie pomocy humanitarnej ofiarom wojny w Ukrainie. 

Nasze dotychczasowe działania pokazują, że razem możemy zdziałać wiele. W minionych latach dzięki waszemu wsparciu udało się nam między innymi:
•⁠  ⁠zakupić 61 przemysłowe agregaty prądotwórcze i wyposażyć w nie ukraińskie szpitale wzdłuż linii frontu,
•⁠  ⁠przekazać 20 palet nowych ubrań od polskich marek dla wewnętrznie przesiedlonych osób wskutek wojny w Ukrainie,
•⁠  ⁠oraz zorganizować zbiórkę "Żeby wszystkie dzieci miały święta", która zaowocowała zakupem aparatu tlenowego ratującego życia oraz prezenty dla 210 osieroconych dzieci ewakuowanych z terenów frontowych i okupowanych.

Oprócz tego cały czas kontynuujemy niesienie pomocy dla cywilów pozostających na terenach przyfrontowych oraz uchodźcom wewnętrznym.

Dziś ponownie apelujemy o wsparcie naszych działań na rzecz osób w Ukrainie.
Twoja darowizna pozwoli nam kontynuować naszą misję i dotrzeć z pomocą do jeszcze większej liczby ludzi ❤

Przyłączając się do naszej zbiórki, tworzysz szansę i dajesz nadzieję na lepszą przyszłość dla tych, którzy cierpią. Wspólnie możemy zrobić wielkie rzeczy dla Ukrainy!

***

Nie zapomnij przekazać 1,5% ze swojego podatku na Fundację Stand with Ukraine, abyśmy mogli dostarczać pomoc Ukraińcom. 

KRS: 0000507234
Cel szczegółowy: 83905

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.05.2024
  17.05.2024

  Love from Poland to Ukraine. Stay safe!

 • Oleh laiuj - awatar

  Oleh laiuj

  01.03.2024
  01.03.2024

  Super

36 881 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciło 675 osób

Wpłaty: 675

Aleksander Yakimovich - awatar
Aleksander Yakimovich
50
Mariana Gryshka - awatar
Mariana Gryshka
25
Svitlana Khylia - awatar
Svitlana Khylia
25
Tetiana Hakh - awatar
Tetiana Hakh
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dmytro Domashov - awatar
Dmytro Domashov
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij