Zbiórka Danusia zbiera na operaję - zdjęcie główne

Danusia zbiera na operaję

510 zł  z 510 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Ciocie nazwały mnie Danusia. Kiedyś miałam domek, komuś na mnie zależało, byłam dla kogoś ważna. Sama nie wiem tak do końca co się stało, ale ja już domku nie mam.  Przez jakiś czas mieszkałam na ulicy. Wiecie tam to jest zimno, mokro, jedzonka nie ma i takim kotkom jak ja, które mieszkały kiedyś w domku jest bardzo trudno. Kotki, które urodziły się na ulicy wiedzą jak sobie radzić a ja nie wiedziałam. Starałam się wyprosić jedzenie od każdego człowieka którego spotkałam, wdzięczyłam się, ocierałam, nawet pokazywałam brzuszek.  Nie wiedziałam, że ludzie mogą kotków nie lubić, że mogą chcieć nam zrobić krzywdę, mnie nikt wcześniej krzywdy nie zrobił…  A wiecie, gdybym ja tego brzuszka tak nie pokazywała to bym nie w brzuszku śrutu… To nawet chyba aż tak strasznie nie bolało, tylko nie  rozumiałam dlaczego,  nie mogłam uwierzyć  że ktoś  mógł mi od tak zrobić krzywdę. Uciekłam i długo siedziałam schowana, ale głodna byłam coraz bardziej…  W końcu wyszłam i udało mi się schować na klatce schodowej. Nareszcie po raz pierwszy od dawna było mi cieplutko. I wiecie taka dobra Pani mi nawet jedzonko dała J Potem przyjechały po mnie ciocie i mnie zabrały do lekarza dla kotów i jak mnie tak lekarz zbadał, obejrzał to na takim zdjęciu mnie w środku zobaczył, że mam w brzuszku śrut. Teraz siedzę w klatce i czekam na operację. Ciocie muszą zapłacić na moje zdjęcia , za badania i za to, że ja w lecznicy mieszkam. I za tą moją operację też muszą zapłacić.  Proszę Was ładnie, pomożecie ciociom uzbierać dla mnie pieniążki… 

 

Danusia to młoda, około półtora roczna kociczka. Śliczna, miziasta, przemiła trikolorka. Nie wiemy jak trafiła na ulicę, kiedyś ktoś dbał o nią na tyle, że poddał zabiegowi sterylizacji… Nikt jej mimo naszych ogłoszeń nie szukał… Musimy pilnie poddać Danusię operacji, śrut sam w sobie nie jest w groźnym miejscu, ale powoduje stan zapalny, który koteczkę boli. Poza tym zdarzają się przypadku podtrucia ołowiem…  Bardzo Was prosimy, pomóżcie nam zapłacić za operację, badania i hospitalizację Danusi, sami nie damy rady…  

510 zł  z 510 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Artur - awatar
Artur
30
Aleksandra Cywińska - awatar
Aleksandra Cywińska
20
Piotr A. Nowakowski - awatar
Piotr A. Nowakowski
45
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Asia - awatar
Asia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij