Zbiórka Danusia zbiera na operaję - zdjęcie główne

Danusia zbiera na operaję

510 zł  z 510 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Ciocie nazwały mnie Danusia. Kiedyś miałam domek, komuś na mnie zależało, byłam dla kogoś ważna. Sama nie wiem tak do końca co się stało, ale ja już domku nie mam.  Przez jakiś czas mieszkałam na ulicy. Wiecie tam to jest zimno, mokro, jedzonka nie ma i takim kotkom jak ja, które mieszkały kiedyś w domku jest bardzo trudno. Kotki, które urodziły się na ulicy wiedzą jak sobie radzić a ja nie wiedziałam. Starałam się wyprosić jedzenie od każdego człowieka którego spotkałam, wdzięczyłam się, ocierałam, nawet pokazywałam brzuszek.  Nie wiedziałam, że ludzie mogą kotków nie lubić, że mogą chcieć nam zrobić krzywdę, mnie nikt wcześniej krzywdy nie zrobił…  A wiecie, gdybym ja tego brzuszka tak nie pokazywała to bym nie w brzuszku śrutu… To nawet chyba aż tak strasznie nie bolało, tylko nie  rozumiałam dlaczego,  nie mogłam uwierzyć  że ktoś  mógł mi od tak zrobić krzywdę. Uciekłam i długo siedziałam schowana, ale głodna byłam coraz bardziej…  W końcu wyszłam i udało mi się schować na klatce schodowej. Nareszcie po raz pierwszy od dawna było mi cieplutko. I wiecie taka dobra Pani mi nawet jedzonko dała J Potem przyjechały po mnie ciocie i mnie zabrały do lekarza dla kotów i jak mnie tak lekarz zbadał, obejrzał to na takim zdjęciu mnie w środku zobaczył, że mam w brzuszku śrut. Teraz siedzę w klatce i czekam na operację. Ciocie muszą zapłacić na moje zdjęcia , za badania i za to, że ja w lecznicy mieszkam. I za tą moją operację też muszą zapłacić.  Proszę Was ładnie, pomożecie ciociom uzbierać dla mnie pieniążki… 

 

Danusia to młoda, około półtora roczna kociczka. Śliczna, miziasta, przemiła trikolorka. Nie wiemy jak trafiła na ulicę, kiedyś ktoś dbał o nią na tyle, że poddał zabiegowi sterylizacji… Nikt jej mimo naszych ogłoszeń nie szukał… Musimy pilnie poddać Danusię operacji, śrut sam w sobie nie jest w groźnym miejscu, ale powoduje stan zapalny, który koteczkę boli. Poza tym zdarzają się przypadku podtrucia ołowiem…  Bardzo Was prosimy, pomóżcie nam zapłacić za operację, badania i hospitalizację Danusi, sami nie damy rady…  

510 zł  z 510 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Artur - awatar
Artur
30
Aleksandra Cywińska - awatar
Aleksandra Cywińska
20
Piotr A. Nowakowski - awatar
Piotr A. Nowakowski
45
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Asia - awatar
Asia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij