Zbiórka Tak niewiele, a tak wiele :) - zdjęcie główne

Tak niewiele, a tak wiele :)

1 490 zł z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób

W schronisku w Sejnach mamy możliwość fizyczną dobudowania do 7 boksów wybiegi. W tych boksach, które będą miały otwarte okno na świat, zamieszka również Alfred.

Ten cudowny, wesoły, kochający ludzi pies dzieli swój niewielki kojec z 3 innymi, łącznie 4 sporej wielkości psiaki na 8 metrach kw :(

 Wspaniały, potrzebujący ruchu pies... który jedynie może chwilę postać przed kratami... Taka jest smutna rzeczywistość :(

Spacer Alfred ma raz w tygodniu... raz :(

Mamy możliwość fizyczną, ale nie mamy możliwości finansowej... bez Was ten wybieg w boksie Alfreda nie powstanie.

Dziękuję za każdą wpłaconą 1 zł, za każdą dobrą myśl wysłaną w kierunku naszych psiaków. Wszystkie one najbardziej pragną domu, miłości, radości - a póki tkwią w schronisku pomóżmy im chociaż poprawić warunki.


Dziękuję <3 bez Was ten świat byłby o wiele gorszy...

1 490 zł z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób

Wpłaty: 5

Luiza Gocławska - awatar
Luiza Gocławska
1 200
Bożenna Barwicka - awatar
Bożenna Barwicka
30
Katarzyna - awatar
Katarzyna
20
Luiza Gocławska - awatar
Luiza Gocławska
200
Mariusz - awatar
Mariusz
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij