Zbiórka Tak niewiele, a tak wiele :) - zdjęcie główne

Tak niewiele, a tak wiele :)

1 490 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób

W schronisku w Sejnach mamy możliwość fizyczną dobudowania do 7 boksów wybiegi. W tych boksach, które będą miały otwarte okno na świat, zamieszka również Alfred.

Ten cudowny, wesoły, kochający ludzi pies dzieli swój niewielki kojec z 3 innymi, łącznie 4 sporej wielkości psiaki na 8 metrach kw :(

 Wspaniały, potrzebujący ruchu pies... który jedynie może chwilę postać przed kratami... Taka jest smutna rzeczywistość :(

Spacer Alfred ma raz w tygodniu... raz :(

Mamy możliwość fizyczną, ale nie mamy możliwości finansowej... bez Was ten wybieg w boksie Alfreda nie powstanie.

Dziękuję za każdą wpłaconą 1 zł, za każdą dobrą myśl wysłaną w kierunku naszych psiaków. Wszystkie one najbardziej pragną domu, miłości, radości - a póki tkwią w schronisku pomóżmy im chociaż poprawić warunki.


Dziękuję <3 bez Was ten świat byłby o wiele gorszy...

1 490 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób

Wpłaty: 5

Luiza Gocławska - awatar
Luiza Gocławska
1 200
Bożenna Barwicka - awatar
Bożenna Barwicka
30
Katarzyna - awatar
Katarzyna
20
Luiza Gocławska - awatar
Luiza Gocławska
200
Mariusz - awatar
Mariusz
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij