Zbiórka Kot wyrzucony w kartonie - zdjęcie główne

Kot wyrzucony w kartonie

2 234 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 68 osób

Kot to nie śmieć, dlaczego go tak potraktowano?

Pojawił się znikąd. Po prostu nagle karmicielka znalazła kota pod szpitalem w kartonie. Kota dorosłego ale bardzo słabego. Zrezygnowany siedział w kartonie i nawet nie próbował uciekać. Zresztą nie mógł. Miał uraz przedniej łapy i guza na tylnej.

Zdjęcie opisu zbiórki Kot wyrzucony w kartonie

Kota zabrano do przychodni.

Noga nie wyglądała dobrze, lekarze obawiali się nowotworu. W dodatku umiejscowienie guza było bardzo niekorzystne. Amputacja nie wchodziła w grę, ponieważ kocurek miał już uszkodzoną przednią łapkę. Nie dałby rady poruszać się na dwóch sprawnych łapach.

Zdjęcie opisu zbiórki Kot wyrzucony w kartonie

Lekarze jednak nie poddali się

Udało im się usunąć zmianę z nogi. Wycinek oddano do badania histopatologicznego. Pozostałe rany na ciele kocurka, w tym między innymi ogromna rana za uchem, powoli zaczęły się goić. Udało się odkarmić kocurka i tym samym poprawić jego kondycję. Wyniki hp były na szczęście dobre dla kocurka. Okazało się, że zmiana nie jest złośliwa.

Niestety, ten burasek spędził w przychodni ponad miesiąc. A to musiało kosztować... Pomożesz nam opłacić zaległości?

Komentarze


 • wuja - awatar

  wuja

  06.04.2016
  06.04.2016

  zdrowiej :)

  • Zwierzaki z Mińska - awatar

   Zwierzaki z Mińska - Organizator zbiórki

   07.04.2016
   07.04.2016

   Dziękujemy w imieniu Uszka :)

 • Dorota - awatar

  Dorota

  05.04.2016
  05.04.2016

  <3

 • Radzio - awatar

  Radzio

  05.04.2016
  05.04.2016

  Wszystkiego dobrego dla podopiecznych i waszej załogi ! :)

 • Kacper - awatar

  Kacper

  04.04.2016
  04.04.2016

  Zdrowiej kocie!

 • Anonimowa - awatar

  Anonimowa

  04.04.2016
  04.04.2016

  Dużżżżooooooo miłości i siły!

2 234 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 68 osób

Wpłaty: 68

Michał - awatar
Michał
60
wuja - awatar
wuja
500
Marek - awatar
Marek
30
Dorota - awatar
Dorota
20
Anna - awatar
Anna
50
Ania - awatar
Ania
20
Radzio - awatar
Radzio
17
Aleksandra - awatar
Aleksandra
50
Kacper - awatar
Kacper
5
Anonimowa - awatar
Anonimowa
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij