Zbiórka Skóra i kości - wyżlica z guzem - zdjęcie główne

Skóra i kości - wyżlica z guzem

9 313 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 176 osób
Magdalena Ziolek - awatar

Magdalena Ziolek

Organizator zbiórki

Kim jesteśmy?

Jestem inspektorem OTOZ ANIMALS, Inspektorat w Lublińcu. Zbieramy środki na ok. 7-letnią suczkę w typie wyżła, która całe swoje życie spędziła na krótkim łańcuchu. Sunia jest zagłodzona i ma ogromnego guza. Prosimy o pomoc w zebraniu środków na jej utrzymanie w hoteliku i leczenie.

Zdjęcie opisu zbiórki Skóra i kości - wyżlica z guzem

Interwencja

Kolejne zgłoszenie o interwencji. Zaniedbany pies na łańcuchu. Nikt z nas nie spodziewał się, co zastaniemy. Suczka przykuta do ściany całe swoje życie, niemiłosiernie chuda, a pomiędzy tylnymi łapami 20 cm, zwisający guz. I tak całe swoje życie, czyli jakieś 7 lat. Serce się kraja na taki widok.
Podjęliśmy natychmiastową decyzję o odbiorze.

Zdjęcie opisu zbiórki Skóra i kości - wyżlica z guzem

Wyrwana z piekła

Sara, bo tak nazwaliśmy sunię, trafiła do hoteliku, gdzie będzie musiała przybrać na wadze, zaufać człowiekowi, ale co najważniejsze, zostać poddana diagnostyce i pilnej operacji usunięcia guza.

Zdjęcie opisu zbiórki Skóra i kości - wyżlica z guzem

Przyszłość

Sam koszt utrzymania Sary w hotelu wynosi 300 zł miesięcznie, do tego na pewno dojdą spore koszty leczenia.

Bardzo prosimy o pomoc, ta suczka zasługuje na lepsze życie!

Zdjęcie opisu zbiórki Skóra i kości - wyżlica z guzemZdjęcie opisu zbiórki Skóra i kości - wyżlica z guzem

Aktualizacje


 • Magdalena Ziolek - awatar

  PODZIĘKOWANIA

  30.04.16
  30.04.16

  Kochani jesteśmy poruszeni niesamowitym odzewem, chęcią pomocy Sarze, wpłatami. Przerosło to nasze najśmielsze oczekiwania, to jest niesamowite ile ludzi poruszyła Jej historia - dziękujemy z całego serca ! Dzięki Wam możemy pomagać jak najlepiej umiemy :)

Komentarze


 • is - awatar

  is

  06.07.16
  06.07.16

  :(

 • Bibi - awatar

  Bibi

  01.05.16
  01.05.16

  Mam nadzieję, że osoby, które były jej właścicielami poniosą konsekwencje.

 • Ewa - awatar

  Ewa

  29.04.16
  29.04.16

  Świat jest straszny, na takich ludzi nie ma określenia ... porównanie ich do bydła z pewnością byłoby krzywdzące dla zwierząt domowych. Naprawdę nie ma kary za takie traktowanie zwierząt? A może "właściciela" należałoby przykuć łancuchem do muru na kolejne 7 lat

 • Anna - awatar

  Anna

  29.04.16
  29.04.16

  Znajdźcie jej dobry dom! Nadwyżkę proszę przekazać na pomoc innym zwierzakom.

 • zofia - awatar

  zofia

  29.04.16
  29.04.16

  50

9 313 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 176 osób
Magdalena Ziolek - awatar

Magdalena Ziolek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 176

is - awatar
is
30
Kasia - awatar
Kasia
10
Katarzyna - awatar
Katarzyna
20
agata - awatar
agata
40
Bogusław - awatar
Bogusław
100
Krzysztof - awatar
Krzysztof
20
Barbara - awatar
Barbara
100
Bibi - awatar
Bibi
100
Stanisław - awatar
Stanisław
50
JOANNA - awatar
JOANNA
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij