Wiesław Dziliński - awatar

Wiesław Dziliński

Organizator zbiórki

Od wielu lat jestem osobą niepełnosprawną fizycznie, grającą w tenisa stołowego na wózku inwalidzkim. Tę dyscyplinę sportu pokochałem jeszcze w latach szkolnych - z wzajemnością.

Moja niepełnosprawność jest wynikiem choroby Heinego-Medina we wczesnym dzieciństwie, w czasach epidemii w naszym Kraju. Długo o tej fali zachorowań nikt głośno nie mówił, stąd wielu lekarzy (w tym nasz ówczesny rodzinny) nie miało pojęcia o szczepionce Koprowskiego. Polio zaatakowało me ręce i nogi - mimo to na tle wielu rówieśników byłem szczęściarzem, z nimi obeszło się o wiele brutalniej.

Robię, co mogę, by spowolnić postępowanie skutków polio. Wciąż walczę, choć jest coraz trudniej. Lata lecą, mięśnie są z roku na rok słabsze. Wózek, na którym zdobywałem medale 20-30 lat temu, dziś byłby dla mnie zbyt toporny do poruszania się przy stole ping-pongowym. Wózek ze zdjęcia (http://www.gtmmobil.com.pl/gtm-mustang) to nie fanaberia, to konieczność, bym mógł być nadal aktywny.

Celem zbiórki jest wyłącznie zakup wózka do grania w tenisa stołowego.


Wiesław Dziliński - awatar

Wiesław Dziliński

Organizator zbiórki

Wpłaty - 3

Jacek Jan Dej - awatar
50
Jacek Jan Dej
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Wiesław Dziliński - awatar
2
Wiesław Dziliński

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.