Zbiórka Porcelanek zbiera na leczenie - zdjęcie główne

Porcelanek zbiera na leczenie

615 zł  z 550 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób

Kiedyś miałem domek. Musiało tak być, bo ja bardzo, bardzo lubię ludzi. Nie wiem co się stało, że domku już nie mam i chyba było tak że ja ten domek miałem niezbyt długo, a potem kilka lat żyłem na ulicy. Naprawdę duży ze mnie kocurek to jakoś dawałem radę. Tylko i ja w końcu się pochorowałem. Miałem zapalenie płuc i okropny ropień na uszku. Długo zdrowiałem, ale się udało :) Pojechałem do azylu i zamieszkałem z innymi kotkami i z pieskami. Marzyłem jednak o swoim domku,  tutaj jest nas tak bardzo dużo, że ciocie nie mają czasu się z nami pobawić, nie mają czasu na wszystkich wygłaskać, muszą się zająć takimi bardziej chorymi kotkami… Zacząłem szukać domku i… się znów pochorowałem… Nie dawałem się dotknąć do brzuszka, płakałem i starałem się schować. Ciocie mnie spakowały i zawiozły do lecznicy całodobowej. Tutaj lekarze dla kotków zobaczyli takim czymś co ja mam w środku i pokłuli mnie żeby zobaczyć czy ja mam krew zdrową. Powiedzieli , że ja mam kamyk w cewce moczowej i że on mnie aż tak boli, że nie chcę jeść i płaczę. No to ja wiedziałem bez tego całego oglądania,  tylko nie wiedziałem jak to ciociom powiedzieć żeby zrozumiały. Teraz leżę w klatce w szpitalu i czekam za zabieg usunięcia tego kamienia. Okazało się też że ja mam chorą wątrobę, że będę musiał brać leki – na pewno kilka tygodni, a może i dłużej. Ja już dużo pieniążków ciocie kosztowałem – najpierw to zapalenie płuc, teraz ten kamień. Trochę się dziwię, że ciocie chcą mi pomagać, zwykły biało- bury kocurek jestem, do tego wiem, że wcale nie za piękny, z jednym krzywym uszkiem. Wiecie, nikt się wcześniej mną nie przejmował. Wiem, też, że ciocie mają nas dużo a pieniążków mają mało, bo jak to mówią wszystko przejadamy, a ja to jem chyba najwięcej ;) Pomożecie ciociom uzbierać dla mnie pieniążki na ten zabieg, żebym już tego kamienia nie miał?

Porcelanek w styczniu cały zapłakany wszedł do sklepu z porcelaną i krzycząc odmówił wyjścia na mróz. Był bardzo chory,  leczył się ponad miesiąc, ale się udało. Kiedy wyzdrowiał na tyle żeby szukać domku zachorował znowu. Jego badania, zabieg usunięcia kamienia i pobyt w całodobowej lecznicy będą dużo kosztować :(Bardzo Was prosimy o pomoc, chcemy jak najszybciej kocurkowi pomóc, on się już tyle wycierpiał…

Komentarze


 • Czerwony Kot - awatar

  Czerwony Kot

  31.03.2017
  31.03.2017

  bo my koty musimy się trzymać razem ;)

 • Ewa A - awatar

  Ewa A

  31.03.2017
  31.03.2017

  ;)

 • agnieszka skibinska - awatar

  agnieszka skibinska

  30.03.2017
  30.03.2017

  Trzymam kciuki za Porcelanka😻

615 zł  z 550 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
ELCIA - awatar
ELCIA
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Czerwony Kot - awatar
Czerwony Kot
30
Morti - awatar
Morti
5
Ewa A - awatar
Ewa A
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Agnieszka - awatar
Agnieszka
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij