Zbiórka Porcelanek zbiera na leczenie - miniaturka zdjęcia

Porcelanek zbiera na leczenie

Zbiórka Porcelanek zbiera na leczenie - zdjęcie główne

Porcelanek zbiera na leczenie

615 zł z 550 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 

Kiedyś miałem domek. Musiało tak być, bo ja bardzo, bardzo lubię ludzi. Nie wiem co się stało, że domku już nie mam i chyba było tak że ja ten domek miałem niezbyt długo, a potem kilka lat żyłem na ulicy. Naprawdę duży ze mnie kocurek to jakoś dawałem radę. Tylko i ja w końcu się pochorowałem. Miałem zapalenie płuc i okropny ropień na uszku. Długo zdrowiałem, ale się udało :) Pojechałem do azylu i zamieszkałem z innymi kotkami i z pieskami. Marzyłem jednak o swoim domku,  tutaj jest nas tak bardzo dużo, że ciocie nie mają czasu się z nami pobawić, nie mają czasu na wszystkich wygłaskać, muszą się zająć takimi bardziej chorymi kotkami… Zacząłem szukać domku i… się znów pochorowałem… Nie dawałem się dotknąć do brzuszka, płakałem i starałem się schować. Ciocie mnie spakowały i zawiozły do lecznicy całodobowej. Tutaj lekarze dla kotków zobaczyli takim czymś co ja mam w środku i pokłuli mnie żeby zobaczyć czy ja mam krew zdrową. Powiedzieli , że ja mam kamyk w cewce moczowej i że on mnie aż tak boli, że nie chcę jeść i płaczę. No to ja wiedziałem bez tego całego oglądania,  tylko nie wiedziałem jak to ciociom powiedzieć żeby zrozumiały. Teraz leżę w klatce w szpitalu i czekam za zabieg usunięcia tego kamienia. Okazało się też że ja mam chorą wątrobę, że będę musiał brać leki – na pewno kilka tygodni, a może i dłużej. Ja już dużo pieniążków ciocie kosztowałem – najpierw to zapalenie płuc, teraz ten kamień. Trochę się dziwię, że ciocie chcą mi pomagać, zwykły biało- bury kocurek jestem, do tego wiem, że wcale nie za piękny, z jednym krzywym uszkiem. Wiecie, nikt się wcześniej mną nie przejmował. Wiem, też, że ciocie mają nas dużo a pieniążków mają mało, bo jak to mówią wszystko przejadamy, a ja to jem chyba najwięcej ;) Pomożecie ciociom uzbierać dla mnie pieniążki na ten zabieg, żebym już tego kamienia nie miał?

Porcelanek w styczniu cały zapłakany wszedł do sklepu z porcelaną i krzycząc odmówił wyjścia na mróz. Był bardzo chory,  leczył się ponad miesiąc, ale się udało. Kiedy wyzdrowiał na tyle żeby szukać domku zachorował znowu. Jego badania, zabieg usunięcia kamienia i pobyt w całodobowej lecznicy będą dużo kosztować :(Bardzo Was prosimy o pomoc, chcemy jak najszybciej kocurkowi pomóc, on się już tyle wycierpiał…

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Czerwony Kot - awatar

  Czerwony Kot

  31.03.17
  31.03.17

  bo my koty musimy się trzymać razem ;)

 • Ewa A - awatar

  Ewa A

  31.03.17
  31.03.17

  ;)

 • agnieszka skibinska - awatar

  agnieszka skibinska

  30.03.17
  30.03.17

  Trzymam kciuki za Porcelanka😻

615 zł z 550 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
ELCIA - awatar
ELCIA
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Czerwony Kot - awatar
Czerwony Kot
30
Morti - awatar
Morti
5
Ewa A - awatar
Ewa A
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Agnieszka - awatar
Agnieszka
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij