Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Jestem matka piątki dzieci, niestety moje życie potoczyło się tak iż od maja samotnie wychowuje dzieci, mój partner i jednocześnie ojciec dzieci po wielu latach niestety nas opuścił.Mieszkam w wynajmowanym miwszkaniu. Obecnie sprawy o alimenty są w toku gdyż ojciec dzieci nie płaci dobrowolnie, lecz potrzeba trochę czasu zanim sprawa sądową się odbędzie. W obecnej sytuacji jest mi ciężko. Pieniądze są mi potrzebne po to by zrobić dzieciom takie święta na jakie zasluzyły gdyż one nie są niczemu winne i nie chcę by nie mogły się cieszyć w święta gwiazdkowym prezentami. Myślę że itak ciężko im będzie w ten czas z powodu braku ojca.W życiu codziennym jest nam ciężko więc chciałbym aby w ten szczególny czas taki jak święta niczego nam nie zabrakło z takich podstawowych rzeczy a także by moje dzieci mogły się cieszyć tak jak inne dzieci upominkami gwiazdkowymi.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!
