Zbiórka Na ratunek Marysi - zdjęcie główne

Na ratunek Marysi

900 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby

Koteczka pojawiła się pod blokiem na Osiedlu Zasole,nie wiadomo skąd,tylną łapkę włóczyła za sobą.Niestety nie pozwoliła do siebie podejść,złapaliśmy ją klatką "żywołapką"Myśleliśmy że to dzika kotka,kicia miotała się w klatce ,syczała.Natomiast w lecznicy ,okazało się że to oswojona koteczka,kiedy była przygotowywana do operacji,tuliła się do rąk i mruczała,w koncu poczuła się bezpiecznie.Zdjęcie rtg wykazało :zwichnięcie główki kości udowej prawej , kontuzję stawu kolanowego lewego z silnym przukurczem mięśni oraz zwichnięcie rzepki na zewnątrz.

W tym momencie Marysia jest operowana przez niezawodnego doktora Grzebinogę z Lecznicy Błonie.Nigdy nie będzie zupełnie sprawna ale nie będzie cierpieć i znacznie poprawi się komfort jej życia.To młoda kilkumiesięczna koteczka,na pewno kiedyś miała dom,może komuś uciekła,zgubiła się,tego nie wiemy.Wiemy jednak od lekarzy że w tym stanie,taka połamana chodziła conajmniej klika tygodni,to nie jest świeża sprawa,najprawdopodobniej została potrącona przez samochód.Kotka jest wycieńczona,wychudzona,pyszczek "oblepiony"był napitymi krwią kleszczami :-(

Do tego kotka musiała być w rui,maltretowana przez kocury, w tym stanienie mogła uciekać , bronić się,nie miała siły,cała cuchnąca kocurzym moczem.Ile to maleństwo musiało wycierpieć żeby w końcu ktoś jej pomógł.Zrobimy wszystko żeby jej to wynagrodzić ,tylko kolejny raz musimy prosić Was o pomoc.Operacje kosztują a to kolejny w tym roku zwierzak wymagający operacji,było ich już wiele-Władziu Żuchwa,Juruś,trzykrotnie operowany kocurek Maska,trójłapka Frania itp.Bez Was kochani, nie damy rady,dlatego z całego serca prosimy o wsparcie naszych działań ,za co z góry serdecznie dziękujemy!

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.03.2018
  21.03.2018

  Trzymaj się malutka

 • Kamila Pawlowska - awatar

  Kamila Pawlowska

  21.03.2018
  21.03.2018

  Powodzenia Marysia xxx

900 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby

Wpłaty: 33

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
160
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kornelia - awatar
Kornelia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aneta Gąsior - awatar
Aneta Gąsior
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij