Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

W naszej wsi Kąpino(Osada Kąpino)w niedzielny wieczór (18.01.2026)doszło do tragicznego pożaru budynku gospodarczego należącego do naszej koleżanki z KGW Kąpino, mieszkanki naszej wsi. Płomienie w ciągu kilku godzin strawiły konstrukcję dachu i znaczną część wnętrza budynku, a ogromne szkody powstały nie tylko w wyniku pożaru, ale również podczas mocno utrudnionej przez warunki pogodowe akcji gaśniczej oraz i brak bieżącej wody z którym mieszkańcy borykają się od 4 miesięcy. To miejsce było częścią codziennego życia i pracy dla Marzeny i jej synów. Dziś pozostały zgliszcza i pytanie: jak odbudować to co zostało zniszczone w kilka chwil ? Dlatego zwracamy się z prośbą do Was o pomoc. Zebrane środki zostaną przeznaczone na:
odbudowę konstrukcji dachu,
usunięcie szkód powstałych w wyniku pożaru i gaszenia ognia,
przywrócenie budynku do stanu, który pozwoli znów normalnie funkcjonować.
Każda, nawet najmniejsza wpłata, to realne wsparcie i znak, że wspólnota ma ogromną siłę. Pokażmy, że w trudnych chwilach potrafimy być razem i nie zostawimy potrzebujących samych.
Dziękujemy za każde dobre serce, udostępnienie i pomoc.
Razem odbudujmy to, co zabrał ogień...
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!

Anonimowy Darczyńca
Trzymajcie się dzielnie, wierzę że szybko nadrobicie stratę.