Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Aktualizacja 4
Chwile zbieraliśmy się do napisania tej aktualizacji. :/
Po prawie 9 ciu dniach walki Jerzy odszedł.
Oprócz panleukopenii rozwinęła się ostra infekcja górnych dróg oddechowych.
Nie było ratunku, stan był na tyle zły ze nawet sonda, dodatkowe leki i inhalacje nue pomogły.
Dodatkowy silny antybiotyk nie pomógł.
Pożegnaliśmy Jerzego z ogromnym żalem, bólem i smutkiem. ☹️
Do zapłaty został nam kolosalny rachunek w lecznicy.

Na swój koszt jedna z nas zadecydowała tez o kremacji Jerzego.
Zbiórkę zamykamy 12.05, jeśli ktoś jeszcze chciałby wspomóc w opłaceniu fv będziemy wdzięczni.
Aktualizacja 3
Dziś musieliśmy wpłacić kolejną zaliczkę na poczet leczenia w szpitalu.

Jerzy cały czas stabilnie, leukocyty poszły delikatnie w górę, martwi lekarzy tylko temperatura która cały cza jest niska i zadecydowano o dogrzewaniu Jerzego.
Aktualizacja 2
Mamy od wczoraj pierwsze informacje z lecznicy ! Jerzy stabilnie, nie wymiotuje, nie ma biegunki, dokarmiany zjadł.




Aktualizacja 1
Jerzy juz w lecznicy, niestety leukocyty ma niskie :/
Wpłaciliśmy zaliczkę 1500 zł. Doba to koszt około 700 zł :( plus badania.


—————————————————————————— Jeszcze wczoraj szukaliśmy mu domu aby nie wracał na działki a dziś walczymy o jego życie !!
Przecież to nie nie może się zdarzyć…

On musi żyć !!
Zrobimy wszystko żeby go uratować
Naprawde wszystko :/
Uzupelnie zbiórkę w wolnej chwili, narazie czekamy pod lecznicą na przyjęcie na zakaźny. 

Na start musimy wpłacić sporą zaliczkę ale chodź byśmy miały wykopać te pieniądze z pod ziemi to nie poddamy się
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!
