Zbiórka Frania -trójłapka,pomóż.... - zdjęcie główne

Frania -trójłapka,pomóż....

860 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Frania trafiła do nas w dniu 07.03.18 ze złamaniem otwartym przedniej łapki,w którą wdała się infekcja,uraz jest kilkudniowy,nawet nie chcemy myśleć co ten biedny kot przeżył,ile wycierpiał,ile bólu zaznał.Podobno została znaleziona przy murze zkaładów chemicznych w Oświęcimiu,przy ulicy Fabrycznej.My jednak mamy przypuszczenie że jest to kot właścicielski ale właściciele nie chcą płacić za leczenie,bardzo dużo na to wskazuje:-(  Jednak w tym momencie to najmniej ważne.Pieniądze na operację jakoś damy radę zebrać.Teraz najważniejsza jest Frania ,która walczy o życie. Łapki niestety nie udało się uratować,została amputowana :-( Frania jest młodziutka,całkiem oswojona,mizista,jeszcze wiele długich lat życia przed nią,znajdziemy tej dzielnej trójłapce  najlepszy dom pod słońcem,oby tylko wyzdrowiała.Trzymajcie kciuki!

Nie możemy pozwolić aby pieniądze decydowały o czyimś zdrowiu lub życiu,nie wyobrażamy sobie sytuacji kiedy musielibyśmy decydować czy ratować czy nie.....dlatego  bardzo prosimy Was o wsparcie,Frania jest już zoperowana ale w lecznicy zostaje dług do spłacenia.Bez Was nie damy rady pomóc każdej istocie,dlatego prosimy o pomoc ,za każdą ofiarowaną złotówkę ,z góry dziękujemy.


860 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Sebastian Świtoń - awatar
Sebastian Świtoń
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
580
Aneta Gąsior - awatar
Aneta Gąsior
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij