Zbiórka Frania -trójłapka,pomóż.... - zdjęcie główne

Frania -trójłapka,pomóż....

860 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Frania trafiła do nas w dniu 07.03.18 ze złamaniem otwartym przedniej łapki,w którą wdała się infekcja,uraz jest kilkudniowy,nawet nie chcemy myśleć co ten biedny kot przeżył,ile wycierpiał,ile bólu zaznał.Podobno została znaleziona przy murze zkaładów chemicznych w Oświęcimiu,przy ulicy Fabrycznej.My jednak mamy przypuszczenie że jest to kot właścicielski ale właściciele nie chcą płacić za leczenie,bardzo dużo na to wskazuje:-(  Jednak w tym momencie to najmniej ważne.Pieniądze na operację jakoś damy radę zebrać.Teraz najważniejsza jest Frania ,która walczy o życie. Łapki niestety nie udało się uratować,została amputowana :-( Frania jest młodziutka,całkiem oswojona,mizista,jeszcze wiele długich lat życia przed nią,znajdziemy tej dzielnej trójłapce  najlepszy dom pod słońcem,oby tylko wyzdrowiała.Trzymajcie kciuki!

Nie możemy pozwolić aby pieniądze decydowały o czyimś zdrowiu lub życiu,nie wyobrażamy sobie sytuacji kiedy musielibyśmy decydować czy ratować czy nie.....dlatego  bardzo prosimy Was o wsparcie,Frania jest już zoperowana ale w lecznicy zostaje dług do spłacenia.Bez Was nie damy rady pomóc każdej istocie,dlatego prosimy o pomoc ,za każdą ofiarowaną złotówkę ,z góry dziękujemy.


860 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Sebastian Świtoń - awatar
Sebastian Świtoń
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
580
Aneta Gąsior - awatar
Aneta Gąsior
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij