Zbiórka Żabek - zdjęcie główne

Żabek

3 649 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 256 osób

Żabek ma około 5 tygodni. Odrzucony przez matkę, prawdopodobnie ze względu na zły stan zdrowia. Żabek nie umie jeść, Żabek nie umie się umyć, Żabek słabo chodzi – bo słabo widzi. A co Żabek umie? Umie płakać.

Trafił do zaprzyjaźnionej z nami Lekarki. Karmiony jest strzykawką, myty wilgotnymi chusteczkami, kroplówkowany. Dostaje antybiotyki. Oczy są prawdopodobnie nie do uratowania, ale jesteśmy jeszcze przed spotkaniem ze specjalistą.

Co będzie z małym? Czas pokaże. Najważniejsze by jadł i żył. Resztę ogarniemy.

Aktualizacje


 • Fundacja Przytul Kota - awatar

  Fundacja Przytul Kota

  17.10.2019
  17.10.2019

  Żabek jakiś czas temu miał kontrolę u specjalisty. Diagnoza: jaskra przewlekła będąca skutkiem uszkodzenia ciała rzęskowego w ocalonym oczku. Obecnie widzi troszkę, lecz w przyszłości straci i tę „troszkę”. Będzie niewidomy, a oczko zostanie amputowane. Lecz dopóki jest cień nadziei, że mały patrzy, musimy dbać o to oczko. Kropić je codziennie, by zapewnić odpowiednie nawilżenie i bacznie obserwować, czy na rogówce nie tworzą się owrzodzenia lub nie dochodzi do zapalenia naczyń. Ech, Żabku ☹
  Obecnie szukamy dla małego domku już na zawsze, lecz nie będzie to łatwe, ponieważ kociak specjalnej troski, wymaga wyjątkowego traktowania i opieki. Ale to nic. Będziemy szukać, aż znajdziemy. Najważniejsze, żeby on był szczęśliwy. Z całego serduszka dziękujemy za ogromne wsparcie jakiego udzieliliście tej biednej kociej sierotce. Jesteście cudowni <3

  Zdjęcie aktualizacji 38 602

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.09.2019
  27.09.2019

  Zdrowiej Koteczku!!!! 😘😘😘

 • Anna - awatar

  Anna

  15.09.2019
  15.09.2019

  Walcz biedny maluszku... ❤❤❤ Taki jesteś śliczny💙

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.08.2019
  31.08.2019

  Dlaczego świat jest tak potworny i karze takie cudowności...

 • Konrad - awatar

  Konrad

  30.08.2019
  30.08.2019

  ;)

 • Blanka - awatar

  Blanka

  30.08.2019
  30.08.2019

  Dużo zdrówka <3 Obyś szybko wrócił do pełni sił <3

3 649 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 256 osób

Wpłaty: 256

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Grzesiek Półtorak - awatar
Grzesiek Półtorak
9
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Julu - awatar
Julu
30
Paulina - awatar
Paulina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Julia Mazur - awatar
Julia Mazur
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij