Zbiórka Stań z zaćmą Misia oko w oko! - zdjęcie główne

Stań z zaćmą Misia oko w oko!

1 550 zł  z 3 600 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
TOZ Nowy Sącz - awatar

TOZ Nowy Sącz

Organizator zbiórki

Historia Misia

Dnia 3 lutego dostaliśmy informacje, że w Rdziostowie turyści znaleźli małego pieska w środku lasu. Misio, bo tak został nazwany, wydawał się starym psem z kataraktą na oczach. Psiak prawdopodobnie całe swoje dotychczasowe życie spędził na łańcuchu. W chwili odnalezienia miał jego kawałek uwiązany do starej obroży zrobionej ze starego, skórzanego paska od spodni…

Zdjęcie opisu zbiórki Stań z zaćmą Misia oko w oko!

Co dalej?

Dobrzy ludzie zabrali maluszka ze sobą, a następnie odwieźli do weterynarza. Okazało się, że piesek ma około 4-5 lat i nie potrafi sobie radzić ze swoją ślepotą, nie potrafi się przemieszczać, jest przerażony. A CAŁE ŻYCIE PRZED NIM! Została podjęta decyzja aby zabrać Misia do psiego okulisty do Krakowa.

Zdjęcie opisu zbiórki Stań z zaćmą Misia oko w oko!

Jaka diagnoza i rokowania?

„Zaćmę u pieska uda się usunąć, jednak co do jej powodzenia nie ma 100% gwarancji. Koszt operacji to 2700-3600 zł w zależności od stopnia skomplikowania i tego czy będą zastosowane soczewki. Według dr Stefanowicza piesek ma 4-5 lat i jest w dobrej kondycji zdrowotnej."

Zdjęcie opisu zbiórki Stań z zaćmą Misia oko w oko!

Zbiórka

Misiek obecnie przebywa w Schronisku w Małej Wsi. Zostaliśmy poproszeni przez osoby, które pieska uratowały o zbiórkę funduszy na ten cel. Kiedy patrzy się na te kwoty wydają się one ogromne, ale Kochani pomyślcie. 360 osób wpłaci to symboliczne 10 zł albo 180 osób 20 zł. To tak niewiele, a Misio wyjdzie z ciemności i przestanie się bać! Warto? Naszym zdaniem tak. Więc prosimy w imieniu psiaka weźcie udział w wydarzeniu i zapraszajcie znajomych.

Im nas więcej tym większa szansa dla Misia.
Pomożecie?

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • TOZ Nowy Sącz - awatar

  MISIO JEDZIE NA OPERACJE DO WARSZAWY!!

  10.05.2016
  10.05.2016

  Poznaliśmy cudowną kobietę, która zaproponowała operacje Misia w Warszawie i późniejszą adopcje oprócz tego pomogła zebrać brakującą kwotę na zabieg. Zapraszamy Państwa na nasze wydarzenie dotyczące sarenek które co roku trafiają pod naszą opiekę, staramy się zawczasu zabezpieczyć pieniądze na ten cel bo później w jednej chwili ciężko nam zdobyć ogromne sumy(dla tak małej organizacji) na opłacenie ośrodków rehabilitacji dzikich zwierząt. https://pomagam.pl/pomocsarenkom

Komentarze


 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  27.04.2016
  27.04.2016

  Zdrowiej Misiu! <3

 • Natalia - awatar

  Natalia

  26.04.2016
  26.04.2016

  ucałujcie mocno :)

 • ilona - awatar

  ilona

  25.04.2016
  25.04.2016

  Zróbcie wydarzenie na fb. Znajdziemy mu najlepszy dom na świecie !!!

 • Darek - awatar

  Darek

  10.04.2016
  10.04.2016

  Zdrowia

 • Monika - awatar

  Monika

  04.04.2016
  04.04.2016

  BO WARTO POMAGAC :-) !!!

1 550 zł  z 3 600 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
TOZ Nowy Sącz - awatar

TOZ Nowy Sącz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 55

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Teresa Cziszewska - awatar
Teresa Cziszewska
5
KomisarzRyba - awatar
KomisarzRyba
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika Monika - awatar
Monika Monika
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Robert - awatar
Robert
50
Aldona - awatar
Aldona
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij