Zbiórka Stań z zaćmą Misia oko w oko! - zdjęcie główne

Stań z zaćmą Misia oko w oko!

1 550 zł  z 3 600 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób
TOZ Nowy Sącz - awatar

TOZ Nowy Sącz

Organizator zbiórki

Historia Misia

Dnia 3 lutego dostaliśmy informacje, że w Rdziostowie turyści znaleźli małego pieska w środku lasu. Misio, bo tak został nazwany, wydawał się starym psem z kataraktą na oczach. Psiak prawdopodobnie całe swoje dotychczasowe życie spędził na łańcuchu. W chwili odnalezienia miał jego kawałek uwiązany do starej obroży zrobionej ze starego, skórzanego paska od spodni…

Zdjęcie opisu zbiórki Stań z zaćmą Misia oko w oko!

Co dalej?

Dobrzy ludzie zabrali maluszka ze sobą, a następnie odwieźli do weterynarza. Okazało się, że piesek ma około 4-5 lat i nie potrafi sobie radzić ze swoją ślepotą, nie potrafi się przemieszczać, jest przerażony. A CAŁE ŻYCIE PRZED NIM! Została podjęta decyzja aby zabrać Misia do psiego okulisty do Krakowa.

Zdjęcie opisu zbiórki Stań z zaćmą Misia oko w oko!

Jaka diagnoza i rokowania?

„Zaćmę u pieska uda się usunąć, jednak co do jej powodzenia nie ma 100% gwarancji. Koszt operacji to 2700-3600 zł w zależności od stopnia skomplikowania i tego czy będą zastosowane soczewki. Według dr Stefanowicza piesek ma 4-5 lat i jest w dobrej kondycji zdrowotnej."

Zdjęcie opisu zbiórki Stań z zaćmą Misia oko w oko!

Zbiórka

Misiek obecnie przebywa w Schronisku w Małej Wsi. Zostaliśmy poproszeni przez osoby, które pieska uratowały o zbiórkę funduszy na ten cel. Kiedy patrzy się na te kwoty wydają się one ogromne, ale Kochani pomyślcie. 360 osób wpłaci to symboliczne 10 zł albo 180 osób 20 zł. To tak niewiele, a Misio wyjdzie z ciemności i przestanie się bać! Warto? Naszym zdaniem tak. Więc prosimy w imieniu psiaka weźcie udział w wydarzeniu i zapraszajcie znajomych.

Im nas więcej tym większa szansa dla Misia.
Pomożecie?

Aktualizacje


 • TOZ Nowy Sącz - awatar

  MISIO JEDZIE NA OPERACJE DO WARSZAWY!!

  10.05.2016
  10.05.2016

  Poznaliśmy cudowną kobietę, która zaproponowała operacje Misia w Warszawie i późniejszą adopcje oprócz tego pomogła zebrać brakującą kwotę na zabieg.

  Zapraszamy Państwa na nasze wydarzenie dotyczące sarenek które co roku trafiają pod naszą opiekę, staramy się zawczasu zabezpieczyć pieniądze na ten cel bo później w jednej chwili ciężko nam zdobyć ogromne sumy(dla tak małej organizacji) na opłacenie ośrodków rehabilitacji dzikich zwierząt.

  https://pomagam.pl/pomocsarenkom

Komentarze


 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  27.04.2016
  27.04.2016

  Zdrowiej Misiu! <3

 • Natalia - awatar

  Natalia

  26.04.2016
  26.04.2016

  ucałujcie mocno :)

 • ilona - awatar

  ilona

  25.04.2016
  25.04.2016

  Zróbcie wydarzenie na fb. Znajdziemy mu najlepszy dom na świecie !!!

 • Darek - awatar

  Darek

  10.04.2016
  10.04.2016

  Zdrowia

 • Monika - awatar

  Monika

  04.04.2016
  04.04.2016

  BO WARTO POMAGAC :-) !!!

1 550 zł  z 3 600 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób
TOZ Nowy Sącz - awatar

TOZ Nowy Sącz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 55

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Teresa Cziszewska - awatar
Teresa Cziszewska
5
KomisarzRyba - awatar
KomisarzRyba
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika Monika - awatar
Monika Monika
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Robert - awatar
Robert
50
Aldona - awatar
Aldona
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij