Zbiórka Zamknięte w ciemnej komórce... - zdjęcie główne

Zamknięte w ciemnej komórce...

958 zł z 2 700 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób

Coraz częściej zastanawiamy się "jak można to zrobić zwierzęciu?"

Po raz kolejny inspektorzy Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami zostali zaskoczeni przez właściciela zwierząt....Tym razem interwencja dotyczyła miejscowości w gminie Sułkowice. Zgłoszenie, które wpłynęło do biura: trzy psy niedokarmiane, chore, zamknięte w "komórce". Po przyjeździe na miejsce okazało się, że osoba zgłaszająca miała rację, w pomieszczeniu gospodarczym było słychać psy. Niestety właściciel nie otwierał, mimo, że było widać poruszającą się postać w domu. W związku z tym, inspektorzy poprosili o asystę funkcjonariuszy Policji, którzy przyjechali po niedługim czasie. Właściciel również wtedy nie miał zamiaru otwierać drzwi. Okazało się, że pomieszczenie gospodarcze, gdzie znajdowały się psy było otwarte. Po czasie pojawili się sąsiedzi... "Psy czasem uciekną, raz na tydzień..."

 Podjęliśmy decyzję, że nie możemy odjechać, musimy koniecznie zobaczyć w jakim są stanie. Inspektorzy uchylili więc drzwi... "Z pomieszczenia dopadła nas fala odoru, trzeba wziąć głęboki wdech wchodzimy. W ciemnym pomieszczeniu, pełnym odchodów widzimy 3 pary świecących oczu, latarki w ruch i o zgrozo...czy to pies? Tak, to sunia z okropną chorobą skóry, cała łysa... psy zdziczałe, chowają się po kątach, ale w końcu udało się, zabieramy je ze sobą..."

Wielkie podziękowania dla funkcjonariuszy Policji z Myślenic za pomoc oraz asystę. Zwierzęta zostały zabrane do Krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, gdzie zostanie udzielona im pomoc.

My ze swojej strony składamy na właściela zawiadomienie z art.35 - mamy nadzieję, że nie będzie chował się po kątach i ręka sprawiedliwości go dopadnie.

Wszystkie trzy psy przebywają w schronisku na koszt KTOZ. Są w trakcie diagnostyki, ale ich leczenie i utrzymanie będzie dużo kosztować. Psy są wychudzone, chore, podejrzewamy świerzbowca lub nużycę.


958 zł z 2 700 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób

Wpłaty: 16

magda - awatar
magda
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Konrad - awatar
Konrad
20
Egon - awatar
Egon
48
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jacek - awatar
Jacek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij