Zbiórka Wspieramy akcję ZŁOMBOL !! - zdjęcie główne

Wspieramy akcję ZŁOMBOL !!

718 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Konrad Stępień - awatar

Konrad Stępień

Organizator zbiórki

Panie i Panowie, przedstawiamy ekipę „Inżyniery”. Jesteśmy dwójką studentów, którzy próbują w tym roku dojechać kultowym Fiatem 126p do Hiszpanii i tym samym wesprzeć akcję charytatywną  ZŁOMBOL.

Zasady akcji są proste, my kupujemy socjalistyczny pojazd, doprowadzamy go do stanu używalności i pokrywamy koszty podróży. dodatkowym naszym zadaniem jest znalezienie darczyńców którzy wesprą akcję ZŁOMBOL i uzbieranie do dnia 01.09.2017r. kwoty minimum 1500zł, która w całości zostanie przelana na konto Fundacji Nasz Śląsk im. gen. Jerzego Ziętka. Z uzbieranych środków zostaną zakupione prezenty i wycieczki dla dzieci z domów dziecka.

Osoby i firmy, które wesprą akcję ZŁOMBOL mogą na naszym samochodzie nalepić naklejkę np. z logiem swojej firmy, imieniem, ksywą lub innym dowolnym napisem.

 

Wszystkie informacje na temat ZŁOMBOLU znajdą Państwo na stronie organizatora: http://zlombol.pl/


PS. Kwota 1500zł jest kwotą minimalną, liczymy, że razem z Wami uda nam się uzbierać dużo więcej. Do dzieła! 


Pozdrawiamy, 

Konrad i Tomek 

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.08.2017
  26.08.2017

  Szerokości i bawcie się dobrze :)

 • Dla Łyncana i organizatora pozdro [dzi..u]!!! - awatar

  Dla Łyncana i organizatora pozdro [dzi..u]!!!

  25.03.2017
  25.03.2017

  :]

718 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Konrad Stępień - awatar

Konrad Stępień

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 24

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Łukasz - awatar
Łukasz
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Ania - awatar
Ania
30
Sandra :) - awatar
Sandra :)
100
Karina - awatar
Karina
45
Szerokości i przyczepności - awatar
Szerokości i przyczepności
50
Wojtek G - awatar
Wojtek G
50
Marek Grela - awatar
Marek Grela
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij