Zbiórka Duszka odeszła dziś za TM 20/01😞 - miniaturka zdjęcia

Duszka odeszła dziś za TM 20/01😞

Zbiórka Duszka odeszła dziś za TM 20/01😞 - zdjęcie główne

Duszka odeszła dziś za TM 20/01😞

480 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 
Maddalena Karp - awatar

Maddalena Karp

Organizator zbiórki

Babuszka Duszka jest już wiekową kociną. Zgarnięta w sierpniu przeze mnie spod lodziarni w Wołominie . Babuszka jest schorowana więc dożywocie ma w moim zaprzyjaźnionym domu tymczasowym . 

Babuszka poczuła się źle w dniu 1/01/2019 roku . Beatka , u której Duszka mieszka zabrała ją na badania krwi . Diagnoza niewydolność nerek . Potrzebne kroplówki , antybiotyki , zmiana diety .... To wszystko koszta 😞

Jesteśmy już a bardzo ciężkiej sytuacji . Najwiecej robimy we własnym zakresie ale rozszerzone badania , diagnostyka są już po za naszymi możliwościami .

Duszka ma szanse pożyć sobie jeszcze chwile w ciepłym domku . Tyle lat się tułała jedząc byle co ze śmietników . 


Pomozcie nam walczyc o lepsze jutro dla dzielnej Babuszki Duszki . 


Po za Duszką mamy kilkanaście tymczasow . W wielu wypadkach to koty również potrzebujące specjalistycznych badań .

Leya po wypadku , na która zbiórka utknęła w miejscu i z fakturyna kwotę 3600 zł udało się zebrać 1000 zł .

Money po operacji miednicy . 

Niki w trakcie diagnostyki u dr Garncarza . Po operacji starego zwichnięcia łapki u dr Janickiego . Czeka nas Jeszcze wyjęcie gwoździ z tej łapki .


Na dzień dzisiejszy tj 2/01/2019 opłacone badanie krwi 100 zł .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Maddalena Karp - awatar

    Maddalena Karp

    21.01.19
    21.01.19

    W dniu dzisiejszym w porozumieniu z weterynarzem podjęliśmy decyzję o godnym odejściu DUSZEŃKI . Babusia rano siedziała we własnych wymiocinach , schowana pod komodą ... Od tygodnia nie chciała samodzielnie przyjmować żadnych pokarmów . Zakupiliśmy papki do dokarmiania . Mimo podjętego leczenia , kilku tygodni kroplówek niestety morfologia nie uległa poprawie a wręcz przeciśnie . Mocznik wzrastał w zastraszajacym tempie . Nie mogliśmy jej dalej męczyć 🥺 Spędziła ostatnie miesiące jako kot kochany i potrzebny . Przy lodziarni , spod której zabrałam ją Jeszcze latem nie przeżyłaby tyle miesięcy . Odeszłaby w samotności , zimnie i bólu ... Daliśmy jej jedynie kilka miesięcy godnego życia ... Chociaż miałam nadzieje , ze jednak pożyje znacznie dłużej . Duszeńko ... bardzo ale to bardzo żałuje , ze nasze drogi zeszły się tak późno. Serce pęka ... Zegnaj Babuszko - Duszko 💔🖤

480 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 
Maddalena Karp - awatar

Maddalena Karp

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Michał Majkowski - awatar
Michał Majkowski
20
Dawid Dyrcz - awatar
Dawid Dyrcz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia - awatar
Kasia
50
kades - awatar
kades
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Izabela - awatar
Izabela
50
Magdalena R. - awatar
Magdalena R.
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij