Zbiórka Duszka odeszła dziś za TM 20/01😞 - miniaturka zdjęcia

Duszka odeszła dziś za TM 20/01😞 Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Duszka odeszła dziś za TM 20/01😞 - zdjęcie główne

Duszka odeszła dziś za TM 20/01😞

480 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maddalena Karp - awatar

Maddalena Karp

Organizator zbiórki

Babuszka Duszka jest już wiekową kociną. Zgarnięta w sierpniu przeze mnie spod lodziarni w Wołominie . Babuszka jest schorowana więc dożywocie ma w moim zaprzyjaźnionym domu tymczasowym . 

Babuszka poczuła się źle w dniu 1/01/2019 roku . Beatka , u której Duszka mieszka zabrała ją na badania krwi . Diagnoza niewydolność nerek . Potrzebne kroplówki , antybiotyki , zmiana diety .... To wszystko koszta 😞

Jesteśmy już a bardzo ciężkiej sytuacji . Najwiecej robimy we własnym zakresie ale rozszerzone badania , diagnostyka są już po za naszymi możliwościami .

Duszka ma szanse pożyć sobie jeszcze chwile w ciepłym domku . Tyle lat się tułała jedząc byle co ze śmietników . 


Pomozcie nam walczyc o lepsze jutro dla dzielnej Babuszki Duszki . 


Po za Duszką mamy kilkanaście tymczasow . W wielu wypadkach to koty również potrzebujące specjalistycznych badań .

Leya po wypadku , na która zbiórka utknęła w miejscu i z fakturyna kwotę 3600 zł udało się zebrać 1000 zł .

Money po operacji miednicy . 

Niki w trakcie diagnostyki u dr Garncarza . Po operacji starego zwichnięcia łapki u dr Janickiego . Czeka nas Jeszcze wyjęcie gwoździ z tej łapki .


Na dzień dzisiejszy tj 2/01/2019 opłacone badanie krwi 100 zł .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Maddalena Karp - awatar

  Maddalena Karp

  21.01.2019
  21.01.2019

  W dniu dzisiejszym w porozumieniu z weterynarzem podjęliśmy decyzję o godnym odejściu DUSZEŃKI . Babusia rano siedziała we własnych wymiocinach , schowana pod komodą ... Od tygodnia nie chciała samodzielnie przyjmować żadnych pokarmów . Zakupiliśmy papki do dokarmiania . Mimo podjętego leczenia , kilku tygodni kroplówek niestety morfologia nie uległa poprawie a wręcz przeciśnie . Mocznik wzrastał w zastraszajacym tempie . Nie mogliśmy jej dalej męczyć 🥺
  Spędziła ostatnie miesiące jako kot kochany i potrzebny . Przy lodziarni , spod której zabrałam ją Jeszcze latem nie przeżyłaby tyle miesięcy . Odeszłaby w samotności , zimnie i bólu ...
  Daliśmy jej jedynie kilka miesięcy godnego życia ... Chociaż miałam nadzieje , ze jednak pożyje znacznie dłużej .

  Duszeńko ... bardzo ale to bardzo żałuje , ze nasze drogi zeszły się tak późno. Serce pęka ...
  Zegnaj Babuszko - Duszko 💔🖤

480 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maddalena Karp - awatar

Maddalena Karp

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Michał Majkowski - awatar
Michał Majkowski
20
Dawid Dyrcz - awatar
Dawid Dyrcz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia - awatar
Kasia
50
kades - awatar
kades
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Izabela - awatar
Izabela
50
Magdalena R. - awatar
Magdalena R.
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij