Zbiórka Duszka odeszła dziś za TM 20/01😞 - zdjęcie główne

Duszka odeszła dziś za TM 20/01😞

480 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Maddalena Karp - awatar

Maddalena Karp

Organizator zbiórki

Babuszka Duszka jest już wiekową kociną. Zgarnięta w sierpniu przeze mnie spod lodziarni w Wołominie . Babuszka jest schorowana więc dożywocie ma w moim zaprzyjaźnionym domu tymczasowym . 

Babuszka poczuła się źle w dniu 1/01/2019 roku . Beatka , u której Duszka mieszka zabrała ją na badania krwi . Diagnoza niewydolność nerek . Potrzebne kroplówki , antybiotyki , zmiana diety .... To wszystko koszta 😞

Jesteśmy już a bardzo ciężkiej sytuacji . Najwiecej robimy we własnym zakresie ale rozszerzone badania , diagnostyka są już po za naszymi możliwościami .

Duszka ma szanse pożyć sobie jeszcze chwile w ciepłym domku . Tyle lat się tułała jedząc byle co ze śmietników . 


Pomozcie nam walczyc o lepsze jutro dla dzielnej Babuszki Duszki . 


Po za Duszką mamy kilkanaście tymczasow . W wielu wypadkach to koty również potrzebujące specjalistycznych badań .

Leya po wypadku , na która zbiórka utknęła w miejscu i z fakturyna kwotę 3600 zł udało się zebrać 1000 zł .

Money po operacji miednicy . 

Niki w trakcie diagnostyki u dr Garncarza . Po operacji starego zwichnięcia łapki u dr Janickiego . Czeka nas Jeszcze wyjęcie gwoździ z tej łapki .


Na dzień dzisiejszy tj 2/01/2019 opłacone badanie krwi 100 zł .

Aktualizacje


 • Maddalena Karp - awatar

  Maddalena Karp

  21.01.2019
  21.01.2019

  W dniu dzisiejszym w porozumieniu z weterynarzem podjęliśmy decyzję o godnym odejściu DUSZEŃKI . Babusia rano siedziała we własnych wymiocinach , schowana pod komodą ... Od tygodnia nie chciała samodzielnie przyjmować żadnych pokarmów . Zakupiliśmy papki do dokarmiania . Mimo podjętego leczenia , kilku tygodni kroplówek niestety morfologia nie uległa poprawie a wręcz przeciśnie . Mocznik wzrastał w zastraszajacym tempie . Nie mogliśmy jej dalej męczyć 🥺
  Spędziła ostatnie miesiące jako kot kochany i potrzebny . Przy lodziarni , spod której zabrałam ją Jeszcze latem nie przeżyłaby tyle miesięcy . Odeszłaby w samotności , zimnie i bólu ...
  Daliśmy jej jedynie kilka miesięcy godnego życia ... Chociaż miałam nadzieje , ze jednak pożyje znacznie dłużej .

  Duszeńko ... bardzo ale to bardzo żałuje , ze nasze drogi zeszły się tak późno. Serce pęka ...
  Zegnaj Babuszko - Duszko 💔🖤

480 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Maddalena Karp - awatar

Maddalena Karp

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Michał Majkowski - awatar
Michał Majkowski
20
Dawid Dyrcz - awatar
Dawid Dyrcz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia - awatar
Kasia
50
kades - awatar
kades
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Izabela - awatar
Izabela
50
Magdalena R. - awatar
Magdalena R.
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij