Zbiórka Siedziba dla Amazonek - zdjęcie główne

Siedziba dla Amazonek

4 296 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Stowarzyszenie AMAZONEK i osób z chorobą nowotworową w Zgorzelcu nieprzerwanie prowadzi swą działalność od XII 1994 r. Nigdy nie mieliśmy swojego lokalu/siedziby. Zmieniło się to w XII 2021 r. Dzięki współpracy z Burmistrzem Miasta i Prezesem Centrum Sportowo- Rozrywkowego otrzymaliśmy klucze do "własnego" M o powierzchni 256m2. 

Stan budynku wymaga GRUNTOWNEGO remontu i jest to inwestycja delikatnie mówiąc przewyższająca wszelkie nasze możliwości.
Własnymi rękoma z pomocą młodzieży szkolnej ze szkoły Emilki o profilu budowlanym udało się nam uprzątnąć wewnątrz budynku, Burmistrz zapłacił za wywóz tych kontenerów. Mamy też zielone światło na wywóz betonu i szlaki z dachu, która pierwotnie służyła jako jego ocieplenie. Dzisiaj jest przemoczona i stanowi zagrożenie stąd należy to skuć i wywieść, najpierw trzeba zdjąć i utylizować papę (częściowo już mamy to zrobione). 

Mamy firmę , która zajmie się skuciem betonu i wyrzuceniem szlaki, utylizacją reszty papy i posiadamy na to środki własne.

20.10.2022r. dostałyśmy I pierwsze miejsce w głosowaniu na projekt Budżetu Społecznego!! Dzięki tym środkom, uda nam się ocieplić cały budynek!

Dzięki wsparciu od różnych firm i prywatnych darczyńców udaje nam się pozyskiwać materiały niezbędne do remontu (np. kafelki, uchwyty, klamki itp).  Sąsiad zrobi nam bezpłatny projekt instalacji pompy wodnej i grzania.

Stary dach został zdemontowany, część sprzętu i materiałów już czeka, dlatego w listopadzie zacznie się pokrycie nowego dachu. Czekamy na wieści, czy lokalna Straż Pożarna nam w tym pomoże.

Wierzymy, że dzięki dobrym sercom i ofiarności Amazonek z Polski i innych ludzi dobrej woli uda się zebrać oczekiwaną kwotę na resztę remontu!

W dalszym etapie przed nami cała instalacja wodno-kanalizacyjna, elektryczna, CO, okna, drzwi itp. Jesteśmy realistami i wiemy, że nie stanie się to w rok, ale dłużej.

 Jako Stowarzyszenie posiadamy status organizacji OPP i uzyskane środki z 1% za rok 2021 w całości przeznaczymy na tę inwestycję.

Dzięki młodzieży szkolnej udało nam się posprzątać przestrzeń przed remontem!

A to my:

Od lewej strony: p. Dyrektor Szpitala Powiatowego – Zofia Barczyk, Burmistrz Miasta Zgorzelec – p. Rafał Gronicz,  Dr. n. m p. Marcin Wolski - Dyrektor medyczny naszego szpitala, nasz Patronat; Ordynator Odz. Onkologicznego- Chemioterapii, kobieta trzymajaca transparent to nasza członkini – p. Krystyna  Radzięta (zarazem sołtys wsi Jędrzychowice, radna w Starostwie Powiatowym i Dyrektor Biblioteki Miejskiej w Zgorzelcu). A co! Mamy kim się chwalić :)
Na marszu była też p. Dyrektor Szkoły Muzycznej – Dorota Adaszewska, która zapewniła nam młodzież z werblami i oprawę muzyczną w Domu Kultury! Na tym zdjęciu akurat nie widoczna.

Z okazji Dnia Walki z Rakiem rozmawiamy z Pomagam.pl o naszej działalności: https://pomagam.pl/blog/amazonki-zgorzelec/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • STOWARZYSZENIE "AMAZONEK" I OSÓB Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ - awatar

  STOWARZYSZENIE "AMAZONEK" I OSÓB Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ

  13.11.2022
  13.11.2022

  https://www.facebook.com/amazonkizgorzelec/videos/3316412151967836

  TV Wrocław wyemitowała nasz apel, prosimy o dalszą pomoc i propagowanie naszej prośby do innych.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.04.2022
  29.04.2022

  5 ZŁOTYCH O TYLE BŁAGAM NA KOLANACH NA CHLEB. DZIEŃ DOBRY, JA PRZEPRASZAM, ŻE TU SIĘ PODPIEŁAM Z ZBIÓRKĄ, ALE CHCIAŁABYM COKOLWIEK ZJEŚĆ, NIE MAM NIC, A W KOSZACH OD KILKU DNI NIE MA NIC DO ZJEDZENIA. NIE STAĆ MNIE NA LEKI ANI NA JEDZENIE. MAM 56 LAT, OD KILKU LAT CHORUJE NIEULECZALNIE, NIE MOGĘ NAWET DOROBIĆ DO RENTY. BŁAGAM O POMOC NA JEDZENIE. http://pomagam.pl/c9rrky

  • STOWARZYSZENIE "AMAZONEK" I OSÓB Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ - awatar

   STOWARZYSZENIE "AMAZONEK" I OSÓB Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ - Organizator zbiórki

   29.04.2022
   29.04.2022

   Proszę napisać skąd pani jest i podać swój telefon?

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.03.2022
  20.03.2022

  Dzień dobry, trzymam kciuki za szybką realizację założonego celu. Pozdrawiam

 • Ewa S. - awatar

  Ewa S.

  17.03.2022
  17.03.2022

  Trzymam kciuki, żeby się udało. Pozdrawiam serdecznie

4 296 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 47

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Robert Majczak - awatar
Robert Majczak
100
HELENA MAJCHER - awatar
HELENA MAJCHER
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Gosia - awatar
Gosia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magda - awatar
Magda
10
Aneta Król - awatar
Aneta Król
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kasia B. - awatar
Kasia B.
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij