Zbiórka Pomoc dla Vikusi! - zdjęcie główne

Pomoc dla Vikusi!

3 151 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Alicja Arendarczyk - awatar

Alicja Arendarczyk

Organizator zbiórki

Kochani!

Nasza Koleżanka o najcudowniejszym sercu jakie znam Ewelina Łada, która zawsze ratuje bezdomne zwierzęta, organizuje zbiórki dla domów dziecka oraz dla Dzieci niepełnosprawnych...angażuje się całym sercem w akcje charytatywne SAMA TERAZ POTRZEBUJE WSPARCIA I POMOCY DLA CHOREJ CÓRKI!!!

 15-letnia Victoria pierwsze 3 lata swojego życia spędziła w szpitalach we Wrocławiu oddział : ZAKAŹNY, NEFROLOGICZNY, IMMUNOLOGICZNY, HEPATOLOGICZNY. 

TERAZ W WIEKU 15 LAT WYSTĄPIŁ BARDZO PODWYŻSZONY POZIOM BILIRUBINY WE KRWI OBJAWIAJĄCY SIĘ POWSTAŁĄ ŻÓŁTACZKĄ, KTÓRĄ LEKARZE DIAGNOZOWALI W KIERUNKU ZESPOŁU GILBERTA. 

Victoria jest w tej chwili po pierwszych badaniach i czeka na termin w poradni Hepatologicznej niestety termin przyjęcia na oddział genetyki 2020 a niezbędne jest w tym przypadku  wykonanie TESTÓW GENETYCZNYCH ZESPOŁU GILBERTA ORAZ ZESPOŁU CRIGLERA-NAJJARA!! 

Zespół criglera-najjara jest chorobą genetyczną w przebiegu której dochodzi do zwiększenia stężenia bilirubiny we krwi. Przyczyną tego stanu jest brak fransferazy glukoronylowej, enzymu pozwalającemu na wydalanie BILIRUBINY z organizmu.

W ciężkich przypadkach leczenie polega na transplantacji wątroby.

Pomóżmy i oddajmy serca tak jak zawsze to robi Ewelinka.

POKAŻMY ŻE DOBRO WRACA!!

Komentarze


 • Slawek Łukawski - awatar

  Slawek Łukawski

  23.07.2019
  23.07.2019

  Trzymam kciuki Dużo zdrówka dla Was

 • Agata Gaweł - awatar

  Agata Gaweł

  23.07.2019
  23.07.2019

  Jesteśmy z Wami !!!

 • Agnieszka Bielawska-Pękala - awatar

  Agnieszka Bielawska-Pękala

  23.07.2019
  23.07.2019

  Ewelina jesteśmy z Wami !!! ściskamy mocno

 • Mariusz Pochroń - awatar

  Mariusz Pochroń

  23.07.2019
  23.07.2019

  Zdrówka Vikusia ❤️

3 151 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Alicja Arendarczyk - awatar

Alicja Arendarczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 46

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marcin Łabędzki - awatar
Marcin Łabędzki
100
Albert Kruszelmicki - awatar
Albert Kruszelmicki
610
Tomek Bronicki - awatar
Tomek Bronicki
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Slawek Łukawski - awatar
Slawek Łukawski
100
Agata Gaweł - awatar
Agata Gaweł
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij