Zbiórka Pomoc dla Vikusi! - zdjęcie główne

Pomoc dla Vikusi!

3 151 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Alicja Arendarczyk - awatar

Alicja Arendarczyk

Organizator zbiórki

Kochani!

Nasza Koleżanka o najcudowniejszym sercu jakie znam Ewelina Łada, która zawsze ratuje bezdomne zwierzęta, organizuje zbiórki dla domów dziecka oraz dla Dzieci niepełnosprawnych...angażuje się całym sercem w akcje charytatywne SAMA TERAZ POTRZEBUJE WSPARCIA I POMOCY DLA CHOREJ CÓRKI!!!

 15-letnia Victoria pierwsze 3 lata swojego życia spędziła w szpitalach we Wrocławiu oddział : ZAKAŹNY, NEFROLOGICZNY, IMMUNOLOGICZNY, HEPATOLOGICZNY. 

TERAZ W WIEKU 15 LAT WYSTĄPIŁ BARDZO PODWYŻSZONY POZIOM BILIRUBINY WE KRWI OBJAWIAJĄCY SIĘ POWSTAŁĄ ŻÓŁTACZKĄ, KTÓRĄ LEKARZE DIAGNOZOWALI W KIERUNKU ZESPOŁU GILBERTA. 

Victoria jest w tej chwili po pierwszych badaniach i czeka na termin w poradni Hepatologicznej niestety termin przyjęcia na oddział genetyki 2020 a niezbędne jest w tym przypadku  wykonanie TESTÓW GENETYCZNYCH ZESPOŁU GILBERTA ORAZ ZESPOŁU CRIGLERA-NAJJARA!! 

Zespół criglera-najjara jest chorobą genetyczną w przebiegu której dochodzi do zwiększenia stężenia bilirubiny we krwi. Przyczyną tego stanu jest brak fransferazy glukoronylowej, enzymu pozwalającemu na wydalanie BILIRUBINY z organizmu.

W ciężkich przypadkach leczenie polega na transplantacji wątroby.

Pomóżmy i oddajmy serca tak jak zawsze to robi Ewelinka.

POKAŻMY ŻE DOBRO WRACA!!

Komentarze


 • Slawek Łukawski - awatar

  Slawek Łukawski

  23.07.2019
  23.07.2019

  Trzymam kciuki Dużo zdrówka dla Was

 • Agata Gaweł - awatar

  Agata Gaweł

  23.07.2019
  23.07.2019

  Jesteśmy z Wami !!!

 • Agnieszka Bielawska-Pękala - awatar

  Agnieszka Bielawska-Pękala

  23.07.2019
  23.07.2019

  Ewelina jesteśmy z Wami !!! ściskamy mocno

 • Mariusz Pochroń - awatar

  Mariusz Pochroń

  23.07.2019
  23.07.2019

  Zdrówka Vikusia ❤️

3 151 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Alicja Arendarczyk - awatar

Alicja Arendarczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 46

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marcin Łabędzki - awatar
Marcin Łabędzki
100
Albert Kruszelmicki - awatar
Albert Kruszelmicki
610
Tomek Bronicki - awatar
Tomek Bronicki
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Slawek Łukawski - awatar
Slawek Łukawski
100
Agata Gaweł - awatar
Agata Gaweł
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij