Zbiórka Pomoc dla Vikusi! - zdjęcie główne

Pomoc dla Vikusi!

3 151 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Alicja Arendarczyk - awatar

Alicja Arendarczyk

Organizator zbiórki

Kochani!

Nasza Koleżanka o najcudowniejszym sercu jakie znam Ewelina Łada, która zawsze ratuje bezdomne zwierzęta, organizuje zbiórki dla domów dziecka oraz dla Dzieci niepełnosprawnych...angażuje się całym sercem w akcje charytatywne SAMA TERAZ POTRZEBUJE WSPARCIA I POMOCY DLA CHOREJ CÓRKI!!!

 15-letnia Victoria pierwsze 3 lata swojego życia spędziła w szpitalach we Wrocławiu oddział : ZAKAŹNY, NEFROLOGICZNY, IMMUNOLOGICZNY, HEPATOLOGICZNY. 

TERAZ W WIEKU 15 LAT WYSTĄPIŁ BARDZO PODWYŻSZONY POZIOM BILIRUBINY WE KRWI OBJAWIAJĄCY SIĘ POWSTAŁĄ ŻÓŁTACZKĄ, KTÓRĄ LEKARZE DIAGNOZOWALI W KIERUNKU ZESPOŁU GILBERTA. 

Victoria jest w tej chwili po pierwszych badaniach i czeka na termin w poradni Hepatologicznej niestety termin przyjęcia na oddział genetyki 2020 a niezbędne jest w tym przypadku  wykonanie TESTÓW GENETYCZNYCH ZESPOŁU GILBERTA ORAZ ZESPOŁU CRIGLERA-NAJJARA!! 

Zespół criglera-najjara jest chorobą genetyczną w przebiegu której dochodzi do zwiększenia stężenia bilirubiny we krwi. Przyczyną tego stanu jest brak fransferazy glukoronylowej, enzymu pozwalającemu na wydalanie BILIRUBINY z organizmu.

W ciężkich przypadkach leczenie polega na transplantacji wątroby.

Pomóżmy i oddajmy serca tak jak zawsze to robi Ewelinka.

POKAŻMY ŻE DOBRO WRACA!!

Komentarze


 • Slawek Łukawski - awatar

  Slawek Łukawski

  23.07.19
  23.07.19

  Trzymam kciuki Dużo zdrówka dla Was

 • Agata Gaweł - awatar

  Agata Gaweł

  23.07.19
  23.07.19

  Jesteśmy z Wami !!!

 • Agnieszka Bielawska-Pękala - awatar

  Agnieszka Bielawska-Pękala

  23.07.19
  23.07.19

  Ewelina jesteśmy z Wami !!! ściskamy mocno

 • Mariusz Pochroń - awatar

  Mariusz Pochroń

  23.07.19
  23.07.19

  Zdrówka Vikusia ❤️

3 151 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Alicja Arendarczyk - awatar

Alicja Arendarczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 46

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marcin Łabędzki - awatar
Marcin Łabędzki
100
Albert Kruszelmicki - awatar
Albert Kruszelmicki
610
Tomek Bronicki - awatar
Tomek Bronicki
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Slawek Łukawski - awatar
Slawek Łukawski
100
Agata Gaweł - awatar
Agata Gaweł
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij