Zbiórka Znajda z chorą wątrobą - zdjęcie główne

Znajda z chorą wątrobą

416 zł  z 416 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób

Gdański dom tymczasowy zbiera na spłatę faktur weterynaryjnych za diagnostykę i leczenie koszatniczki.

Znajda przebywa w Domu Tymczasowym u Aruru dla Gryzoni (www.facebook.pl/DTuAruru).

Znajda została znaleziona na dworze przed dwójkę wrażliwych nastolatków, którzy wzięli ją do swojego domu. Niestety, nie mogła u nich zostać na zawsze ze względu na właściciela mieszkania, który nie zgadzał się na zwierzęta. 

Odezwali się do Aruru i poprosili o pomoc - którą oczywiście uzyskali.

Po odbiorze miała oczywiście zrobioną wizytę kontrolną, która nie wykazała większych nieprawidłowości - Znajda była wychudzona. Widać, że nie jest to młoda koszatniczka, na pyszczku pojawiły się siwe włoski, a same jej ciałko wskazuje na wiek około 6 lat.
Malutka dochodziła do siebie przez około miesiąc w domu tymczasowym, już była po kwarantannie i miała otrzymać swoje stadko, aby nie być już samotną koszatniczką.

Niestety, w sobotę (18.11.2018) około godziny 21:00 została znaleziona przez naszą wolontariuszkę w klatce, była ledwo żywa, zimna, nie ruszała się. Miała chęć coś zjeść, ale nie miała siły się poruszyć i wziąć w ząbki. Bez chwili zastanowienia malutka została wyciągnięta z klatki, Aruru rozpoczęła jej dogrzewanie i dokarmienie. W między czasie skontaktowała się z weterynarzem, który prowadzi leczenie wszystkich koszatniczek z naszego domu tymczasowego, otrzymała ogromne wsparcie i podpowiedzi. Po delikatnym ustabilizowaniu Znajdy ruszyły do weterynarza całodobowego.

Znajda otrzymała kroplówkę, lek przeciwbólowy oraz leki na perystaltykę jelit.

Całą niedzielę malutka była dokarmiana, dokarmiana oraz obserwowana.

W poniedziałek (19.11.2018) Znajda spotkała się z dr Przeworskim z Animal.Med. Została ustabilizowana, miała podane leki, pobrano jej krew do badań oraz zrobiono korektę zębów.

Tego samego dnia wieczorem otrzymaliśmy wyniki badania krwi.


Badanie wykazało zaawansowaną niewydolność wątroby oraz leukopenię. 

Przez następny miesiąc malutka będzie otrzymywać leki i suplementy diety na wzmocnienie i regenerację wątroby. Znajda, niestety, nie potrafi utrzymać prawidłowej temperatury ciała, musi być cały czas dogrzewana. Odmawia jedzenia, więc musi być karmiona na siłę.

Mamy nadzieję na poprawę jej stanu zdrowia.

---------------------------------------------------------------

Prosimy o pomoc w spłacie faktur!

Faktury zostały wystawione łącznie na kwotę 416 zł.


Każda, nawet najmniejsza, wpłacona kwota jest dla nas na wagę zdrowia Znajdy

Wszystkim wpłacającym bardzo dziękujemy za wsparcie.
Proszę Was również za dużo ciepłych myśli dla staruszki. Niech nam szybko wyzdrowieje!

------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj również inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl

416 zł  z 416 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób

Wpłaty: 11

OlgaBH - awatar
OlgaBH
91
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Oliwia Wiejowska - awatar
Oliwia Wiejowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dorota Darda - awatar
Dorota Darda
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij