Zbiórka Zapomniane psy - zdjęcie główne

Zapomniane psy

405 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
La Fauna Interwencje - awatar

La Fauna Interwencje

Organizator zbiórki

Czy istnieje granica psiego cierpienia? Tego, co może znieść i przeżyć pies, doświadczając samych złych rzeczy?

Przez lata pomagania zwierzętom stwierdzamy , że ta granica wciąż się przesuwa.

Gmina jakich wiele. Ani dobra, ani zła.  Gmina ma podpisaną umowę ze schroniskiem. Psy z interwencji, z ulicy są wożone do jednego, konkretnego miejsca. Mają opiekę weterynaryjną, są szczepione, kastrowane, czipowana i wydawane do adopcji.

Piękne prawda? No nie do końca. Ponieważ po cichu w gminie funkcjonuje inne "schronisko". Takie, do którego nie powinna trafić żadna żywa istota.  Zamknięte dawno temu schronisko, z którego pozostało kilka boksów, siatka ogrodzeniowa i złe wspomnienia.

Przypadkowa osoba dała znać odpowiednim ludziom. Krótkie rozeznanie, szybka akcja. 

Jedziemy na miejsce. Na miejscu nikt nic nie wie. Nawet władze gminy. Dziwne, prawda?

4 psie duchy - szkielety. Bez jedzenia, bez wody, bez szans.  Czasami nawet nam brakuje języka w gębie, mimo że od lat mówimy za tych, którzy sami nie mogą stanąć w swojej obronie - za zwierzaki.

Winnych brak - władze nic nie wiedzą lub nic nie powiedzą.

4 duże psiaki zostają przewiezione do schroniska, z którym gmina ma umowę.

Dlaczego trafiły do nielegalnej umieralni? Bo komuś się nie spodobały? Bo ktoś nie chciał zapłacić za bezdomnego psa? Nie wiemy tego. To wyjaśni postępowanie administracyjne i ewentualnie sądowe.

Dla nas teraz ważne są psy. Psy, które mogły umrzeć, ale żyją.

4 skrajnie zaniedbane, duże, niedożywione psy. Psy skazane na zapomnienie przez ludzką bezduszność. Psy, o których świat miał nie wiedzieć. Psy, które musiały żyć bez ludzi, na własnych odchodach, w małych klatkach.

Psiaki są obecnie w schronisku pod opieką lekarza wet. Mają zrobione badania, są dożywiane. Wkrótce zaczną szukać domów.

Pod naszą opiekę trafiła Nesca - sunia w najgorszym stanie. Niestety nie jesteśmy w stanie wziąć pod opiekę wszystkich psiaków. Zapytacie - dlaczego? Powód jest prozaiczny - pieniądze i brak domów tymczasowych. Pozostajemy w stałym kontakcie ze schroniskiem.  Psiakom niczego nie brakuje, są zaopatrzone weterynaryjnie i żywieniowo. Mile widziana pomoc w szukaniu domów.

Nesca jest w lecznicy. Jest kochana, słodka, łagodna.  Jej stan pozostawia wiele do życzenia. Będziemy walczyć. Bardzo potrzebne są środki na walkę o Nescę. Badania, karma weterynaryjna, hospitalizacja.

Pomożecie?

Za każdą pomoc dziękujemy. I mamy nadzieję, że kiedyś Nesca Wam podziękuje przesyłając uśmiech z nowego domu.

Daleka droga przed nami...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
405 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
La Fauna Interwencje - awatar

La Fauna Interwencje

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Sylwia - awatar
Sylwia
10
Kinga - awatar
Kinga
2
Dominika - awatar
Dominika
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
tomek - awatar
tomek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewa Małkuch Pietras - awatar
Ewa Małkuch Pietras
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij