Zbiórka Kubuś i Agusia - zdjęcie główne

Kubuś i Agusia

67 260 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 727 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
A.W Kuźnik - awatar

A.W Kuźnik

Organizator zbiórki

Kubuś  i Agusia cały czas dążą do zdrowia i sprawności Walka trwa, zuchy robią duże postępy a to tylko dzięki Waszemu wsparciu im okazywanemu każdego dnia ❤️

Dziękujemy że jesteście z nami już prawie 3 lata😊

Dziękujemy ❣️


Większość z Was zna ich historię 

Dla przypomnienia 

KUBUŚ 

Obecnie 9 lat

Skrajny wcześniak z 24 tyg ciąży  masa urodzeniowa 750 gram

Synek jest autystyczny  ma stwierdzone mózgowe porażenie dziecięce, przeszedł operacje na serce,ma laserowo przyklejone siatkówki, ma wzmożone napięcie mięśni oraz stopy końsko-szpotowate, przemieszcza się na palcach,mówi pojedyncze słowa, jada butelką zmiksowane pokarmy,gdyż ma niewykształcony przełyk, jest pieluchowany, nie zgłasza potrzeb fizjologicznych.Obecnie mamy również problemy z krwią Kubusia,wyniki wskazywały na chorobę nowotworową, ale dzięki przyjmowanym leki uzyskujemy stopniowo poprawę. Był upośledzony w stopniu głębokim, i tu też jest już lepiej,jesteśmy obecnie na etapie znacznego upośledzenia.

AGUSIA

Obecnie 14 lat

Skrajny wcześniak z 25 tyg ciąży z masą urodzeniową 670 gram

Córeczka ma mózgowe porażenie dziecięce ,epilepsje tzn napady padaczkowe, zanik nerwu wzrokowego obu oczu ,medycznie jest dzieckiem niewidomym,ale jej mózg wytworzył jakieś obejście i dziecko widzi,co i w jakim stopniu nie wiemy,gdyż Agunia nie mówi ,nie przyjmuje stałych pokarmów, gdyż ma niewykształcony przełyk  Jest upośledzona w stopniu głębokim , jako maluszek przeszła operacje na serce.Jest pieluchowana gdyz nie zawsze zgłasza potrzeby,natomiast już od kilku miesięcy korzysta również z toalety.Ma wzmożone napięcie mięśni. 


Urodzily się przedwcześnie,ponieważ miałam nieoperacyjnego guza,umiejscowionego w zatoce Douglasa za tylnią ścianą macicy,między macicą a jelitami. W 2017 roku przeszłam operację i obecnie nie ma przerzutów. 


Moim największym marzeniem jest jak najbardziej usprawnić Kubusia i Agusie,by w przyszłości mogły funkcjonować w społeczeństwie tylko z pomocą asystenta rodziny,a dzięki regularnym wielospecjalstycznym rehabilitacją jest to realne do osiągnięcia,bowiem każdy rok przynosi kolejne postępyw rozwoju zuchów. 

Koszty terapii są olbrzymie i tu muszę je mnożyć razy dwa,bo dla obojga chce jednakowej przyszłości. Godzina terapii to 120-150 złotych , bywają też droższe np Tomatis, czy stymulacja przełyku tu koszty jednej serii to około 3000 za dziecko.

Walczymy dalej,bo warto widząc zmiany w rozwoju psychoruchowym Aguni i Kubulka💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Moni Ka - awatar

  Moni Ka

  08.09.2023
  08.09.2023

  Dużo zdrówka dla Całej Waszej Rodzinki 😘

  • A.W Kuźnik - awatar

   A.W Kuźnik - Organizator zbiórki

   08.09.2023
   08.09.2023

   Dziękuję bardzo ❤️

 • Renata Broncel - awatar

  Renata Broncel

  15.05.2023
  15.05.2023

  plus wysyłka

 • Justyna Magiera - awatar

  Justyna Magiera

  23.02.2023
  23.02.2023

  Opłata za wysyłkę

  • A.W Kuźnik - awatar

   A.W Kuźnik - Organizator zbiórki

   23.02.2023
   23.02.2023

   Dziękuję ❤️

 • Justyna Magiera - awatar

  Justyna Magiera

  20.02.2023
  20.02.2023

  Brelok

  • A.W Kuźnik - awatar

   A.W Kuźnik - Organizator zbiórki

   20.02.2023
   20.02.2023

   Dziękuję bardzo ❤️

 • Jarosław Pawłowski - awatar

  Jarosław Pawłowski

  18.02.2023
  18.02.2023

  Dorzutka dla Justyna Magiera ❤️

  • A.W Kuźnik - awatar

   A.W Kuźnik - Organizator zbiórki

   18.02.2023
   18.02.2023

   Dziękuję bardzo ❤️

67 260 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 727 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
A.W Kuźnik - awatar

A.W Kuźnik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 727

Alicja Brzozowska 38zł - awatar
Alicja Brzozowska 38zł
38
Alicja Brzozowska 84zł - awatar
Alicja Brzozowska 84zł
84
Alicja Brzozowska 169zł - awatar
Alicja Brzozowska 169zł
169
Alicja Brzozowska 84zł - awatar
Alicja Brzozowska 84zł
84
Martyna Kwapińska - awatar
Martyna Kwapińska
44
Olga Marszał-Bober - awatar
Olga Marszał-Bober
50
Ola K - awatar
Ola K
25
Cioxia owca - awatar
Cioxia owca
70
Dominika Kukowka - awatar
Dominika Kukowka
150
Alicja Brzozowska 27zł - awatar
Alicja Brzozowska 27zł
27

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij