Zbiórka Wsparcie w leczeniu Tośka - zdjęcie główne

Wsparcie w leczeniu Tośka

600 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Joanna Laskowska - awatar

Joanna Laskowska

Organizator zbiórki

Witam wszystkich serdecznie. Zwracam się do Was z ogromną prośbą o pomoc w leczeniu 2,5 letniego królika Tośka. Zaopiekowałam się nim jakieś półtora roku temu biorąc go od pewnej pani z dwójką małych dzieci. Tosiek jest królikiem klatkowym który w każdej możliwej chwili był wypuszczany wolno po domu. Niestety przez nieoczekiwaną sytuacje losową, musiałam go przenieść do kuchni i ograniczyć mu czas poza klatką. Od 2 miesięcy próbowałam na własną rękę znaleźć mu nowy dom, ponieważ wiem, że czuł się odrzucony. Niestety tydzień temu okazało się, że Tosiek zachorował na bakterie Encephalitozoon Cuniculi, tym bardziej trudno będzie znaleźć mi dla niego nowy dom. Dodatkowo dochodzą koszty leczenia długotrwałego . Na dzień dobry poszło już 200 zł a wiem, że to dopiero początek. Królik ma zapewnioną dobrą opiekę i jest pod kontrolą weterynarza króliczego. Bardzo proszę o pomoc w leczeniu i uratowaniu mu życia. Za każde wsparcie z góry bardzo dziękuje , razem możemy ocalić jedno małe życie.

Aktualizacje


 • Joanna Laskowska - awatar

  Joanna Laskowska

  30.09.2019
  30.09.2019

  Witam . Dziś byliśmy u weterynarza. Stan Toska znacznie się poprawił . Zaczął z powrotem załatwiać sie do kuwety , łapie równowagę i znów zaczął atakować szufelkę i zmiotkę 💪💪niestety to nie oznacza że jest już zdrowy. Mamy kolejne dawki leków. Zobaczymy jak to będzie dalej. 10.10.19 mamy kolejną kontrolę u Pani doktor Joasi. Dziękujemy z całego serca osobom które nas wspomogły i proszę o dalsze udostępnienie i pomoc.

  Zdjęcie aktualizacji 37 804

600 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Joanna Laskowska - awatar

Joanna Laskowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marcin - awatar
Marcin
30
Agnieszka Ficek - awatar
Agnieszka Ficek
50
Weronika Trosińska - awatar
Weronika Trosińska
70
Michal Znajewski - awatar
Michal Znajewski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij