Zbiórka Pomagamy Ratowniczce Zwierząt - miniaturka zdjęcia

Pomagamy Ratowniczce Zwierząt Jak założyć taką zbiórkę?

Pomagamy Ratowniczce Zwierząt

66 056 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 099 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Grzegorz Pacho - awatar

Grzegorz Pacho

Organizator zbiórki

Kochanieńcy. Zaszczytem dla mnie jest przedstawienie Wam kobiety o Wielkim sercu i nieskończonej ilości pozytywnej energii. Maria Kołodziejek poświęciła swe życie ratowaniu zwierząt. Użyję tutaj cytatów osób,które obcują z owym aniołem na co dzień.

cyt .Jest niesłychanie aktywna. Podziwiam Marysię za siły jakie ją wiodą ku działaniu. Patrzy na świat chyba przez różowe okulary wierząc w ludzi kiedy ja zaraz tracę nadzieję.

cyt. Właśnie jej nieskończona potrzeba/chęć ratowania zwierząt zbliża ją do ludzi. Cieszy się każdą znajomością, która wnosi w jej życie potwierdzenie, że to co robi ma sens.

 cyt. Dla wielu psów i kotów jest jak anioł, który pojawia się w chwili gdy już nie widać nadziei. 

Efektem jednej z interwencji było odnalezienie przyczepionego do łańcucha przez 5 dni i nocy pięknego pieska. Bez jedzenia i picia, bez możliwości poszukiwania takowego we własnym zakresie. Buda bez jednego źdźbła siana, na dworze minus 20 stopni. Jego organy wewnętrzne zaczynały już zamarzać. Nie był w stanie ustać na nogach...Tłumaczenie właściciela -  byłem przeziębiony i nie chciałem wychodzić na taki mróz! Konkluzję pozostawię w państwa rękach. 

Pani Marysia nie tylko ratuje i przygarnia takowe ale upewnia się, że nic im nie dolega. Korzystając z uprzejmości dobrych ludzi bądź wydając ostatnie złotówki wozi zwierzaczki do zaprzyjaźnionej kliniki weterynaryjnej. Nasza 64-letnia bohaterka na większość interwencji jeździ swoim starym rowerem, bądź prosi o pomoc osoby trzecie. Z nieco ponad 1200 zl emerytury odkładała pieniążka na mały remont swojej łazienki. Jednakże potrzeby zwierząt wygrały z jej osobistą i postanowiła wydać wszystko na skromne, drewniane, ocieplone pomieszczenia gdzie mogłaby przechowywać uratowane i porzucone pieski. Należy nadmienić, iż na dziś dzień w domu zamieszkuje z nią również ponad 20 uratowanych,wyleczonych i gotowych do adopcji kotków .Dzięki niej setki jeśli nie tysiące zwierząt są już zdrowe,bezpieczne i szczęśliwe ponieważ trafiły już do dobrych domów. Jest nieziemsko skromną osobą, która cieszy się z najmniejszej pomocy. Nosi serce na dłoni.

Cel naszej zbiórki jest nader prosty - Pomóc Aniołowi w ratowaniu jak największej ilości czworonogów. Potrzebne będą :

1.Dodatkowe, ocieplone boksy w ogrodzie by w godnych warunkach pieski mogły czekać na swoich nowych właścicieli. By można było oddzielić te ,które są w trakcie leczenia od tych już gotowych do adopcji. 

2. Potrzebna jest tzw.kociostrada - czyli miejsce gdzie kotki będą mogły biegać bez uciekania z domu. 

3. Trzeba postawić woliere na podwórku (pomieszczenie z siatki)  i okratować dwa okna. 

4. Chcemy kupić czytnik do chipów by nie musiała jeździć do weterynarza z każdym zwierzątkiem.

5. By ułatwić dojazd na interwencje chcemy zakupić rower elektryczny oraz doczepiany do niego wózek do przewozu zwierzaczków. 

6. Chcemy również wyremontować rozsypująca się łazienkę. Wiem,że gdyby sama decydowała na co pieniądze zostaną wydane -owa łazienka pozostałaby nie ruszona.

Koszt wszystkich prac budowlanych opiewa na około 40000 zł 

Rower z przyczepką to kwota około 5500 zł.

Reszta zebranej kwoty zostanie wydana na kolosalny zapas suchej oraz puszkowanej karmy, lekarstw oraz na opłaty za leczenie/ niekiedy operacje  chorych zwierząt. 

Akcja charytatywna dla Pani Marysi i zwierzaczków zostanie bezpośrednio połączona z niesamowitym wyczynem  organizatora. Muanowicie W 2023 roku przebiegnie on z Watykanu do Warszawy. Hasłem przewodnim będzie ,,Z ziemi Włoskiej do Polski ''.  By dokonać owego wyczynu w sposób jakiego jeszcze nikt nie brał po uwagę- zrobi to bez pieniędzy, kart płatniczych, bez możliwości płacenia telefonem, bez zorganizowanych wcześniej noclegów bądź osób trzecich / wspierających go w trakcie biegu. Tylko on i jego mini plecak. Odnośnie wyżywienia i noclegów liczył będzie jedynie na ludzi gotowych wesprzeć go na trasie biegu. Wygląda na to,że chce udowodnić, iż jest jeszcze masa dobrych serc na świecie i nadal wierzy w ludzi. Należy wspomnieć, iż nigdy nie miał nic wspólnego z bieganiem,a morderczy trening połączony z jeszcze bardziej drastyczną dietą rozpoczął sie dopiero w październiku 2022 roku. Będzie to już drugi projekt z serii ,,Grzecha Warte''

Kochanieńcy. Razem możemy wszystko. Wierzę, że będziemy w stanie pomóc Aniołowi, który ratuje zwierzęta.  

Więcej informacji o Projektach Grzecha Warte pod załączonymi linkami. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na nasze strony Grzeche Warte na FB, Instagram oraz You Tube.

KOCHANIENCY.  POMÓŻMY ANIOŁOWI ,KTÓRY RATUJE ŻYCIE ZWIERZĘTOM

https://www.facebook.com/GrzechaWarte

https://www.facebook.com/zegarmistrz75

https://dziendobry.tvn.pl/styl-zycia/grzegorz-misiecki-zyje-w-zlych-warunkach-jak-mozna-mu-pomoc-5515903

https://dziendobry.tvn.pl/gorace-tematy/brzeziny-grzegorz-pacho-wyremontowal-dom-wdowca-6225740

https://youtube.com/@GrzechaWarte


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Grzegorz Pacho - awatar

  Grzegorz Pacho

  19.01.2023
  19.01.2023

  KOCHANIENCY- Jeden z uratowanych piesków

  Zdjęcie aktualizacji 110 692

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.09.2023
  03.09.2023

  Najbardziej poruszyła mnie historia Nero... nie znałam jej wcześniej... Oby już nigdy więcej żaden zwierzak nie musiał tak cierpieć... Dziękuję Pani Mario! <3 <3 <3

 • Joanna - awatar

  Joanna

  03.09.2023
  03.09.2023

  jesteście wspaniali! Pani Maria jest aniołem, oby jak najdłużej mogła pomagać zwierzakom <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.09.2023
  03.09.2023

  Dziekujemy za Pani pomoc!!!

 • Elutek - awatar

  Elutek

  03.09.2023
  03.09.2023

  Wszystkiego dobrego!🤍🤍🤍🤍

 • Marek Janecki - awatar

  Marek Janecki

  03.09.2023
  03.09.2023

  Bardzo pozytywne nastawienie.Pozdrawiam

66 056 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 099 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Grzegorz Pacho - awatar

Grzegorz Pacho

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 099

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
22
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
SAMER MASHNOUK - awatar
SAMER MASHNOUK
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
22
Agnieszka Gumul - awatar
Agnieszka Gumul
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij