Zbiórka Adelka - zdjęcie główne

Adelka

2 177 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 71 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Mówili, że będę szczęśliwa na dworze.

Mówili, że świat jest piękny i pełen cudów.

Mówili, że okolica bezpieczna, a ja przecież mam swój rozum. Instynkt mam.

I mieli rację. Było bajecznie. Czułam wiatr muskający mój nosek, chwytałam pierwsze promienie słońca o poranku. Wspinałam się po drzewach, łapałam młode ptaszki, poznawałam inne koty. Było bajecznie.

Równie wolny i szczęśliwy jak ja był ten, który mnie złapał. Ten którego zęby zacisnęły się na mojej łapie. On też miał instynkt. Instynktownie mnie złapał i równie instynktownie puścić nie chciał. A ja – instynktownie mu się wyrwałam.

Adela trafiła do lecznicy z opuchniętą i śmierdząca przednią łapą. Zaawansowana gangrena, zerwane ścięgna, naczynia krwionośne oraz mięśnie. Wyrwana łopatka. Cud, że przeżyła tydzień, od momentu znalezienia jej, do podjęcia leczenia.

Lekarz nie miał wyjścia. Łapka została amputowana w trybie natychmiastowym.

Adelka żyje. Ma około siedmiu miesięcy. Mieszka w lecznicy. Dostaje antybiotyki i leki przeciwbólowe.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.06.2019
  03.06.2019

  Adelko, bądź zdrowa i szczęśliwa.

 • Marzena - awatar

  Marzena

  24.05.2019
  24.05.2019

  Zdrówka kotełku. I domku

 • Sławek Wroński - awatar

  Sławek Wroński

  22.05.2019
  22.05.2019

  Choć troszkę

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.05.2019
  21.05.2019

  💗

 • Bartłomiej Sobkowiak - awatar

  Bartłomiej Sobkowiak

  21.05.2019
  21.05.2019

  ❤❤❤

2 177 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 71 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 71

Jolanta - awatar
Jolanta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Barbara Kuryło - awatar
Barbara Kuryło
50
Sonia Jach - awatar
Sonia Jach
60
Mufina - awatar
Mufina
50
_Lu_ - awatar
_Lu_
200
Aleksandra - awatar
Aleksandra
20
Jola - awatar
Jola
20
Joanna Krakowiecka - awatar
Joanna Krakowiecka
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij