Zebrali 76 000 zł w niespełna jeden dzień dla okradzionej z całych oszczędności 99-latki!

Marcjanna
11 września 2019
Wpis Zebrali 76 000 zł w niespełna jeden dzień dla okradzionej z całych oszczędności 99-latki! - miniaturka zdjęcia

Użytkownicy Pomagam.pl zebrali ponad 76 000 zł w niespełna jeden dzień dla okradzionej 
z całych oszczędności 99-latki z Bielska-Białej!


Pani Ewa Bebek to 99-letnia kobieta z Bielska-Białej. Mieszka sama w bloku. W zeszłym tygodniu, podając się za pracowników spółdzielni, do jej mieszkania weszli złodzieje

Sprawcy uniemożliwili kobiecie wyjście do sąsiadów, zatrzymując ją w łazience i opowiadając o rzekomo planowanym przez spółdzielnie remoncie. W tym czasie ktoś przeszukał pozostałą część mieszkania i zabrał skrzętnie ukryte oszczędności. Gdy oszuści wyszli, Pani Ewa zorientowała się, że szafa jest otwarta, rzeczy leżą na podłodze a pieniędzy nie ma...

,,30 lat pracowałam, 30 lat oszczędzałam. Zabrali wszystko." - mówi Pani Ewa

Informacja o okradzionej 99-latce pojawiła się w TVN24 i sprawą zainteresował się Łukasz Jakóbiak, który regularnie prowadzi na Pomagam.pl zbiórki kończące się ogromnym sukcesem (np. https://pomagam.pl/blog/pieniadzedlamamy/). Tym razem również nie przeszedł obok potrzebującej obojętnie. Działanie podjął natychmiast i założył zbiórkę na Pomagam.pl, której link znajduje się poniżej.

https://pomagam.pl/pomocpaniewie.

Początkowo celem było 4000 zł (właśnie tyle zabrali Pani Ewie złodzieje), jednak ta kwota została zebrana już w ciągu pół godziny!

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Internautów i Darczyńców na zbiórce dla 99-letniej Pani Ewy w ciągu niecałej doby zostało zebrane ponad 76 000 zł!! To kolejny dowód na to, że na Pomagam.pl niemożliwe staje się możliwym!! Gratulujemy sukcesu.

Zbiórka dla okradzionej Pani Ewy to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info .

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem: [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij