“Moje zbiórki kończą się sukcesem”, czyli jak to robią fundacje?

Marcjanna
27 lutego 2019
Wpis “Moje zbiórki kończą się sukcesem”, czyli jak to robią fundacje? - miniaturka zdjęcia

Jak sprawić, żeby zbiórka zakończyła się sukcesem? Na co można zbierać? Przeczytajcie nasz drugi post z serii o fundacjach! Pierwszy post możecie przeczytać tutaj: 

https://pomagam.pl/blog/fundacjadom1/


Pani Marcela z Fundacji DOM - Dbamy o Młodych:


Publikowałam na portalu niejedną zbiórkę kończącą się sukcesem. Dzięki Pomagam.pl Pani Danusia (https://pomagam.pl/blog/odzyskaladzieci/) odzyskała swoje dzieci z domu dziecka i rodzina jest w końcu razem! Kolejne przykłady: dzięki darczyńcom z Pomagam.pl udało nam się między innymi umeblować dom dzieckaw Obornikach Śląskich i wysłać dzieci z tej placówki na ferie do Rewala. Zebraliśmy również potrzebne środki dla domu dziecka z Golanki Dolnejpod Legnicą i zapewniliśmy podopiecznym wakacje nad morzem. Ostatnio udało nam się zebrać potrzebną kwotę na remont mieszkania dla nowej podopiecznej - Pani Doroty i jej córki Karolinki.

Moje zbiórki kończą się sukcesem dzięki dziesiątkom udostępnień w social mediach, zarówno przez darczyńców z portalu, jak i naszych fundacyjnych ambasadorów. Wszystkim serdecznie dziękuję!Zbiórki Pani Marceli z Fundacji DOM - Dbamy o Młodych to nie przypadek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że podobnie jak Pani Marcela, możesz prowadzić więcej niż jedną zbiórkę!


ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info


Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.


ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij