Społeczność LGBTQ+ zebrała ponad 126 000 złotych na Parady Równości na Pomagam.pl!

Marcjanna
16 stycznia 2019
Wpis Społeczność LGBTQ+ zebrała ponad 126 000 złotych na Parady Równości na Pomagam.pl! - miniaturka zdjęcia

Od kilkunastu lat Parada Równości w Warszawie stanowi ważne wydarzenie dla społeczności LGBTQ+, ale nie tylko - jest to największe wydarzenie tego typu w Polsce, u którego podstaw leży podkreślenie różnorodności mniejszościowych i wykluczonych grup. Założeniem i podstawą warszawskiej Parady Równości są idee wolności, równości i tolerancji. - piszą organizatorzy.

Już dwa lata z rzędu założyli zbiórkę na Pomagam.pl (https://pomagam.pl/parada2017 i https://pomagam.pl/parada2018), żeby to wydarzenie było jeszcze większe, ciekawsze, bezpieczniejsze i bardziej kolorowe. Dzięki świetnym spotom i aktywnym działaniom w mediach społecznościowych łącznie zebrali ponad 126 000 złotych!Zbiórka społeczności LGBTQ+ to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że możesz zbierać środki na swoją rodzinę, przyjaciół, znajomych lub Fundację czy Stowarzyszenie, które wspierasz!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl? 

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij