Internauci zebrali ponad 260 000zł na godne warunki życia dla niewidomej MISTRZYNI!

Magdalena
08 kwietnia 2019
Wpis Internauci zebrali ponad 260 000zł na godne warunki życia dla niewidomej MISTRZYNI! - miniaturka zdjęcia


Wystąpienie Joasi Mazur poruszyło niemal każdego. Jak to możliwe, że  niepełnosprawna multimedalistka Mistrzostw Świata i Europy mieszka od lat w wynajmowanym pokoju bez własnej łazienki? Jednak Internauci nie pozostali obojętni!!! Założone na Pomagam.pl zbiórki w ciągu doby zebrały łącznie ponad 260 000 zł!!

Ten film błyskawicznie obiegł internet. O Joasi i jej ciężkich warunkach życia pisały niemal każde media. Jak to możliwe, że niewidoma Mistrzyni Świata mieszka w skromnym pokoju w internacie, bez własnej łazienki? Jednak Internauci kolejny raz nie pozostali obojętni. Założono na Pomagam.pl zbiórki https://pomagam.pl/joannamazur i https://pomagam.pl/joanna-mazur, które w ciągu 24 h zebrały łącznie ponad 260 000 zł!!! To efekt prawie 35 000 udostępnień i wpłat ponad 6 200 Darczyńców.

Zbiórka na  pomoc dla Joasi to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom w ciężkiej sytuacji.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij