Dlaczego warto założyć zbiórkę pieniędzy na Pomagam.pl na rzecz zwierząt?

Katarzyna
03 lipca 2024
Odpowiadamy dlaczego warto założyć zbiórkę pieniędzy na Pomagam.pl na rzecz zwierząt.
Odpowiadamy dlaczego warto założyć zbiórkę pieniędzy na Pomagam.pl na rzecz zwierząt.

Twój zwierzak zachorował i potrzebuje pomocy? Brakuje Ci środków na utrzymanie swojego pupila? A może prowadzisz organizację dla zwierząt lub jesteś wolontariuszem i potrzebujesz środków na wsparcie poszkodowanych zwierząt albo utrzymanie schroniska? Pomagam.pl umożliwia indywidualnym opiekunom zwierząt, jak i organizacjom skuteczne i darmowe zbieranie środków dla naszych czworonożnych przyjaciół!

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl? Przede wszystkim, ze względu na skuteczność, darmowość, bezpieczeństwo i szerokie możliwości, jakie daje platforma każdemu, kto pragnie pomagać zwierzętom. Sprawdź poniższy poradnik, czas zacząć działać!

Bezpieczeństwo i transparentność

Pomagam.pl to miejsce, które skupia się między innymi na efektywnej pomocy zwierzętom. Jesteśmy platformą, na której każda darowizna ma realny wpływ na losy zwierząt. W łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz tu pieniądze dla swojego pupila.

Kładziemy duży nacisk na kwestie związane z bezpieczeństwem: zebrane środki wypłacamy wyłącznie na zweryfikowane konta bankowe lub konta fundacji zarejestrowanych w KRS, umożliwiamy zgłaszanie ewentualnych nadużyć oraz kontakt z organizatorami zbiórek, wskazujemy, czy organizator zbiórki połączył konto z profilem na Facebooku.

Dzięki najnowszym zabezpieczeniom wszystkie dane organizatora zbiórki są chronione.

Dodatkowo w każdej chwili i tak często jak potrzebujesz, możesz zlecić przelew ze zbiórki, a wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat. Wypłatę możesz zlecić również wtedy, kiedy zdecydujesz się ją zamknąć  - niezależnie jaką kwotę udało się już zebrać.

Skuteczność i łatwość w dokonywaniu wpłaty

Prowadzenie zbiórki na Pomagam.pl jest znacznie skuteczniejsze niż zbieranie pieniędzy w inny sposób. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na pokrycie kosztów leczenia, ale też na projekty, czy inne potrzeby. Dlaczego?

  • Liczy się społeczność. W tłumie siła. Fakt, że osoby wspierające Twoją zbiórkę mogą w łatwy sposób się policzyć, zostawiać komentarze, udostępniać Twoją zbiórkę i śledzić jej postępy pozwala zebrać wokół akcji znaczną społeczność.

  • Liczy się chwila. Wspieranie ma charakter impulsywny, a na Pomagam.pl użytkownicy mogą w maksymalnie prosty i szybki sposób dokonać płatności elektronicznych. Możliwość dokonania natychmiastowych wpłat znacząco zwiększa ich ilość w porównaniu ze zbieraniem pieniędzy w inny sposób, np. poprzez apele o wpłaty bezpośrednio na podane konto bankowe.

  • Liczy się forma. Atrakcyjna forma znacznie zwiększa szanse powodzenia zbiórki pieniężnej. Zaprojektowaliśmy Pomagam.pl tak, aby każdy mógł w prosty sposób stworzyć piękną, prostą i intuicyjną stronę zbiórki. Strona jest także przystosowana do wyświetlania na telefonach komórkowych i tabletach (ponad 50% ruchu na stronie!).

  • Liczy się przekaz. Odpowiedni opis zbiórki jest niezwykle ważny. Podczas tworzenia strony zbiórki zobaczysz wskazówki pokazujące Ci krok po kroku, jak stworzyć atrakcyjny i przede wszystkim skuteczny opis zbiórki.

Zaufanie

Na Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbiórki prowadzi już ponad 2200 organizacji i ponad 250 tysięcy indywidualnych użytkowników. Społeczność darczyńców liczy już natomiast 5 milionów osób! To ogromna społeczność, która wciąż się powiększa. Taka skala zaangażowania pokazuje, że ludzie wierzą w moc wspólnego działania i są gotowi wspierać inicjatywy, które uważają za ważne i potrzebne. 

Dzięki zaufaniu użytkowników, Pomagam.pl jest miejscem umożliwiającym realizację skutecznych zbiórek między innymi na rzecz potrzebujących zwierząt. Możesz udostępniać zbiórkę w łatwy sposób w mediach społecznościowych, takich jak facebook, instagram, czy twitter. Nie czekaj, dołącz do naszej społeczności!

Szeroki zasięg i promocja zbiórki

Dzięki rozbudowanej społeczności użytkowników i darczyńców, każda zbiórka ma potencjał, by dotrzeć do szerokiej grupy osób z całego kraju, a nawet spoza jego granic. Ponadto, często promujemy wybrane zbiórki, co znacznie zwiększa ich widoczność i skuteczność. Dzięki temu Twoja zbiórka może osiągnąć osoby, które w inny sposób nigdy by o niej nie usłyszały. To sprawia, że Pomagam.pl jest nie tylko platformą zbierania środków, ale także potężnym narzędziem promocyjnym, które pomaga w rozpowszechnianiu świadomości na temat potrzeb i problemów zwierząt.

Działamy również na reklamacg internetowych i tzw. retargetingu - dzięki temu, że zachęcasz do wpłat osoby, my możemy dodatkowo zwiększać zasięg Twojej zbiórki. Będziemy przypominać o twojej zbiórce osobom, które już ją zobaczyły.

Komunikacja pomiędzy organizatorem, a darczyńcą

Pomagam.pl daje możliwość ciągłej komunikacji między organizatorami zbiórek, a darczyńcami. Pamiętaj, że tworzenie internetowych zbiórek nigdy nie było łatwiejsze. Na stronie każdej zbiórki można dodać aktualizacje z nowymi informacjami, zdjęciami a czasem nawet wideo z podziękowaniami i pokazaniem postępów. Taka komunikacja buduje relację i zaufanie. Darczyńcy nie tylko widzą efekty swojej pomocy, ale również czują się częścią większej społeczności ludzi, którzy troszczą się o dobro zwierząt.

Przeczytaj więcej o aktualizowaniu zbiórek na naszym blogu: https://pomagam.pl/blog/aktualizacje-zbiorki-internetowej/

Dodatkowo organizator zbiórki ma możliwość bezpośredniego podziękowania za każdą wpłatę poprzez panel zarządzania zbiórką. 

Wsparcie i Doradztwo

Oferujemy wsparcie i doradztwo w prowadzeniu zbiórek – m.in. webinary, poradniki oraz pomoc naszej infolinii. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczoną organizacją, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z pomocą zwierzętom, Pomagam.pl zapewnia dostęp do bogatej wiedzy i zasobów, które pomagają w efektywnym prowadzeniu zbiórek. Od praktycznych porad dotyczących tworzenia atrakcyjnych opisów zbiórek, przez wskazówki marketingowe, aż po wsparcie techniczne – wszystko to jest dostępne, aby zwiększyć szanse na sukces Twojej zbiórki. Ta pomoc jest nieoceniona, szczególnie dla tych, którzy mogą nie mieć doświadczenia w organizowaniu kampanii crowdfundingowych.

Jak wybrać odpowiednie zdjęcie do zbiórki? https://pomagam.pl/blog/zdjecie-zbiorki-internetowej-jak-dobrac/ 

Jak napisać angażujący opis zbiórki? https://pomagam.pl/blog/angazujacy-opis-zbiorki-jak-poruszyc-innych/ 

Jak promować zbiórkę pieniędzy? Funkcje serwisu Pomagam.pl https://pomagam.pl/blog/jak-promowac-zbiorke-pieniedzy/

Webinar: Jak prowadzić skuteczne zbiórki na rzecz zwierząt?

https://www.youtube.com/watch?v=PmaDTyXFKjE

Więcej znajdziesz na naszym blogu i kanale na YouTube. 

Aby założyć zbiórkę, wejdź na Pomagam.pl i kliknij przycisk “Stwórz zbiórkę - za darmo”. W ten sposób zaledwie w kilka chwil założysz zbiórkę na pomoc dla zwierząt, które ratujesz. Kliknij w przycisk poniżej i zrób to już teraz. To bardzo proste!

Załóż zbiórkę

Nie wiesz jak założyć zbiórkę? Odwiedź nasz kanał na Youtube, gdzie wyjaśniamy Ci jak to zrobić:

Jak założyć zbiórkę?


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij