Zbiórka Ratujmy Serduszko Bruna - zdjęcie główne

Ratujmy Serduszko Bruna

24 608 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 637 osób
Piotr Słonecki - awatar

Piotr Słonecki

Organizator zbiórki

Oczekuje na implatację rozrusznika oraz operację bandingu, Po ukończeniu roczku będę wymagał operacji korygującej wadę e Stanach Zjednoczonych (Boston)

------------------------------------------------

Witam, nazywam się Piotr Słonecki jestem kochającym mężem i tatą 4 dzieci . Niestety najmłodszy synek Bruno  choruje na wrodzoną wadę serca , która została zdiagnozowana na badaniach prenatalnych 2 trymestru ciąży. 

Bruno choruje na :

-Całkowity blok serca lll stopnia

-Nieprawidłowe połączenie komorowo-tętnicze 

-Skorygowane przełożenie wielkich  naczyć cc-TGA

-Ubytek przegrody międzykomorowej 

-Wrodzone zwężenie zastawki pnia płucnego 

-Wrodzone zwężenie podzastawkowe drogi odpływu z lewej komory 

Z uwagi na to , że wada jest bardzo skomplikowana , zostaliśmy pokierowani przez Dr.Małgorzatę Raś do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach, tam też synek od razu po porodzie został przeniesiony na oddział neonatologii i intensywnej terapii noworodka , gdzie spędził 1,5 miesiąca na obserwacji .

Obecnie synek oczekuje na implatację rozrusznika oraz operację bandingu , która ma się odbyć w ciągu najbliższego tygodnia , wiąże się to również z kolejnym miesięcznym pobytem w szpitalu oddalonym o ok. 500 km od naszego miejsca zamieszkania  i  z dużymi kosztami.

Po ukończeniu roczku Bruno będzie wymagał operacji korygującej wadę , co wiąże się z kolejnymi  ogromnymi kosztami . Ze względu iż jest to bardzo rzadka wada i jest to bardzo ryzykowna  operacja , zalecono , by odbyła się za granicą w tym przypadku najlepiej w Bostonie  , gdyż tam lekarze mają większe doświadczenie w wykonaniu tak skompikowanej operacji.

Synek wymaga także stałej kontroli kardiologicznej we Wrocławiu (230km od miejsca zamieszkania) , oraz w Katowicach, a także , leczenia farmakologicznego (przyjmuje leki 8× dziennie, oraz witaminy i żelazo 2x dziennie) , zalecono również domowy pomiar saturacji i kontrolę przyrostu masy ciała.


Obecna sytuacja niestety wiąże się dla nas z dużymi kosztami , więc będziemy wdzięczni za każdą formę pomocy.

Czy to udostępnienie czy też wpłacenie nawet symbolicznej złotówki która zbliży nas do spełnienia marzenia naszej całej rodziny.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Piotr Słonecki - awatar

  Piotr Słonecki

  17.05.2024
  17.05.2024

  Zapraszamy wszystkich darczyńców na grupę naszego syna .
  Licytujemy tam przeróżne przedmioty.
  Od rzeczy codziennego użytku przez antyki czy kolekcjonerskie kończąc na najzwykleszych pracach ręcznych.
  Licytujemy również usługi. Jakie?
  Wszystkie ❤️‍🔥
  Coraz szersze grono kochanych duszyczek oferuje swoje usługi zaczynając od
  detalingu kończąc nawet na serwisach samochodowych

  Sądzę że naprawdę warto dołączyć
  Chcemy aby grupa rozrastała się w możliwie największym tępię jakie się tylko Da.

  Pozdrawiam Tata Bruna

  Zdjęcie aktualizacji 143 833

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Izabela Kulczewska - awatar

  Izabela Kulczewska

  27.05.2024
  27.05.2024

  Dużo zdrówka Bruno

 • Kamil - awatar

  Kamil

  27.05.2024
  27.05.2024

  Trzymajcie się tam pozdrawiam wszystkich cieplutko!

 • John Doe - awatar

  John Doe

  24.05.2024
  24.05.2024

  Good luck!

 • Izabela Kulczewska - awatar

  Izabela Kulczewska

  19.05.2024
  19.05.2024

  Życzymy dużo zdrowka

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  06.05.2024
  06.05.2024

  Niech Ci Bóg błogosławi Słoneczko

24 608 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 637 osób
Piotr Słonecki - awatar

Piotr Słonecki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 637

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Pablo (u odynlive wygrałem) - awatar
Pablo (u odynlive wygrałem)
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Wiktoria Woźniak - awatar
Wiktoria Woźniak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
SARA W - awatar
SARA W
1
Manek - awatar
Manek
4
Przemysław Łoboda - awatar
Przemysław Łoboda
1
Przemysław Łoboda - awatar
Przemysław Łoboda
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij